Доставка здійснюється лише Новою Поштою та Укрпоштою.
З питань консультацій звертатися на електронну пошту. Дякуємо за розуміння.
Немає значення, планували ви дітей чи ні, дивлячись на дві смужки тесту на вагітність, жінка все одно переживатиме купу суперечливих емоцій. І чоловік, коли дізнається, до речі, також.
Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять і ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання.
Поважною ходою пройдемося по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. Розберемо стереотипи, зруйнуємо шаблони, ніжно «обезврєдимо» бабу. Виробимо імунітет до непрошених порад і забобонів.
Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам.
Катя Бльостка — «матера» чотирьох синів, блогерка. Народилась і виросла в смт Гоща Рівненської області. У 2014-му переїхала у США.
Книга доктора Комаровского – не только всеобъемлющее руководство, посвященное актуальнейшей теме детских ОРЗ, но и учебник здравого смысла, книга, главная задача которой сделать родителей и детского врача союзниками, понимающими друг друга, и партнерами, объединенными одной целью – помочь ребенку быстро, эффективно и безопасно, с минимальными затратами сил и средств. Заинтересованный читатель по достоинству оценит уникальный стиль изложения и блестящее умение автора просто и понятно объяснять сложные вещи. Но самое главное – найдет полезные и эффективные рекомендации, получит доступные и обстоятельные ответы на многочисленные вопросы. Что такое ОРЗ? Кто виноват и что делать? Как предотвратить болезнь? Как обследоваться? Как не допустить осложнений? Как сделать ребенка, болеющего часто, ребенком, болеющим редко? Как вырваться из замкнутого круга вечных соплей и начать жить по-человечески?
Як формується прив’язаність до батьків від дитинства до підліткового віку? Як стати для сина або дочки міцною і при цьому таємною опорою і виростити їх упевненими й самодостатніми? Що краще: ранній розвиток або природне опанування навичок, дитячий садок або виховання бабусі, свобода або контроль? На ці та інші запитання, якими переймаються батьки, відповідає, ґрунтуючись на науковій теорії прив’язаності, Людмила Петрановська. У цій книжці ви неодмінно знайдете потрібні відповіді й зможете не лише зрозуміти, що стоїть за дитячими розпещеністю, агресією, важкою вдачею, а й зрозуміти, чим допомогти своїй дитині, щоб вона росла й розвивалася, не марнуючи сил на боротьбу за вашу любов.
Книга про ГРЗ, яку належно оцінили вже чимало батьків, — в перекладі українською. Це не тільки всеосяжне керівництво, присвячене вкрай актуальній темі дитячих ГРЗ, але і підручник здорового глузду, книга, головне завдання якої зробити батьків і дитячого лікаря союзниками, які розуміюсь один одного, й партнерами, об'єднаними однією метою — допомогти дитині швидко, ефективно і безпечно, з мінімальними витратами сил і засобів.
Первая часть родительского справочника от доктора Комаровского содержит сведения, имеющие отношение ко всем здоровым детям, – рост, развитие, обследование, питание, прививки. Сведения, специально отобранные из многочисленных источников информации. Сведения доступные, очень важные и очень нужные. Сведения, необходимые в каждом доме, где есть дети и где есть родители, умеющие читать.
Третья часть родительского справочника от доктора Комаровского включает в себя популярное изложение основ науки о лекарствах, а также обзор лекарственных средств, наиболее часто используемых в практической педиатрии. Основная цель этой книги — создание условий для того, чтобы родительская лечебная самодеятельность была информированной, осознанной, минимально допустимой и максимально безопасной.
Нове доповнене і перероблене видання чудової книги знаменитого дитячого лікаря Євгена Олеговича Комаровського. Доступна, захоплююча і дуже корисна інформація, адресована майбутнім і вже відбувся батькам.
Дитина взагалі, його спосіб життя, його родичі і його хвороби зокрема. Прості рішення, здавалося б, складних завдань. Відповіді на питання про те, що таке добре і що таке погано, рекомендації, що дозволяють прийняти правильні рішення, і поради, що сприяють зміцненню нервової системи мам, тат, бабусь і дідусів.
Це видання доповнено новими главами, ряд матеріалів істотно перероблений. Крім того, читачам пропонується добірка вибраних статей та оповідань автора.
Усе, що відбувається з вашою дитиною, - реальний привід для хвилювань і сумнівів. Не дивно, що батьківство - це вічний пошук відповідей на питання, а найбільш тривожним виявляється перший рік життя, коли потреба в доброму слові й гарній пораді - максимальна!
