Замовлення тимчасово не приймаємо.
Коти — архіреалісти, і рідко робитимуть щось, що не має чіткої мети чи не приносить миттєвого задоволення. Зустрівшись з людською дурістю, вони просто ідуть геть.
Скільки ми існуємо, стільки ж часу знаходимося у тривожних пошуках відповідей на екзистенційні питання: як бути щасливим, добрим, коханим? Як вижити і не зламатися у світі постійних змін та втрат? А що, як ми можемо навчитися більшого і нарешті стати щасливішими тільки тоді, коли забудемо про власні тривоги і приймемо життя і всі його виклики такими, як вони є? Як, наприклад, коти, які від народження мають здатність бути щасливими і впродовж тисячоліть надихають правителів і філософів на нові відкриття.
Домашній кіт Мішеля Монтеня, захоплива подорож Мейо, вцілілого у В'єтнамській війні, чи історія Саги, героїні оповідання «Кіт» Колетт, притчі про пастки людських ревнощів, — філософ Джон Грей досліджує природу котів і розкриває котячий спосіб життя — не обтяжений тривогою і самосвідомістю — демонструючи, як вони знаходять відповіді на глобальні питання любові й прив'язаності, моралі й самосвідомості, і, зрештою, смертності.
Книга «Чотири угоди» — це не посібник з ведення ділових перемовин, а радше збірка настанов із ведення перемовин зі своїм «Я». Це книга-мантра, що понад 20 років лишається на гребні популярності серед тих, хто перебуває у пошуках себе і прагне віднайти гармонію зі світом.
Основні практики толтекської філософії, які вправно описав дон Міґель Руїс, не лише зцілять вашу душу, а й сприятимуть налагодженню контакту зі світом і не надто досконалим суспільством, заручниками стигматів якого ми є. Це спроба змінити себе і разом із тим навчитися не приймати недоліки інших на власний карб. Це медитація в глибині нашого «Я», що сприятиме віднаходженню себе як у неохопному світі, так і в собі.
• Оновлене та доповнене видання
• Світовий бестселер з психології, який було написано в 1984р. тепер перероблено та доповнено новими дослідженнями, ідеями, прикладами та онлайн-додатками.
Що може змусити кожну людину сказати «так»? Як переконувати людей та уникати небажаного впливу? Відповіді шукайте на сторінках цієї книги, яка миттєво стала світовим бестселером. Її автор описує методи й закони психологічного тиску й створення конкуренції. Використовуючи яскраві приклади з життя, Роберт Чалдині дає унікальні поради, як викорінити в собі синдром жертви й не потрапити на гачок нав’язливої реклами, а також навчитися самому переконувати й здобувати бажане.
Ця книга, яка вже давно стала підручником для менеджерів, підприємців і взагалі всіх, хто бажає опанувати мистецтво впливу, навчить вас розуміти поведінку інших, уникати маніпуляторів людською свідомістю та спілкуватися, завжди досягаючи поставлених задач.
Військовий психіатр, полковник Армії США Чарльз Гоуґ присвятив своє життя допомозі ветеранам у подоланні впливу війни на психічне здоров’я. Його книжка пропонує конкретний набір навичок і порад, що допоможуть впоратися з психофізіологічними наслідками війни, бойовим стресом та посттравматичним стресовим розладом. Автор детально описує, як відслідковувати власний психічний стан та керувати стресом, щоб зрештою його подолати. Практичні рекомендації Гоуґа допомогли тисячам воїнів успішно здійснити перехід до мирного життя.
Видання буде корисним учасникам бойових дій, членам їхніх родин, військовим лікарям, психотерапевтам і психіатрам, викладачам та студентам медичних навчальних закладів, а також роботодавцям, працівникам держустанов, громадських та благодійних організацій.
Травматичний досвід закарбовується в тілі та змушує людину щоразу наново проживати біль. Доктор Бессел ван дер Колк взяв на себе обов’язок відшукати шляхи звільнення з цієї пастки. Його практичні та теоретичні дослідження психологічної травми безцінні, коли треба перебудувати сприйняття, усвідомити причину страждань, знайти вдалий спосіб лікування й наново пізнати себе.
