Ми працюємо. Відправка замовлень - 23 вересня.
У підлітковому віці кожна дівчинка має безліч питань, а іноді — побоювань і страхів. Коли розпочнуться місячні і як зрозуміти, що це незабаром відбудеться, які засоби гігієни обрати та як ними користуватися, які зміни на мене чекають та що з ними робити, чи нормально те, що відбувається зі мною, як зміниться моє життя після менархе і безліч інших. Ця книжка створена саме для того, щоб розвіяти всі твої страхи, просто та зрозуміло розповісти про зміни в тілі, фізіологічні процеси та гігієну. І головне: довести, що місячні — це природно, просто, прекрасно!
Книжку адресовано дітям середнього шкільного віку та їхнім турботливим батькам.
Гормони, менструація, ПМС та овуляція. Секс, контрацепція, інфекції. Піхва, вульва, клітор і (міфічна) точка G. Базовий набір інформації про власне тіло, яким варто володіти кожній жінці.
У своїй книжці гінекологиня Оксана Негрич докладно знайомить кожну з її ж власним організмом. Чи нормально відчувати біль при менструації і що з цим робити? Які аналізи варто здавати, аби моніторити ситуацію та чому такий важливий запас яйцеклітин? Як правильно стежити на інтимною гігієною та чи можна завагітніти, годуючи грудьми? Чи потрібно жінкам робити вправи Кегеля, боятися ерозії та як слідкувати за мікрофлорою піхви?
Гінекологиня детально описує не лише те, як працює жіноча репродуктивна система в цілому, а й зупиняється на найпоширеніших ситуаціях та міфах, пояснюючи жіночу анатомію та моменти, на які варто звертати увагу самостійно та на огляді у лікаря.
Позитивне уявлення про своє тіло — це не віра в те, що ваше тіло гарне, а хороше ставлення до нього незалежно від його вигляду.
Наш одержимий красою світ всіляко просуває ідею, що щастя, здоров’я й те, як ставитимуться до вас люди, залежить від нашої зовнішності. Але сестри-близнючки, докторки Лексі та Ліндсі Кайт, пропонують альтернативне бачення.
У своїй книзі «Більше ніж тіло. Ваше тіло — знаряддя, а не прикраса» авторки діляться потужними практичними порадами, які виходять за рамки «бодипозитиву», детально аналізуючи різноманітні фактори впливу: від медіаспоживання до здоров’я і фітнесу, саморефлексії та співчуття до себе. Сестри Кайт демонструють, наскільки згубним може бути вплив самооб’єктивації на наше повсякденне життя. Це ідеальна книжка для тих, хто хоче змінити своє самосприйняття, але не знає, з чого почати.
Науково-популяна розвідка відомої британської журналістки і психологині Елеонор Морган відкриває перед читачами дивовижний і складнющий світ жіночого тіла, а ще не менш дивовижний світ жіночих переживань у пошуках самих себе та свого місця в суспільстві, закони і стереотипи в якому впродовж не одного тисячоліття створювали чоловіки. Багатий, непростий і часто контроверсійний матеріал авторці вдалося викласти максимально доступно, тому книжка стане незамінним путівником для будь-якої жінки на шляху до самопізнання, а для будь-якого чоловіка дороговказом до якнайкращого розуміння своєї коханої, матері, сестри, дочки.
«Мої (не)критичні дні» звеличує те, на що здатне ваше дивовижне тіло, і надає вам усе необхідне, щоб бути готовими... і ВІДПОВІДАЛЬНИМИ. Цей наповнений фактами посібник із менструального позитиву відповідає на всі ваші основні питання, як-от що таке вульва, на що насправді схожі місячні і що станеться, якщо кров забруднить ваш одяг.
За допомогою позитивних та чесних порад активістка та педагог Челла Квінт розвінчує забобони, руйнує поширені міфи та бореться з соромом через місячні, ділячись своїми особистими історіями та надаючи практичну інформацію про засоби для менструації та відстеження циклу. Весело, повчально і для кожного. «Мої (не)критичні дні» містить усе, що вам потрібно знати, аби стати менструально-позитивними!
«Діло в тілі» – книжка, що допоможе довгі роки зберігати молодість, стрункість, привабливість та бадьорість. Авторка – Ксенія Літвінова.
Вам 30, 40, 50 років і ви прагнете відчувати драйв життя до глибокої старості? Тоді ця книжка для вас! Тренер та коуч з 20-річним стажем Ксенія Літвінова – автор унікальних фітнес-програм. За її технікою займаються не лише українські зірки, але й тисячі людей різного віку з різних країн: Франції, Англії, Росії, Німеччини, Швейцарії.
Міфи й упередження, хибна самодіагностика й надумані комплекси — ваші спільні з лікарем вороги. Час поговорити про нашу фізіологію відверто і професійно: про симфонію жіночих гормонів у періоди статевого дозрівання чи менопаузи; про застарілі та новітні засоби контрацепції; про вагітність, так, навіть із аномаліями матки!.. Це видання не замінить гінекологічного огляду й консультації фахівця — воно покликане навчити жінок піклуватися про своє здоров’я. Забудьте, як давню давнину, часи, коли ви панікували, залишившись наодинці із запитаннями, чи в змозі зачати й виносити дитину, чи дійсно клімакс — це страшно, чому секс більше не задовольняє і до чого тут синдром «сухої вагіни». Щаслива жінка здорова й обізнана. І кожен розділ наближатиме вас до цього стану.
У вас відчуття, ніби життя надто клопітне, дні короткі, а хотілося б понад 24 години в добі? Вам здається, що ви надміру працюєте, і стресу забагато, і чомусь важко позбутися втоми? А лікар каже, що це вікове, що це нормально, мовляв, усі тепер перевантажені клопотами й стресом, таке життя. Більше відпочивайте, менше стресуйте — і все налагодиться. Ви не одні такі. Жінки різного віку страждають від утоми й вигорання, однак виснаження не має стати вашою новою нормою. У цій книжці докторка Емі Шах, спираючись на власний досвід, описує програму, яка допоможе відновити рівень енергії і стати здоровішою. Ключове в цій програмі — увага до енергетичної трійки: складних взаємозв’язків між шлунково-кишковим трактом, імунною системою і гормонами. Емі Шах обіцяє, що притримуючись її системи й порад, уже за два тижні ви помітите зрушення в ліпший бік. А через три тижні почуватиметеся зовсім іншою людиною. Тож якщо хочете позбутися всюдисущого та обтяжливого відчуття втоми, цей практичний посібник від лікарки-нутриціолога — для вас. Трохи зусиль, велике бажання змінитися й відновитися — і ви повернетеся до нормального життя.
Чому турбуватися про жіноче здоров’я — це не тільки ходити до мамолога після сорока, раз на рік робити цитологічний аналіз чи контролювати рівень естрогену? Чому жінкам особливо важливо дбати про мозок?
У цій книжці Ліса Москоні порушує теми, які медицина стигматизувала століттями. Авторка розповідає про когнітивне здоров’я і сумну статистику (2/3 пацієнтів із хворобою Альцгеймера — жінки), чому пацієнток не можна лікувати за «чоловічими стандартами», як естроген впливає на пам’ять, що змінюється в організмі під час статевого дозрівання, вагітності, припинення менструації тощо. Москоні дає дієві й науково обґрунтовані поради, привертає увагу до проблем жінок із післяпологовою депресією чи під час менопаузи.