Обробка замовлень відбувається в автоматичному режимі.
Колишній керівник контррозвідки ФБР розкриває сім секретів створення та підтримки організаційної досконалості. Як «хранитель Кодексу», Френк Фіґлузі суворо стежив за відповідністю кожного працівника строгим стандартам Бюро. Спираючись на свою видатну кар’єру, він досліджує ефективність Бюро з погляду організаційної структури, цінностей і правил поведінки агентів, об’єднуючи це в «Систему ФБР».
За 25 років роботи у ФБР Френк Фіґлузі досконало вивчив причини того, чому хороші люди роблять погані вчинки. Він переконаний, що річ переважно в системі, яка на рівні цінностей, правил чи практик дозволяє або навіть спонукає до порушень. У своїй книжці автор відверто говорить про успіхи й невдачі агентів ФБР усіх рівнів, аналізуючи їх з погляду «Системи ФБР»: семи стовпів, на яких тримається Бюро. Цю систему можна застосувати в будівництві стійких та ефективних структур будь-якої сфери діяльності.
«Зброя перемоги» — найповніший довідник з озброєння та військової техніки, що застосовують ЗСУ на передовій. У виданні подано яскраві фотографії та докладний опис бойових характеристик найрізноманітніших видів зброї вітчизняного і світового зразка, а ще наведено цікаві розповіді наших бійців, які цю зброю застосовують.
Наш світ на порозі тривалого військового й геополітичного хаосу. Росія, Китай та Іран цілеспрямовано руйнують світовий порядок, порушуючи всі традиційні правила війни з часів Вестфальського миру. В хід ідуть приватні військові компанії, армії без розпізнавальних знаків, маріонеткові проксі-сили на зразок терористичних, кримінальних чи революційних угруповань. Скринька Пандори вже відкрита, переконаний Шон Макфейт, і поствестфальська неконвенційна війна пануватиме у ХХІ столітті. Переможе той, хто швидше опанує її методи.
Хочеш миру — готуйся до війни (si vis pacem, para bellum). Ця фундаментальна книга особливо актуальна на тлі кровопролитної війни, що триває в Україні. Застосування нових видів озброєнь, роботизованої техніки, напівавтономної зброї змінює хід бойових дій, і людство є свідками жахливих наслідків цих дій. Автор книги Пол Шарре, експерт із питань ведення сучасної війни, зібрав величезний масив інформації про те, як розвивається сучасна зброя і якою вона буде в майбутньому, що — фактично — вже настає. Щоб зрозуміти її ефективність, він аналізує набутий досвід, заборони на використання різних видів озброєнь, звертає увагу на закони і проекти, які регулюють розробки сучасної зброї.
Пол Шарре веде читача до лабораторій та оборонних компаній у різних країнах і разом із провідними експертами прогнозує ризики, які має сучасна автономна зброя. Автор глибоко обізнаний у царині різного типу озброєнь, які використовують на полі бою, та випробовують і дуже детально аналізує їхню ефективність, дає фаховий порівняльний аналіз. Він ставить принципове етичне питання — чи має зброя, завдяки розвитку штучного інтелекту, бути абсолютно автоматизованою, фактично сама ухвалювати рішення про життя та смерть, чи все-таки залишатися підвладною людині? Чи можлива вже зараз «миттєва війна» і до чого веде гонитва озброєння? Він звертає увагу на заклик експертів із робототехніки заборонити автономну наступальну зброю і доходить невтішного висновку про те, що «якщо вже міжнародна заборона не може утримати найодіозніші режими світу від створення армій роботів-убивць, то одного дня ми можемо побачити, як наші найгірші жахіття стають реальністю».
Про автора: ПОЛ ШАРРE — віце-президент і директор із досліджень Центру нової американської безпеки. Працював в офісі міністра оборони США, розробник політики безпілотних і автономних систем, нових технологій озброєння. Доктор філософії з військових досліджень, магістр політичної економії і державної політики. Є професійним військовим, служив керівником розвідувальної групи спеціальних операцій армії США та здійснив численні поїздки до Іраку і Афганістану. Експерт із питань ведення сучасної війни в ООН, НАТО, ЦРУ.
У книзі міститься найновіша інформація про про військову тактику і планування операцій, розвідку, керівництво особовим складом та розвиток лідерських якостей, адже український переклад виконаний з оновленого видання.
"Посібник рейнджера. Не для слабких чи легкодухих" призначений для високопрофесійних піхотинців, що спеціалізуються на складних і небезпечних місіях, десантних рейдах, захопленні летовищ, знищенні особового складу та техніки в тилу ворога. Ця легендарна книга описує прийоми й тактики, за допомогою яких солдати стають найкращими у своїй справі. Зокрема, у виданні йдеться про введення ворога в оману, винахідливість, скритність, зв’язок, відступ та ухилення, засідки, захист периметра, контррозвідку та багато іншого.
"Посібник рейнджера" розкриває спосіб мислення та особливості діяльності рейнджерів. Поєднання найкращого досвіду минулого, який пройшов перевірку часом, із сучасними досягненнями військових допомагає значно підвищувати ефективність бойових дій.