Ця книжка містить вичерпну інформацію, пов’язану з травмою, висвітлюючи такі різноманітні аспекти:
- відкриття в галузі нейронауки;
- причини травми, закладені у проблемних стосунках;
- наслідки травми,як-от амнезія, дисоціація, депресивні розлади тощо;
- способи лікування, як безмедикаментозні, так і з використанням фармпрепаратів;
- приклади соціальних проєктів, які можуть допомогти повторній адаптації пацієнтів у суспільстві.
Від автора бестселерів «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» і «Шопенгауер як ліки. Психотерапевтичний роман»
Затишний кабінет. Навпроти вас на м’якій та зручній кушетці сидить він — психотерапевт, той, хто вислухає історію ваших страждань, допоможе… Йому ви готові повністю довіритися. А як щодо нього? Чи так само ваш лікар відвертий з вами?
За допомогою історії Ернеста Леша, досвідченого фахівця, автор відкриває перед читачем загадковий і не завжди привабливий зворотний бік психотерапії. Які таємниці минулого приховує Ернест, про що він думає під час чергового сеансу, дивлячись на свого пацієнта? І, зрештою, хто такий терапевт: бог чи людина зі своїми хибами та слабкостями? Перед вами – психотерапія без прикрас.
На думку доктора психології Клариси Пінколи Естес, здорові вовки та здорові жінки мають певні спільні психічні характеристики: гостроту відчуття, грайливий дух і глибоку відданість. Вовки й жінки споріднені за природою, допитливі, наділені витривалістю й силою. Вивчаючи вовків, доктор Естес вперше викристалізувала концепт архетипу Дикої жінки. У книжці, яка стала світовим бестселером і сенсацією The New York Times, Естес розкриває цей архетип, розшифровує давні легенди і давно відомі дитячі казки, а також пояснює його на прикладах зі своєї психоаналітичної практики.
«Жінки, що біжать з вовками» почалася як нотатки 1970 року, а вже 1971-го Естес узялася за текст. Авторка завершила книжку, «працю про любов і воскресіння жінок нашого світу», за двадцять років; за цей час їй 42 рази відмовили в публікації, аж доки книжка вперше побачила світ у видавництві Ballantine/Random House 1992 року. У 1995-му вийшло оновлене видання з додатком і новою вовчою казкою.
Уявіть, що на вас чекає побачення вашої мрії, але ви — не надто впевнена в собі людина. Ви знаєте, що ваш партнер або партнерка — вершина всіх ваших мрій, тож маєте бути в найкращій за все своє життя формі. Чи тривожить вас ця ситуація? Якщо ні, закривайте цю книжку й купіть порадник «Як навчитися не брехати. Якщо так, вітаємо в клубі тривожних пацієнтів.
Книжку Володимира Станчишина «Стіни в моїй голові» присвячено тривожності, депресії, соціальним фобіям, різним психічним розладам, які більшою чи меншою мірою впливають на звичний спосіб життя людини в соціумі. Вона не вилікує вас від неприємних станів, але допоможе зрозуміти — жити з ними можливо. Усі ми, стверджує автор, є тривожними, і в цьому немає нічого надзвичайного. Головне — зрозуміти, що тривога супроводжує нас усе життя й відіграє свою важливу роль у нашому існуванні.
Чи відомо вам, що зазвичай навіть під час десятихвилинної розмови будь-яка людина бреше тричі? Чи знаєте ви, що детектор брехні насправді викриває не брехню, а лише емоційний стан піддослідного? Чому досвідчені брехуни з легкістю проходять перевірку на детекторі брехні, а багато підозрюваних у збудженому емоційному стані були помилково визнані винними і отримали довічне ув’язнення за злочини, яких не скоювали? Проте викрити брехуна можна навіть за однією з численних ознак поведінки: рухів тіла, жестів, міміки обличчя або обмовок. Треба лише вміти це помітити і проаналізувати. Автор цього світового бестселера вчить викривати приховані емоції інших людей, розпізнавати ознаки брехні, відрізняти брехню від прихованих емоцій і навіть... брехати. Книжка буде корисною не тільки фахівцям, яким потрібно викривати брехню під час роботи (керівникам, менеджерам з питань безпеки, фахівцям з підбору персоналу, торговим представ никам, агентам з продажу нерухомості тощо), а й звичайним людям, які можуть стати жертвами брехні навіть за досить звичайних обставин, наприклад при укладанні усних угод, купівлі товарів і послуг, а особливо у приватних стосунках.
Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. Але ж на життєві здобутки впливає й емоційна сфера людини.
• Які емоційні складники передусім формують нашу долю?
• Для чого нам емоції та як навчитися ними керувати?
• Чи можна виправити емоційні моделі, закладені в людині, коли вони гальмують її рух до кращого?
• І взагалі, чи реально об’єднати два слова «емоційний інтелект» і не отримати суперечність?
Відповіді на ці питання дає оперта на наукову базу і водночас легко написана для широкої аудиторії книжка Деніела Ґоулмана — один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть.
Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини. Його методика допоможе змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі, зробить життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а ваші навички спілкування сягнуть геть нового рівня.
У певні періоди життя ми можемо відчувати несподіваний приплив енергії, сили та креативності. Зазвичай це трапляється під час кризових ситуацій, коли є нагальна потреба вирішити проблему чи виконати термінове завдання, або як наслідок тривалої та копіткої роботи над проєктом.
Роберт Грін називає описане відчуття майстерністю.
На прикладі таких Майстрів справи, як Леонардо да Вінчі, Наполеон Бонапарт, Чарльз Дарвін, Томас Едісон, Марта Ґрем та інші, ви дізнаєтеся, як:
• знайти своє покликання;
• пройти необхідні етапи учнівства;
• розвинути соціальний інтелект;
• пробудити Багатовимірний розум.
Цей посібник допоможе тим, хто прагне розвинути власну майстерність, адже її секрет уже є всередині вас.
«Сім етапів смерті» — нова книга судмедексперта Ричарда Шеперда, автора бестселера «Неприродні випадки». Однак цього разу він досліджує не саму смерть, а шлях до неї, який проходить кожна людина від народження до старості. Автор досліджує процеси старіння й незворотні зміни в організмі, які наближують нас до логічного фіналу.
Показує, які небезпеки чигають на нас у цій мандрівці життям, і пояснює, яких і як саме можна уникнути або відтермінувати. Інформує про особливості функціонування різних систем організму й переконує: старіння не варто боятися, до нього просто потрібно бути готовим.
Де знайти радість? Набратися сил? Як протистояти страхам? Як змиритися зі смертю близької людини? А що робити з тими гнітючими думками, які постійно повторюються? Традиційні вчення не дають відповідей на такі питання. Їх можна знайти в стародавніх філософських школах, які вчили людей жити. Незважаючи на те що цих шкіл більше не існує, ми з вами потребуємо філософії, яка вестиме нас життям. Цей переконливий і дуже дієвий посібник підкаже, як ефективніше долати найрізноманітніші обставини, у які нас кидає життя. «Маленька книга стоїцизму» поєднує перевірену часом мудрість та надихаючі поради й покаже шлях кожному, хто шукає спокійного життя в нашому хаотичному світі.
Колін Тіппінг, автор духовної технології Радикального Прощення, пропонує радикальний, однак цілком практичний підхід до свідомого створення омріяного майбутнього. Він показує, як ви можете налагодити своє життя й наповнити його достатком, радістю, здоров’ям, миром, цілісними стосунками, щастям. У книзі не йдеться про «програмування» або ж «депрограмування» підсвідомості. Автор докладно й покроково пояснює, як ви зможете використати власний духовний інтелект, щоб посилити й реалізувати ваші життєві наміри.
Від автора бестселера «48 законів влади»!
Спокуса - надійний інструмент, добре відомий усім впливовим людям - від ловеласів до релігійних лідерів, від керівників підприємств до очільників держав. Роберт Грін детально розповідає, як навчитися майстерно користуватись нею, аби досягати власної мети у будь-якій сфері.
Із цієї книжки ви дізнаєтесь, як:
• поліпшити вашу емоційну присутність у спілкуванні з іншими людьми;
• утримувати увагу співрозмовників, зберігаючи їхню зацікавленість вами;
• опанувати мистецтво сміливих рухів і впевнено застосовувати найуспішніші стратегії спокуси.