Ця книжка продовжує улюблену багатьма серію "Бібліотека доктора Комаровського". Вчіться, радійте, робіть чудові відкриття, усміхайтеся! Адже написана ця книжка для того, щоб зменшити ймовірність помилок, щоб перший рік життя дитини не перетворився на подвиг і не став важким випробуванням для мами і тата.
Тут ви знайдете найрізноманітніші поради на всі 365 перших днів з малюком, актуальність, надійність і ефективність яких підтверджено сучасною медичною наукою і багаторічним досвідом автора.
Бути батьками, безперечно, важко. Нас не вчать у школі, як ростити дітей та як у процесі виховання не наробити помилок і не завдати дітям психологічних травм. З покоління в покоління ми передаємо дітям ту модель батьківської поведінки, яку спостерігали самі, проте часто вона буває непродуктивною. Настав час виправити це.
Ця книжка допоможе побудувати батьківсько-дитячі стосунки, засновані на взаємодії й повазі. Ви дізнаєтеся, як зберігати спокій і не зриватися на крик у найскладніші моменти свого батьківства. Діти потребують емпатичного, врівноваженого дорослого, який перебуває поряд навіть у найнапруженіші моменти, а відтак вони зростають здоровими особистостями й передають нову модель батьківства своїм дітям. Тож спробуйте змінитися не лише задля своїх дітей, а й для наступних поколінь.
Як зробити час дитини в інтернеті безпечним? Коли реєструватися в соцмережах? Що таке кібербулінг? Як захиститися від злочинців у мережі?.. Поговоримо на сторінках цієї книги про різні ризики й можливості для дітей у сучасному онлайн-середовищі. Разом з нами досліджуватимуть це питання відомі психологи, поділяться досвідом успішні батьки. Сподіваємось, книга буде цікавою для всієї родини і допоможе знайти відповіді на багато важливих питань.
Що спільного в матерів-одиначок із подружжями, у будівельників з айтішниками, менеджерами, дизайнерами, викладачами й перекладачами?.. Любов до своєї малечі та бажання дати їй тільки найкраще. А ще... проблеми з дитячим сном. Здоровий сон маляти — справа не на одну ніч, навіть для батьків-педіатрів. Потрібно облаштувати комфортне місце для сну, подбати про біоритми дитини та, головне, не обтяжувати її надмірною тривожністю. Ця книжка стане підручною для матерів, які втомилися від нічних годувань та криків немовляти, і для батьків найістеричніших під час укладання тодлерів і дошкільнят, чиї виснажливі кошмари заважають відпочинку всіх домівців. Швидко засинати, міцно спати, прокидатися щасливою — ваша дитина справді готова до цього. А ви готові?
Це видання починається із запитання «Чого потребує моя дитина і як я можу задовольнити ці запити?». Алфі Кон стверджує, що базова потреба всіх дітей — безумовна батьківська любов і прийняття. Звичні методи виховання, як-от нагорода, похвала, покарання та інші форми контролю, привчають дітей, що їх люблять лише в тому разі, якщо вони виконують указівки батьків. Автор радить критично поставитися до традиційної системи виховання й дає натомість безліч практичних порад, зокрема замінити похвалу безумовною підтримкою. Також він наводить численні приклади, як виховати впевнену, самостійну і здорову дитину й наблизитися до втілення власної мрії про ідеальне батьківство. Здавалося б, для цього потрібно так мало — просто любити й приймати. Та чи вміємо ми правильно виражати свою любов?..
Ця книжка допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання, які виникають перед відповідальними батьками: як провести час із дитиною максимально корисно, як чути й розуміти її проблеми, допомогти у школі, дбати про здоров’я й безпеку, як "підсадити" дітей на книжки, а також як самим лишатися спокійними у вирі постійних переживань і страхів, батьківських чатів, підліткових бунтів та прагнень бути суперсучасними батьками.
Ця книжка, наповнена сучасними реаліями й найактуальнішими психологічними підходами та ідеями, витримала вже шість перевидань. У ній зібрано всі найпоширеніші батьківські помилки, а також розроблено цінні практичні поради щодо того, як цих помилок уникати, яких стереотипів у взаєминах із дитиною треба позбутися якнайшвидше, які методи є справді ефективними й конструктивними, як коректно вибудовувати стосунки і що слід змінити в собі, аби дати шанс дитині змінитися на краще.
