Відправка замовлень - 14 жовтня
«З усієї нашої стародавньої писаної літератури жоден інший твір не зостався в такій постійній пам’яті, ужитку і лектурі — не тільки чернечій, а й світській, — як “Печерський Патерик”. Можемо понарікати на нашу стару інтелігенцію, на нашу літературу і культуру, що вона не вклала в руки нашого громадянства твору кориснішого з соціального й інтелектуального погляду, ніж цей відгомін пізньо-візантійської монахоманії. Але факт залишається фактом: до виходу “Кобзаря” — це був найпопулярніший твір старого нашого письменства»
Михайло Грушевський
У цій книжці Денис Каплунов на прикладах послідовно розповідає, як писати не просто цікаво та зрозуміло, а й впливати на людей. Це синтез письменництва, реклами, маркетингу, частково — поведінкової економіки і психології продажу.
Ви довідаєтеся, як привертати увагу клієнтів, показувати вигоди комерційної пропозиції, знімати всі заперечення й мотивувати до дії, а як наслідок — переконувати текстами й будувати репутацію серйозного фахівця. У цьому вам допоможуть хороші і погані приклади, вправи для самостійної роботи та опис характеристик, які зроблять ваші тексти ефективними.
Непросто жити, коли світ летить шкереберть. Батьки не розуміють, з учителями складно, друзі поводяться дивно і немає сил пояснювати їм, що не так. Тривога, апатія, відсутність відчуття щастя… Непокоїть питання: «Чи зі мною все гаразд? Чи я ок?»
У медіа та соцмережах радять звертатися до психологів. Але як зважитися піти на розмову, коли є стільки міфів й упереджень, зокрема про те, що до них ходять тільки «психи»? Що говорити і як правильно висловити те, що бентежить? Чим групова терапія відрізняється від індивідуальної? Що робити, якщо ти також хочеш стати психологом?
Катерина Гольцберг, психологиня з двадцятирічним досвідом, розповідає про все, що має знати людина, яка переступає кабінет психолога і хоче отримати реальну допомогу. Описує процеси роботи, розвінчує міфи, підказує, як обрати тип психологічної допомоги, як формувати запит. Від цих знань залежить те, наскільки якісною буде допомога.
«The Moonstone» is a novel by the classic of English literature by Wilkie Collins (1824–1889). It tells the mysterious story of the theft of a diamond, which passed from one illegal owner to another, bringing with it a curse. Logic is intertwined with romance, and the everyday life of Victorian England is intertwined with Indian exoticism.
«Місячний камінь» — роман класика англійської літератури Вілкі Коллінза (1824–1889). У творі йдеться про таємничу історію викрадення алмазу,який переходив від одного незаконного власника до іншого разом із прокляттям. Логіка переплітається з романтикою, а повсякденність вікторіанської Англії — з індійською екзотикою.
Рівень складності – Intermediate
«Also sprach Zarathustra» — ist das Werk des deutschen Philosophen Friedrich Nietzsche (1844—1900). Es erzählt vom Schicksal und den Lehren eines wandernden Philosophen, der sich Zarathustra nennt, den Namen des Propheten einer der ältesten Religionen der Welt, basierend auf der Lehre von der freien Wahl des Menschen zwischen Gut und Böse.
«Так мовив Заратустра» — твір німецького філософа Фрідріха Ніцше (1844—1900). У ньому розповідається про долю та вчення мандрівного філософа, який називає себе Заратустрою, тобто ім'ям пророка однієї з найстародавніших релігій світу, яка ґрунтується на вченні про вільний вибір людини між добром і злом.
Рівень складності – Intermediate
Джеймс Гібберд, американський журналіст, захоплений і натхненний тим, як знімали серіал «Гра престолів» за романами Джоржда Р.Р. Мартіна, запрошує читачів за лаштунки знімального процесу цього феноменального явища попкультури. До «Гри престолів» фентезі такого високого рівня на телебаченні просто не існувало, тож впоратися із цим завданням було під силу не кожному телеканалу. Як відбувалися переговори продюсерів з телеканалом НВО і прослуховування акторів, де знімали колосальну кількість сцен 8-сезонного серіалу, як робили костюми, як знімальна група боролася з негодою і тікала від фанатів, які стосунки були між акторами — про це та ще силу-силенну інших цікавих подробиць читач зможе дізнатися з вуст самих продюсерів і акторів, бо в книзі наведені цитати із понад пів сотні інтерв’ю з причетними до створення серіалу «Гра престолів».
Що може встигнути дев’ятнадцятирічна дівчина протягом місяця роботи в університетській бібліотеці Лондону наприкінці XIX століття?