Це незамінний підручник для тих, хто прагне влади і хоче здобути її шляхом переконання.
Ми звикли розглядати булінг як проблему протистояння двох сторін: «агресивного» булера і «затюканої» жертви. Але булінг — це ціла екосистема, на яку впливають не лише відносини дітей, а й відносини дітей і батьків, батьків і вчителів, шкільні правила й норми, атмосфера школи, традиції, сучасні історичні події тощо. Тому, щоб зрозуміти природу булінгу, треба зрозуміти, як функціонує група та що є внутрішнім рушієм для учасників цькування.
Авторка детально розписує причини й види булінгу, роль кожного учасника групи, а також ролі дорослих, які є модераторами соціальної взаємодії між дітьми. Як учителям працювати з учнями, що мають поведінково-емоційні розлади? Як батькам говорити з дітьми, які є булерами або зазнають булінгу? Чому і яким чином батьки та школа мають співпрацювати, щоб мінімізувати негативний вплив булінгу на життя і здоров’я дітей? Якою має стати школа, аби бути вільною від булінгу? Відповіді та покрокові інструкції – на сторінках книжки, яка назавжди змінить ваше ставлення до цієї проблеми.
Більшість людей нині не раз зустрічали когось із РДУГ, подеколи не розуміючи суть цього розладу. Багато хто досі й гадки не має, яким складним і серйозним є цей розлад, як не знає й про те, який величезний стрибок у його розумінні та лікуванні зробила наука за останні роки. Розуміння РДУГ серед широкого загалу зазвичай або хибне, або оповите низкою стереотипів, що завдає шкоди мільйонам людей, які через це не звертаються по допомогу або не знають, яка саме допомога їм потрібна. Недостатня інформованість громадськості й досі залишається найстрашнішим ворогом РДУГ.
Автори цієї книжки теж мають цей розлад і, окрім того, є сертифікованими психіатрами. У цій праці вони детально описують симптоми, причини та особливості РДУГ, розповідають про особливості роботи мозку та останні дослідження в нейробіології, показують, як організувати комфортне середовище людям із РДУГ, перетворити розлад на свою суперсилу та жити повноцінно.
Що мотивує сексуальних насильників? Чому так мало цих злочинців спіймано та засуджено? Спираючись на досліджені нею історії насильників, Анна Солтер — американська психологиня і міжнародно визнана фахівчиня з питань сексуальних злочинів — демонструє, що сексуальні хижаки використовують складні методи обману і покладаються на хибні уявлення більшості людей у своєму оточенні, щоби уникнути викриття. Стверджуючи, що навіть найсвідоміших серед нас можна обдурити, авторка розвіює міфи про сексуальних хижаків і надає нам інструменти для захисту своїх дітей і себе.
Для багатьох із нас повсякденне життя втратило сенс. Високоефективні механізми, які колись полегшували життя, тепер виснажують нас. Шаблони суджень і негативне мислення призводять до розкручування емоційної спіралі. Для декого життя просто втратило свою іскру.
Коли ми боремося з проблемою чи шкідливою звичкою, то вважаємо, що потрібно бути стійкими, все витримати і докласти більше зусиль. Але коли ми так робимо, то мозок подвоює шаблони мислення, через які ми і застрягли. На щастя, наука про відчуття дає ключ до розв'язання цієї проблеми.
У книзі «Краще не буває. Нейробіологія відчуттів, або Як повернути собі радість життя» нейробіолог Норман Фарб та клінічний психолог Зіндел Сіґал пояснюють, що мозок має дві мережі: мережу швидкого розв'язання проблем (звички) та сенсорну мережу, яка відповідає за свіжі інсайти. Налаштовуючись на нові та повсякденні відчуття — від відчуття наших ніг на переповненій вулиці до звуку пташиного співу в парку — ми можемо залучати сенсорну мережу. Коли ми відчуваємо стрес або застрягли, варто зробити паузу, щоб помітити і відчути динамічний, живий світ навколо нас і підвищити нашу стійкість, добробут, здоров'я і творчість, де б ми не знаходилися цієї миті.