Фундаментальний швейцарський підручник з основ загальновійськового бою від автора «Тотального опору». У ньому детально і доступно описано техніки сучасного бою і командування військовими підрозділами, розвідки і диверсійної роботи, особливості застосування зброї, створення фортифікаційних споруд та інженерних загороджень, правила організації маршу та розквартирування, постачання війська, санітарної служби, військового вишколу тощо. Професійний, але пристрасний текст військового фахівця і патріота несе потужний мотиваційний потенціал, а доповнений рисунками, схемами і таблицями може бути легко засвоєний. Для офіцерів, сержантів, солдатів Збройних Сил України, а також усіх, хто хоче належно підготуватися до захисту своєї країни від агресії ворога та збільшити свої шанси на виживання у бою. У цьому томі розкрито основи ведення бойових дій вночі, взимку, а також особливості боротьби за водні перешкоди, з ворожими танками на близькій відстані, з повітряним десантом.
Вражаюча оповідь про початки та перебіг застосувань кіберзброї, які кидають виклик балансу сил, що встановився у світі з часу винайдення атомної бомби. Побудована на великому обсязі інсайдерській інформації, вона посвячує читача у малопомітне, але загрозливе для самих основ техногенної цивілізації протистояння у кіберпросторі.
Автор веде нас через наради в Ситуаційній кімнаті Білого дому та дискусії в офісах підприємств Кремнієвої долини, через осідки російських, китайських чи північнокорейських хакерів, висвітлює діяльність спецслужб та підрозділів збройних сил.
Ми знайдемо опис кібератак проти ядерних програм Ірану та Північної Кореї, енергетичної мережі України, нафтової компанії Saudi Aramco, корпорації Sony, банківських установ, компанії медичного страхування Anthem тощо, і усвідомимо, наскільки вразливі перед цим новим і дуже ефективним видом зброї.
Джек Девайн, ветеран ЦРУ із 32-річним стажем роботи, почав працювати в одному з головних відомств США в 1967 році. Його послужний список вражає: переворот у Чилі; операція «Циклон» під час афганської авантюри СРСР 1980-х років; полювання на наркоторговця Пабло Ескобара; викриття О. Еймса і Р. Ганссена, які шпигували на користь Росії... Девайн очолював таємні операції ЦРУ, в яких у делікатних місіях по всьому світу брали участь тисячі агентів. Нині він живе у Нью-Йорку, є членом Ради США з міжнародних відносин, співзасновником і президентом міжнародної консалтингової фірми The Arkin Group.
У грудні 2018 року Джек Девайн відвідав Київ, де репрезентував свою книгу «Вдале полювання. Історія головного шпигуна Америки», опубліковану видавництвом «Фоліо», і був нагороджений орденом Святого Андрія Первозванного.
Перед вами переклад нової книги легенди ЦРУ, яка вийшла в Америці у березні 2021 року. Мета автора — дати об'єктивне уявлення про взаємини між США та Росією (і не лише між ними) й про особливості розвідки й контррозвідки двох супердержав. На основі власного аналізу успіхів і невдач ЦРУ за останні майже 75 років та таємних операцій Росії не лише упродовж «холодної війни», а й до її втручання в американські справи під час президентства Трампа, Девайн пропонує 13 ключових уроків розвідки, котрі навчать, як бути готовими до будь-яких викликів із боку супротивників. А ще він розповідає, як працює контррозвідка, як вирахувати «чужих» серед своїх і не помилитися, скласти психологічний портрет зрадника і викрити його, а головне — про місію співробітників спецслужб, людей «без облич»: збирати надзвичайно цінну інформацію заради національної безпеки своєї країни.
Чи може група волонтерів, маючи лише доступ до інтернету, протидіяти Путіну, Асаду й ІДІЛ? Розслідувачі з Bellingcat довели, що за допомогою відкритих джерел це вже реальність.
Засновник Bellingcat Еліот Гіґґінз був звичайним офісним клерком, коли у 2011 році розпочалась Арабська весна, а згодом громадянська війна в Сирії. Він моніторив соцмережі, постив знайдене у блозі, проводив любительські розслідування. Саме так світ дізнався, що режим Асада застосовував хімічну зброю і касетні бомби.
Коли у 2014 році росіяни збили боїнг рейсу MH17, Гіґґінз з однодумцями вже створили Bellingcat. Невдовзі вони знали про «Бук», яким збили літак, майже все. На черзі було викриття агентів ГРУ та мережі російських пропагандистів на Заході. У цій майже детективній історії Гіґґінз описує деталі багатьох розслідувань, що відкрили світові правду і кинули виклик тим, хто заперечує дійсність задля власної вигоди.
Ізраїльський «Моссад» відомий як одна з найефективніших спецслужб світу, попри коротку історію сучасного Ізраїлю. З яких коренів почало виростати це відомство ще до утворення Держави Ізраїль? Де межа між честю, фанатизмом та обов’язком? Чому не завжди варто покладатися навіть на найближчих союзників, і як навіть найкращі агенти та аналітики припускаються «дитячих» помилок? Автори цієї книги не ставлять перелічених запитань – та все ж дають докладну відповідь на них... і ще багато інших.