Анімант Крамб спромоглася знайти найкращу подругу, налагодити стосунки з матусею, допомогти брату та його дівчині бути разом, зробитися відкритішою й чутливішою людиною… А головне — знайти кохання!
До нової книжки Галини Крук — однієї з найзнаковіших сучасних поетів — увійшли найновіші її поезії, написані упродовж останніх 10-ти років, а також вибрані вірші з усіх її попередніх збірок. Її поезія, суголосна часові та його випробуванням, пронизана болісним драматичним сумнівом у силі слова, яким насправді не можна ні відвернути смерть, ні воскресити загиблих, але яке здатне побачити світло у безоднях і висотах людського духу.
Продовження драматичної сімейної саги
СРСР, 70-ті роки. Повертається на Батьківщину із заслання Петро Луцик, та випробування для його роду не закінчуються.
Брати Іван та Степан Луцики, його сини, не відчувають себе вільними, як і мільйони українців у СРСР. Вони обирають діяти, а не пристосовуватися - і потрапляють під пильний нагляд КДБ. Одного дня Степана, як і інших дисидентів, заарештовують.
Слідчий пропонує Степану угоду: воля в обмін на співпрацю. Чи погодиться писати доноси на своїх друзів? Система здатна зламати й знищити будь-кого… Степан не знає, хто його зрадив, але розуміє, що це був хтось із близьких.
Зрадник не матимє спокою, бо настає для роду Луциків час спокути й каяття...
Хтось залишає більше слідів, ніж інші.
Викладачка історії кіно та авторка нашумілого подкасту Боді Кейн вважає за краще не згадувати минуле — трагедію в сім’ї, яка кинула тінь на її дитинство, чотири переважно нещасливі роки в нью-гемпширській школі-пансіоні та вбивство сусідки по кімнаті, Талії Кіт, навесні їхнього випускного року. Хоча обставини смерті Талії досі жваво обговорюють в інтернеті, Боді хочеться просто все забути.
Та коли її запрошують повернутися до школи, щоб викладати курс, Боді водночас повертається і до справи про вбивство. Чи не проґавило слідство інших підозрюваних, поспішаючи засудити шкільного спортивного лікаря? Можливо, справжній убивця досі на волі, а Боді всі ці роки мала ключ до розгадки?
«Я маю до тебе кілька запитань» — це проникливий погляд на сучасні суспільні тенденції та природу людської пам’яті.
Іноді, коли з хорошими людьми трапляються погані речі, навколо відбувається щось жахливе, а ми збентежено намагаємося знайти відповіді, у голові виринає слово «карма». Цей санскритський термін проник у лексикон різних мов, глибоко закоренився як в езотериці, так і в попкультурі. Його можна почути від дітей і дорослих, від представників будь-яких професій на всіх континентах. На думку багатьох людей, карма — це баланс добрих і поганих вчинків, чеснот і гріхів, механізм, зав’язаний на неможливості уникнути наслідків власних дій. Насправді карма не має нічого спільного з винагородою чи покаранням. Карма — єдина логіка, що пояснює нібито випадковий характер подій у світі, в якому ми живемо, це внутрішній цикл, створений самими людьми, і він базується на наших діях і відповідальності. «Карма» Садхґуру — це водночас дослідження і путівник шляхами до радісного, свідомого та змістовного буття, книга, яка допомагає взятися за кермо власної долі й самотужки керувати своїм життям.
Мікрочипи — це як нова нафта. Саме від цього дефіцитного ресурсу залежить весь світ. І це не перебільшення: на мікросхемах працює майже все — від мікрохвильовок і смартфонів до ракет і фондового ринку. Та як розвивається індустрія мікрочипів і як вона змінюватиме наше майбутнє?
Кріс Міллер створив не суху технічну оповідь, а захопливу історію про економічні та геополітичні стратегії. Ви поринете у світ глобальних інтриг і технологічних битв, де корпорації та держави ведуть жорстку війну за панування у виробництві мікрочипів. Довідаєтеся, як США здобули основну роль на ринку, як шпигунська мережа ставала секретною зброєю СРСР і чому Тайваню варто остерігатися.
Це книжка про те, як маленькі кремнієві пластини стали ключем до глобального впливу, а також про ризики й можливості війни технологій.
«Колекція» – це спроба представити феномен Іздрика влас- не як мережевий феномен. До збірки увійшли вірші, які після оприлюдення їх на ФБ отримали більше ніж 600 лайків. Тобто «Колекція» певною мірою (а радше – повною) сформована вподобаннями ФБ-спільноти в її Іздриковій бульбашці.