Людина може в будь-якому віці стати успішною і заможною! Джен Сінсеро упевнена в цьому, адже сама пройшла цей шлях. Успіх прийшов до неї в сорок років — після усвідомлення того, що час припинити скаржитися на долю, а натомість слід докладати зусилля для досягнення фінансового успіху.
Зі звичайної жінки, яка одягається в секонд-генді, вона перетворилася на успішну бізнес-леді, яка подорожує світом. Ви теж так зможете, якщо візьмете до уваги її поради, викладені в цій книзі.
БЕСТСЕЛЕР NEW YORK TIMES
Сьогодні людство досягло неймовірного технологічного і наукового розвитку, але разом з цим, схоже, втратило розум. Як може вид, який менш ніж за рік створив вакцину від Covid-19, вірити у фейкові новини, теорію змови та шарлатанство? Можливо, від природи ми просто ірраціональні?
Пінкер безжально відкидає це твердження та доводить, що і в примітивних племенах, і в технологічно найрозвиненіших містах люди народжуються розумними та раціональними. Людство просто забуло про переваги потужних інструментів міркування, які ми відкрили протягом тисячоліть: логіку, критичне мислення, імовірність і причиново-наслідкові зв'язки.
Ми боїмося змін, тому весь час робимо неправильні висновки, покладаючись на звички та інтуїцію. Та насправді раціональність є лише способом отримати те, чого ми хочемо. Саме вона веде нас до найкращого вибору та допомагає цьому світові не скотитися в хаос.
Депресія — небезпечна хвороба, і здебільшого тому, що часто недооцінена. Скільки разів людям із депресивним розладом доводилося чути «геніальні» поради на кшталт: «Опануй себе нарешті і просто почни щось робити!»? Та не всім відомо, що це не просто «поганий настрій», а таке саме фізичне захворювання, як і пневмонія чи ангіна, що може виснажувати анітрохи не менше.
Недарма кажуть, що лиш той перемагає у двобої, хто знає про ворога все, і саме тому доктор психіатрії із багаторічним стажем Тім Кантофер і написав цю книжку. На прикладах його пацієнтів ви дізнаєтеся про механізми виникнення депресії, розглянете можливі шляхи її подолання та навчитеся жити після відновлення так, щоб мінімізувати можливість повернення недуги.
Психіатр із багаторічним досвідом та автор десятків фахових праць Тім Кантофер як ніхто знає, хто такі токсичні люди та як із ними уживатися на цьому світі. У цій книжці зібрано безліч цінних порад про те, як захистити себе від згубного впливу «токсиків», а надто якщо ви добра, чутлива, альтруїстична людина. Маніпулятори, енергетичні вампіри, нарциси, психопати, залежні та багато інших типів токсичних людей заради власної зручності чи втіхи можуть неабияк шкодити здоров’ю та добробуту тих, кому не пощастило потрапити під їхній вплив, а тому вміти відстоювати свої кордони та давати їм відсіч — це справа першочергової важливості. Тож ця книжка — це крок до свободи робити власний вибір і жити своїм життям!
Мистецтво просити вибачення є нелегким, але його можна навчитися, і воно варте того, щоб докладати зусилля. Вибачення відкриває абсолютно новий світ емоційного і духовного здоров’я. Попросивши вибачення, ми можемо спокійно дивитися на себе в дзеркало, дивитись людям у вічі і прославляти Бога в «дусі і правді». Лише тих, хто щиро просить вибачення, можуть щиро прощати.
Ця книжка про саме той незручний момент, коли виявляється, що дорослі — це ми. І йдеться не завжди про вік, адже усвідомити це можна й, наприклад, перед лицем екстремальних подій: як-от миттєво подорослішали чимало жінок, чоловіків і навіть дітей 24 лютого 2022 року.
Отже, тобі 18, 25 чи 30+. Уже не дитина, однак досі немає й відчуття дорослості, як її уявляють: мовляв, у тебе на все мав би бути чіткий план і ти мала би бути готова до будь-якого розгортання подій. Однак ідеальне розплановане життя буває тільки в серіалах і популярних історіях про дорослих-дівчат-які-все-знають. У реальності ж ми постійно сумніваємося. Чи вірити гінекологині, котра виписала довгий список медикаментів? Як шукати свою першу роботу? Чи варто спробувати навчання за кодоном? Де знайти сили для життя в мінливому та дуже нестійкому світі?