Ґрунтуючись на роботі одного з найвидатніших у світі експертів з розвитку дітей, «Спокій. Гра. Розвиток» пропонує дорожню мапу для розуміння маленьких дітей, і це те, чого бажає кожен тоддлер та дошкільня, щоб ми розуміли про них.
Ті, що збивають з пантелику та люблять, здатні перейти від радості до розчарування за лічені секунди, маленькі діти – одні з найбільш незрозумілих людей на планеті. Батьки та вихователі воюють із цими маленькими істотами, які відомі своєю непередбачуваною поведінкою, від істерик, опору та агресії до тривоги при розлуці, протестів перед сном та непослуху. Ключ до розуміння дітей полягає в усвідомленні того, що їхня складна поведінка – не вада особистості, не розлад чи недолік.
Книга «Спокій. Гра. Розвиток» показує, наскільки критичним для дорослих є створення відповідних умов для виховання маленьких дітей протягом унікального періоду їхнього життя. Це історія того, як розвиваються маленькі діти, від їхньої гострої потреби у прив’язаності та життєво важливої гри до дисципліни, яка захищає зростання. Захоплююче написана, зі співчуттям до дітей та збагачена історіями від дітей та їхніх батьків, «Спокій. Гра. Розвиток» назавжди змінить ваше уявлення про дошкільнят у вашому житті.
Коли розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще давати кишенькові гроші? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово успішною?
У цій книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки.
«Малюк та Бюджет» – це огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. Це розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити.
Якщо батьки володітимуть цією інформацією, то діти навчаться розумно управляти своїм грошима протягом усього життя.
Ця книжка про магію історій і навчання у грі. Як зробити так, щоб дитина з радістю йшла на заняття? Як долучити дитину до англійської змалечку? Як це зробити весело і без примусу? Про свої таємниці розповість вчителька англійської для дітей, яка навчала сотні малят. До книжки увійшли три історії англійською разом картками для вивчення слів і паперовими ляльками для вистави. Вона написана для батьків дітей від трьох до семи років, а також для вчителів, вихователів, викладачів і всіх, хто працює з дітьми.
Книжка для батьків, яким не все одно, чим зайняті діти!
Друга книга серії від фахівчині з дитячої психології, авторки численних творів на тему виховання – Мадлен Дені. У дуеті з Мішель Стора – дитячим і підлітковим психологом-клініцистом та спеціалістом із комп’ютерних ігор та їхнього впливу на дітей.
Спочатку малюк дивиться мультики, швидко вчиться водити пальчиком по планшету, просить встановити гру на телефон… і ось він вже годинами зависає в тік-тоці, ночами стріляє по танках, проживає життя в соцмережах, а уроки робить, одним оком звіряючись з інтернетом.
І постає питання: який вплив на розвиток дитини може мати нескінченний потік зображень та віртуальних повідомлень.
Ці чудові інструменти допоможуть дитині ознайомитися з новими технологіями, чи занадто швидко занурять її у віртуальний світ?
Отже, наше завдання як батьків – проаналізувати вміст цих знаменитих «машин», аби зрозуміти механізм їхньої дії й убезпечити наших дітей від деяких пасток!
Якщо ви виросли поруч з емоційно незрілими батьками, вам знайомі постійні відчуття самотності або невпевненості у власних силах. Подумки ви знову й знову повертаєтеся в дитинство і відчуваєте, як близькі нехтують вашими емоційними потребами та ігнорують ваші почуття.
Можливо, ви зарано стали поводитися, як доросла людина, яка більше не потребує емоційної допомоги. Або ви саме зараз знаходитеся в токсичних стосунках з емоційно незрілою людиною і прагнете зрозуміти, як бути далі.
Бути мамою, татом, бабусею чи дідусем — це крім, моря позитивних емоцій, ще й постійна тривога. Особливо в питаннях, які стосуються здоров’я дитини. Найбільше лякає, що ми не знаємо, як учинити правильно. Чи нежить — це привід іти до педіатра? А може, антибіотик? Коли починати збивати температуру? А сік цибулі працює? У цій книжці, написаній практикуючою лікаркою-педіатринею та інфекціоністкою Оленою Луцькою спільно з редакторкою Тетяною Логвиненко, ви знайдете симптоми й особливості найпоширеніших дитячих хвороб, рекомендації, як діяти та чого очікувати від лікування, та про які важливі маркери слід повідомляти лікарю передусім.