Хоч Ірина Славінська й каже, що не обіцяє готових відповідей на всі запитання, ця книжка містить роздуми, поради та інсайти. Сподіваємося, вони скерують (майже) дорослу читачку в напрямі більшої турботи про себе.
Утомилися від відчуття застою, від неспокою, порожнечі й заціпеніння в кар’єрі та в житті? То хапайте сірники — нумо запалювати! Зразу довіримося своїм найнебезпечнішим ідеям, дізнаємося правду про «пошук своєї пристрасті» та істинну причину того, чому так багато людей намагаються зрозуміти, що хотіли б робити зі своїм єдиним нудним і нестерпно похмурим існуванням, і усміхаються лише для світлин, вимовляючи «си-и-ир». До речі, про світлини: у світі ще не достатньо фотографів, дизайнерів, художників тощо, адже ніхто не вичаровуватиме щось так, як ви. Ви довідаєтеся, як будь-які знання, якими володієте, перетворити на роботу мрії, чому не варто починати з малого і як оговтатися після всього, що може вам прилетіти. А ще позбудетеся синдрому самозванця в усіх його проявах, зокрема й щодо грошей. Непристойно великих грошей, які сунутимуть до вас лавою.
Наважтеся на життя мрії!
Якщо все летить шкереберть і нічого не вдається; коли довкола забагато непорозуміння з людьми та самим собою, а втома переважає бажання рухатися уперед — дозвольте собі спинитися. І почати жити так, як хочеться.
Ця книжка — пошук, що веде кожного з нас у найглибші частини душі, до себе справжнього. Кожен із семи розділів — це сім порад та ключів від дверей, що ведуть до життя мрії. Розділи містять теплі поради, мотивуючі афірмації, аналіз ситуацій та тактики вирішення найскладніших життєвих негараздів. Час дозволити собі любити і відчути любов Усесвіту. Бо любов — мета нашої душі. Ми тут, щоб любити світ. Ми тут, щоб обрати любов, а не страх.
Мати, яка казала: «Ліпше б я зробила аборт». Батько-пияк, що мав важку руку. Вагітна в чотирнадцять, як Опра Вінфрі… від ґвалтівника? Ви сушите голову: «Що зі мною не так?». Натомість поставте собі питання: «Що зі мною сталося?». Глибокий аналіз травм минулого, негативних патернів і спогадів — спільна робота Опри та психіатра Брюса Перрі. Це щира розмова, під час якої ви плакатимете: від болю, що поступово стихатиме, від жахливих спогадів, що стиратимуться з пам’яті, і від щасливого відчуття крил на злеті...
«Він каже, що дуже сильно мене кохає. То чому він так зі мною поводиться?» — питання, над яким не варто загадуватися. Натомість починайте діяти. З усього видно, що ваш партнер — деспот, який контролює ваше життя насильством. Не пропустіть перші тривожні дзвіночки, вловіть напрям його образливих думок, не міфологізуйте, а класифікуйте кривдників за найпоширенішими типами. Об’єктивно оцініть роль наркотиків і алкоголю в аб’юзивних стосунках, з яких вас безпечно виведе ця книжка, і шукайте щастя у здоровій парі! А розрубрикована Бенкрофтом психологія мучителів стане запорукою вашого «ніколи знову».
Депресія, тривога, фобії — ви успадкували все це від попередніх поколінь! Родинні патерни, заховані, закодовані у поведінкових моделях, відіграють значну роль у нашому емоційному та фізичному здоров’ї. Вони пригнічують, ставлять хрест на самореалізації та перетворюють на пекло. Але є спосіб, як виявити родинні патерни через поведінку та фізичні симптоми. Розробляючи генограму, тобто розшрюючи сімейне дерево, треба створити мапу травматичного досвіду, що передається від покоління до покоління. За допомогою візуалізацій та прямого діалогу можливо віднайти шляхи до інтеграції та відновлення психічного здоров’я. Так, це почалося не з вас. Але ви здужаєте це припинити й почати жити щасливим, спокійним і повноцінним життям.
Наші емоції впливають на самопочуття, стосунки, самореалізацію. Переважно саме нерозуміння природи власних почуттів, сором за надмірну емоційність чи, навпаки, скутість заважає нам стати щасливими. За 25 років роботи Марк Брекетт розробив напрочуд ефективну систему покращення життя дітей та дорослих ЛІДЕР, яка полягає в тому, що емоції можна навчитися використовувати, і тоді вони допомагатимуть, а не заважатимуть нашому благополуччю. Цю систему застосовують у тисячах шкіл. Доведено, що завдяки їй зменшуються стрес та вигоряння, покращується шкільний клімат та підвищується успішність. У цій книжці Брекетт ділиться своєю перевіреною стратегією з читачами.
Кейт Фландерс — колишня запійна споживачка, яка стала свідомою. Через особисті історії вона розповідає, що відбувається на перетині грошей, мінімалізму й усвідомлення. Про історію Кейт писали у The New York Times, The Guardian, The Globe and Mail, Vogue, на Oprah.com, Forbes.com тощо. Вона надихає людей менше споживати і більше жити. Кейт родом із Вікторії, що в Британській Колумбії у Канаді, але чимало часу присвячує дослідженню світу.
«Навіть через пів року після позбавлення від мотлоху в мене лишалися десятки книжок, яких я ще не читала. Виявляється, вдома було чимало речей, які я залишила, але не користувалася. Я могла б класифікувати для блоґу всі свої речі за категоріями та розповісти читачам, що було в мене у спальні, в кухні, у вітальні, в кабінеті й у ванній. Але насправді були важливі лише дві категорії: те, чим я користувалася, і те, чим користувалася б ідеальна версія мене.
Для ідеальної версії я купувала речі, якими сподівалася покращити себе чи своє життя. Як-от книжки, які мала би прочитати розумна Кейт, одяг, який мала б носити професійна Кейт, і проєкти, за які могла б узятися творча Кейт. Класичні романи, маленькі чорні сукні, матеріали для скрапбукінгу тощо. Свого часу я витратила тисячі доларів на всі ці речі зі щирим наміром скористатися ними, бо була переконана, що це мені якось допоможе. Я була не достатньо хорошою, а ці речі мусили допомогти мені стати кращою. Я хотіла читати, носити й робити все, щоб стати такою людиною, якою прагнула бути. Володіння речами наче уможливлювало це. Колись я все зроблю та стану кращою. Але цей день ніяк не наставав».
Бурхливі часи вимагають сильних, відданих особистих стосунків, уважає автор книжок «Сім звичок високоефективних людей» та «12 важелів успіху» Стівен Річардз Кові. А здорове подружжя і родина – підвалини цивілізації, та цегла, з якої будується суспільство. Міцні стосунки не можуть просто відбуватися, вони потребують сукупної енергії, таланту і бажання усіх членів родини. Два подружжя родини Кові діляться у книжці своїм досвідом подружнього життя, наголошуючи на 7-ми основних звичках високоефективного шлюбу, які допоможуть визначити пріоритети у стосунках, будувати щасливе й ефективне подружнє партнерство, об’єднатися довкола спільної мети та мрій, бачити місію шлюбу і правильно розподіляти час між роботою та родиною.
Алан і Барбара Пізи, експерти в області комунікації, дослідники мови рухів тіла й автори багатьох всесвітньовідомих бестселерів, у своїй новій книзі навчать вас розуміти мову кохання. Зокрема, ви дізнаєтеся, як скористатися мовою тіла, щоб знайти собі пару, як підготуватися до першого побачення і вечірки, як поводитися на швидкому побаченні, як уникнути проблем у спілкуванні, а також про секрети успішних стосунків. Ця книжка допоможе вам оволодіти мистецтвом залицяння, знайти своє кохання і домогтися довготривалих стосунків.
Ця книга Аллана та Барбари Пізів присвячується усім чоловікам і жінкам, які хоча б раз у відчаї звертались до свого партнера зі словами: «Чому ти мене не розумієш?» Стосунки нерідко руйнуються через те, що представники сильної статі не можуть усвідомити, що їхні кохані є іншими, не схожими на них, а представниці прекрасної половини людства очікують, що герої їхніх романів за складних життєвих обставин поводитимуться так само, як вони самі.