Ця книжка не замінить лікаря, але допоможе краще орієнтуватися в усьому, що відбувається з дитиною, предметніше спілкуватися з лікарем і сміливіше розпитувати його про все, що вас турбує.
Малюк, який отримує належне харчування й хороший догляд, але позбавлений повноцінного спілкування з дорослими, погано розвивається не тільки психічно, а й фізично: він не росте, худне, втрачає інтерес до життя. «Проблемні», «важкі», «неслухняні» діти, так само як і діти «з комплексами», «затуркані» або «нещасні» — це результат неправильно сформованих стосунків у сім’ї. Книга психолога, професора Юлії Борисівни Гіппенрейтер, яка вже стала класичним посібником із виховання, допоможе налагодити стосунки між батьками й дітьми, знайти шляхи до взаєморозуміння й виховати самостійних, цілеспрямованих і щасливих дітей.
Сорок років тому вчені та лікарі фіксували лише 4–5 випадків аутистичного розладу на 10 тисяч дітей. Відтоді показники стрімко зросли, і вже в 2018 році цей стан діагностували в кожної 59-ї дитини. Але що таке аутизм? Люди з цим розладом приречені на самотність, чи це генії з унікальним складом розуму? І що відбувається в їхньому мозку? У цій книжці науковий журналіст Стів Сільберман розповідає історію аутизму, дивовижні факти з життя «людей дощу» та їхні фантастичні досягнення.
Якщо ваш син чи донька надто емоційно реагує на рутинні проблеми — плаче, кричить, лається, тупотить ногами, б’ється, кусається тощо, — ви знаєте, що таке вибухонебезпечна дитина. А дитячий психолог доктор Росс Ґрін знає, що потрібно робити, аби зрозуміти такого малюка й допомогти йому впоратися з надмірною емоційністю. Він стверджує, що таким дітям зазвичай бракує навичок гнучкості, терпимості, вирішення проблем, тож вони потребують дещо іншого підходу до виховання. Автор пропонує нову концепцію розуміння цих дітей. Він пояснює, чому традиційні методи виховання та навчання часто з не працюють із вибухонебезпечними дітьми, й дає інструкцію, що робити натомість.
Ця книга, написана доктором Гордоном Ньюфелдом і Габором Мате, розповідає про ключову роль стосунків між дітьми та тими, хто несе за них відповідальність, а також про руйнівний вплив конкуруючих прив’язаностей із однолітками в сучасному суспільстві. Однак це набагато більше, ніж книга про орієнтацію на однолітків: мова йде про батьківство з урахуванням відносин. Ця книга повертає батькам їхню природну інтуїцію, протистоїть таким руйнівним методам як тайм-аути і використання значимих для дитини речей проти неї.
Пропонуючи ефективні стратегії збереження та відновлення відносин дитини з батьками, ця книга пропонує нові природні альтернативи сучасним надуманим методам контролю поведінки. Зміст книги відгукнеться батькам дітей будь-якого віку, починаючи від немовлят і закінчуючи дорослими дітьми. Читачі часто зауважують, скільки труднощів і плутанини вони могли б уникнути, якби цей матеріал був їм доступний із самого початку.
Книжка «Як спілкуватися з дитиною» — це збірник самарі світових бестселерів для люблячих батьків, які замислюються над тим, як будувати стосунки з дитиною, щоб зберегти тонкий душевний зв’язок, як виховувати без крику й лайки, як підбирати такі слова і дії, щоб дитина усвідомлювала, що батьки мають рацію, росла особистістю, була щасливою й успішною.
Це видання змінить ваше уявлення про комунікацію з дитиною, і ви зможете по-новому поглянути на досвід батьківства. Як установити міцний духовний зв’язок з малюком від моменту його народження? Книжка починається із заклику проаналізувати стосунки зі своїми батьками. Мало хто мав ідеальне дитинство, і є певні травми, які всі ми боїмося передати дітям. Авторка допомагає пропрацювати цей аспект, перш ніж переходити до навичок здорового батьківства. Як навчитися контролювати свої емоції, розуміти причини дитячих переживань, створювати умови, сприятливі для розвитку дитини, навіть якщо ви виховуєте її в неповній сім’ї — усе це, та багато інших корисних вказівок ви знайдете на сторінках цієї книжки.