Видання базується на об’єктивних наукових даних, матеріалах, отриманих під час звичайних бесід, на багаторічних напрацюваннях авторів та реальних сценаріях людської поведінки, що варіюються від серйозних до відверто комічних. Свої висновки автори зводять до зрозумілих пояснень, одночасно уникаючи надмірного спрощен-ня. Такий підхід робить інформацію цілком доступною для пересічного читача, а процес читання — легким і цікавим. Книга допоможе кожному дізнатися більше про себе і про кохану людину, навчитися поводитися так, щоб відносини з нею були більш повноцінними та приємними, а спільне життя — щасливим і гармонічним.
Книжка про філософію стоїцизму — вчення, яке сьогодні набуває все більше популярності. Античні стоїки уміли те, що багатьом із нас сьогодні не під силу — жити у гармонії із собою, підтримувати баланс в житті між матеріальним та духовним, не турбуватися через те, що неможливо змінити. Та, врешті, всі вони були по-справжньому щасливими і насолоджувалися життям.
У сучасному світі люди весь час кудись поспішають, живуть у постійному стресі та під тиском дедлайнів. Ця книжка — справжній практичний посібник зі змін свого життя на краще, розрахований на цілий рік (52 тижні). Вона не просто пояснює принципи стоїцизму, а ще й дає конкретні вправи, які допоможуть звільнитися від тягаря психологічної напруги, усвідомити внутрішню силу та почати насолоджуватися моментом. Це книжка, створена не для читання, а для дій.
Як перестати їсти стільки солодкого? Як навчитись рано прокидатись? Як змусити себе робити фізичні вправи? Книжка офіцера військово-морського флоту США, автора бестселерів та інструктора з лідерства Джоко Віллінка допоможе вибудувати стратегію впорядкованого життя. У ній автор пояснює, як, завдяки дисципліні, можна навчитись контролювати свої страхи, лінощі, погані звички і, зрештою, дійти до гармонії в житті.
Автор також пояснює, як привчити себе до дисципліни, зокрема про те, як дисциплінувати своє тіло і розум, скільки спати і як харчуватися, щоб бути продуктивними, як не пропускати тренування і встояти перед спокусами. Ця книжка про те, як стати сильнішими, здоровішими, розумнишими і швидшими.
Раніше у видавництві #книголав вийшла ще одна книжка автора – «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від «морських котиків». Вона стала бестселером The New York Times.
У цій книжці Ліза Теркерст розповідає про глибоко особистий досвід відкинення – від епізоду уявної зневаги з боку ідеальної жінки у спортзалі до болючих дитячих спогадів про батька, який її покинув. Ліза досліджує причини відкинення, а також його здатність отруювати стосунки зі собою і з оточенням, а насамперед – стосунки з Богом.
З біблійною глибиною, неймовірною відвертістю та гумором Ліза допоможе тобі:
- припинити почуватися покинутою, адже навіть коли ніхто тебе не помічає, Бог завжди поруч;
- не впадати в розпач, натомість навчитися з Божою допомогою впоратися з болем;
- знайти слова для молитви, щоб заспокоїти душу і відновити впевненість, коли гостро переживаєш відкинення;
- подолати два найголовніші страхи, які підживлюють твою невпевненість.
«Небажана» нагадує нам, що ми створені для любови, яка ніколи не слабне, не тьмяніє, не сумнівається і не минає – любови, яка ніколи не відкидає нас.
Ця книжка розповість, як змінювався наш світ разом з ідеями, що вийшли за межі звичного уявлення про повсякденні речі: від батарейок, фотографій і літальних апаратів до перших відеоігор, становлення Microsoft і Apple та зростання ролі соцмереж. Від часів промислової революції до сьогодення людство безперервно створювало й винаходило нові способи поліпшити життя, і цей шлях точно ввійде в історію. А ще книжка неабияк здивує і переверне ваше уявлення про те, звідки з’явилися автомобілі, комп’ютерні програми чи штучний інтелект.