Є діагнози, які переслідують наших дітей постійно, а є сезонні хвороби, які повторюються з року в рік з наданими постійністю. Нежить доставляє багато неприємностей і самим дітям, і батькам, які часом не знають, як краще його позбутися. Адже тривалий дитячий нежить і його неправильне лікування можуть стати причиною хронічних хвороб. У цій книзі із серії «Бібліотека Доктора Комаровського» ви дізнаєтеся що таке нежить, від чого він буває, особливо дитячого нежитю. А так же, як лікувати цей набридливий нежить. Книга дасть необхідні знання по нейтралізації цього дуже поширеного недуги. Адже, є прості, доступні способи допомоги дитині, про які розповідає ця книга.
Чудова книга практикуючого дитячого лікаря Євгена Олеговича Комаровського. Як відомо всі малюки іноді кашляють і потребують допомоги дорослих. У книзі цей симптом описаний дуже детально: коли і який буває, чим небезпечний, що треба робити в кожному випадку. Як стверджує сам автор, щоб навчитися ефективно допомагати своїй дитині, необхідно: витратити трохи часу, отримати необхідну інформацію, зрозуміти і засвоїти нескладні правила, реалізувати все це на практиці. Якщо ви готові витратити зовсім трошки, але натомість отримати і реалізувати, то ця книга для вас!
Як знайома для кожної мами картина - ще вранці малюк був веселим, жвавим, бавився іграшками, а ввечері раптом став неспокійним, примхливим, відмовляється від їжі. Ви міряєте дитині температуру - і виявляєте гарячку ... Ця чудова книга практикуючого дитячого лікаря Євгена Олеговича Комаровського призначена для тих, хто сумнівається у власних знаннях і уміннях, хоче отримати достовірну інформацію, а разом з інформацією отримати відповіді на дуже важливі питання: як подолати цю неприємну ознаку хвороби? Як ефективно і безпечно допомогти власній дитині при підвищенні температури тіла?
Нова книжка відомої сімейної психологині, авторки бестселерів «Що робити, коли...» і «Таємна опора…» відповідає на одвічні запитання батьків про особливості виховання дітей. Дуже часто виявляється, що саме незгоди у взаєминах змушують дитину поводитися не найкращим чином, а батьків — дратуватись і вдаватись у відчай. Дорослі не розуміють потреб і захоплень власних дітей, а діти не слухаються, нехтують правилами і брешуть. Експертка у сфері виховання допоможе знайти з дитиною спільну мову, розв’язати конфліктні ситуації, зберегти терпіння та віднайти розуміння й мир у сім’ї.
Книжка-підзарядка
У кожної мами бувають такі часи, що на дітей чи загалом на родину немає сил. Вона любить своїх дітей безмежно, але просто хоче відпочити — чи поспати, чи поїхати на море, чи пройтися магазинами, щоби купити собі якусь обновку. Ми ж пропонуємо новий спосіб відпочинку й підзарядки — цю книжку. Тримайте її під рукою — і за потреби відкривайте на будь-якій сторінці й прочитайте кілька висловів. Вони зібрані так, аби ви отримали натхнення, усміхнулися чи замислилися. Це не означає, звичайно, що не треба їхати на море. Одначе іноді саме такої короткої підзарядки і бракує – мудрого слова від якоїсь багатодітної матусі чи слів захвату своєю матір’ю від відомого письменника.
ЧИТАЙТЕ ТА ПІДЗАРЯДЖАЙТЕСЯ!
Книжка-акумулятор
У кожного телефона має бути підзарядка, у кожного з батьків — така книжка, яка виконує подібні функції. Відкриваєте її на будь-якій сторінці, читаєте кілька висловів — і вже відчуваєте нові емоції: або ви усміхнулися, або замислилися, або пригадали, що треба зателефонувати дитині, чи пограти з нею, чи допомогти їй у чомусь. Або раптом зрозумієте, як саме треба поводити себе в ситуації, в якій тепер опинилися. У будь-якому разі від цієї книжки виграють усі — і батьки і діти. Бо саме для цього ми зібрали ці вислови —не просто банальні твердження про те, як важливо бути батьком чи приділяти дітям час. А найважливіше з досвіду сотень класних батьків зі всіх країн, континентів, за всіх часів та епох. Ця книжка — сконцентрована мудрість з усіх тисячоліть та з усієї планети.
ВМИКАЙТЕСЬ І ЗАБИРАЙТЕ СВОЮ ЧАСТКУ ЕНЕРГІЇ Й ЛЮБОВІ ДО ДІТЕЙ!
Ви бачите, як син чи донька годинами залипають у смартфоні, але нічого не можете вдіяти. Слова «А в нашому дитинстві такого не було», накази у стилі «Поклади телефон!» чи радикальні спроби покарати днями без смартфона тільки псують стосунки. Знайомо? То як же вберегти сучасну дитину від «заекрання»? Як застерегти підлітка від кібербулінгу чи цифрової залежності та реагувати на секстинг або відеоігри? Як убезпечити сина чи доньку від порівняння з іншими, шкідливих сайтів і навіть депресії?
Ця книга на вигляд для дітей, але її адресовано дорослим, а точніше – щоб дорослі читали її спільно з дітьми. Вона допоможе розмовляти з дітьми про сексуальну безпеку і про гідне ставлення до свого тіла, яке створив Бог. Простою, доступною мовою у супроводі виразних ілюстрацій автори пояснюють, чому таким важливим є уміння говорити «стоп», а також пропонують способи, як навчити цього дитину.
Ця книга допоможе пояснити дітям:
– що наші тіла створив Бог, а все, що Він створив, є добрим;
– що таке інтимні та не інтимні частини тіла;
– як реагувати на небажаний дотик;
– кому з дорослих можна довіряти, а кому – ні;
– що означає вміти розпоряджатися своїм тілом;
– яка різниця між секретом і сюрпризом.
Книга написана на захист дитини. На її сторінках доктор Карлос Гонсалес опонує так званим фахівцям, які знають, як виховувати дітей, домагаючись від них хорошої поведінки. Автор показує, що наша мета як батьків полягає не в тому, щоби привчити дітей до ідеальної дисципліни і прищепити їм низку корисних навичок, а в тому, щоб задовольнити їхню природну потребу в прив’язаності, в емоційному і фізичному контакті.
У книзі детально розглядаються питання, які часто турбують молодих батьків: чому малюки просяться на руки, чому вони не люблять спати одні, коли ж дитина стане самостійною, чи потрібно хвалити і карати дітей, чи варто віддавати дитину в дитячий садок, що таке соціалізація і багато інших.
За відгуками читачів це – одна з кращих книг про те, як виховувати дітей. Водночас не варто чекати від автора готових рецептів, він віддає перевагу роздумам і спостереженнями. Багато речей, які здавалися такими очевидними, зображені автором ніби з іншого боку. Книга написана простою і легкою мовою.
Усі батьки мріють, щоб їхні діти були самостійними і готовими до дорослого життя. Але чи кожен із нас дозволяє своїй дитині набивати ґулі? Американська викладачка Джессіка Леї упевнена: шкільні роки — саме час для проб і помилок.
У книжці «Уроки з поразок» авторка зокрема розповідає, як:
Тут також йдеться про роботу з дітьми у різний період навчання — у середній, старшій школі та опісля. Книжка буде корисною не тільки батькам, а й вчителям.
Вторая часть родительского справочника от доктора Комаровского посвящена вопросам оказания неотложной помощи. Неотложная помощь – это действия, направленные на сохранение жизни и здоровья пострадавшего, действия, потребность в которых возникает намного раньше, чем появляется возможность получения медицинской помощи.
Задача этой книги – предоставить мамам и папам необходимые теоретические знания для того, чтобы практическая возможность оказания неотложной помощи стала реальностью.
Щоденник - це систематизовані записи про вашу дитину - починаючи з моменту вагітності і до школи. Хвороби, щеплення, зуби, зріст, вага, оцінки в школі, необхідні контакти і багато іншого. На кожен період дорослішання дитини автор відводить кілька сторінок і місце для фотографій, при цьому доповнюючи своїми коментарями - корисними порадами по догляду за дитиною. Ця інформація може бути незамінна в майбутньому. Щоденник приємно вести, і вже тим більше приємно буде його почитати через кілька років вам і вашій дитині. Цей чудовий щоденник, який разом з доктором Комаровським ведуть мама і тато, корисний подарунок майбутнім батькам.
У вас в руках - нове, багато в чому перероблене і доповнене найсучаснішими рекомендаціями видання бестселера доктора Комаровського «Початок життя вашої дитини». Ця доступна і захоплююча книга вже витримала десятки перевидань в першому варіанті і стала настільною для сотень тисяч сімей. Ми сподіваємося, що вона буде вірним другом і порадником і вам, сучасні мами і тата, адже завдяки цій книзі ви навчитеся приймати правильні рішення в питаннях догляду за дитиною на найскладнішому етапі її життя. А прості рекомендації та поради дозволять не тільки виростити здорового малюка, але й зберегти атмосферу спокою і любові в сім'ї.