Книга проілюстрована Іздриковими ж графічними роботами з 90-х, оригінали яких давно розійшлися приватними та інституційними колекціями, натомість для цього видання автор власноруч збагатив репродукції доданою реальністю олівцевого експромту.
Тобто «Колекція» у всіх сенсах – чи щонайменше у двох – колекційне видання. Насолоджуймося!
Молодість професорської доньки Лідочки Вербицької здається безхмарною: турботлива мама й коханий чоловік, гарна квартира, перспективна робота. Але родина дівчини має чимало темних таємниць, і Лідин брат, що ніколи не виходить з кімнати, - не єдина маріонетка в руках матері!
Підступ і брехня - ось на чому мати побудувала родинну ідилію!
Власного щастя Ліда може зректися сама. Адже мати все - і все втратити, виявляється, не так і складно. Особливо якщо твоя мати - твоє все…
Gilbert Keith Chesterton (1874—1936)—English writer, author of a series of detective stories, the main character of which is Father Brown. The priest does not always seek to punish the offender—he is often limited to teaching or confession. The publication «The Secret of Father Brown» includes short stories «The Secret of Flambeau», «The Queer Feet», «The Flying Stars» and more.
Гілберт Кіт Честертон (1874—1936) — англійський письменник, автор циклу детективних новел, головним персонажем яких є патер Браун. Далеко не завжди священник прагне покарати злочинця — часто він обмежується повчанням або ж сповіддю. До видання «Таємниця Патера Брауна» увійшли новели «Таємниця Фламбо», «Дивні кроки», «Летючі зорі» тощо.
Рівень складності – Intermediate
Henryk Sienkiewicz (1846-1916) – polski prozaik, autor wielu powieści, opowiadań i nowel, laureat literackiej Nagrody Nobla w 1905 roku. Nowela „Hania” opowiada o historii miłości do młodej dziewczyny dwóch konkurentów – pana Henryka (w imieniu którego prowadzona jest narracja) i jego druha, młodego Tatara Selima Mirzy. Kogo z ich wybierze dziewczyna? Czy, może, będzie miała inny wybór?
Генрік Сенкевич (1846—1916) — польський прозаїк, автор багатьох романів, оповідань і новел, лауреат Нобелівської премії з літератури 1905 року. У повісті «Ганя» розповідається про історію кохання до молодої дівчини панича Генріка (від імені якого ведеться оповідь) і його приятеля, молодого татарина Селіма Мірзи. Кого з них обере дівчина? Чи, може, у неї буде інший вибір?..
Друга книжка зі всесвіту Маґнолії Паркс
Усе, чого хоче двадцятирічна Дейзі Гейтс, - це нормальне життя, однак таке неможливо. Дванадцять років тому батьків убили в неї на очах, тож опікуватися дівчинкою став старший брат Джуліан. У спадок їм перейшов злочинний бізнес родини й усі пов’язані з цим ризики. І так непросте життя Дейзі стає зовсім нестерпним, коли вона закохується в Крістіана Геммеса - одного з небагатьох людей, які не піддаються впливу її брата.
Крістіан радо грає в кохання й за стосунками з Дейзі приховує свої справжні почуття. У його серці є місце лише для Маґнолії, дівчини найкращого друга.
Неочікувано роман Дейзі й Крістіна переростає в дещо більше, ніж проста інтрижка. Однак у цьому світі за брехню, зраду, кохання доводиться платити…
У найтемніші часи, коли навколо хаос і, здається, що сил йти далі вже немає — нас рятує кохання. Таке різноманітне та цілюще, від якого перехоплює подих і переповнює емоціями. Скільки ж різних любовей, у кожній з яких можна впізнати свою! Їх об’єднує одне — це щоразу любов, що перемагає. Збірка поезій «КнигаLove 3.0. Любов, що перемагає» — це 57 віршів про кохання від сучасних українських поетів і класиків. Третя в серії поетичних антологій видавництва # книголав збірка чуттєвої та сильної української поезії. Раніше у видавництві вийшли збірки: «КнигаLove» (упорядниця: Катерина Бабкіна) та «КнигаLove 2.0. Любов і війна» (упорядниця: Надія Коверська).
Ці вірші наповнюють світлом, теплом і щемом. Це поезія протиотрути. Це та сама мова, що складається з приголосних, голосних і ніжності. Сучасні зірки української поезії та нові імена, класики й потужний голос поетів Розстріляного Відродження, яких у нас уже ніколи не заберуть. Читати ці вірші зараз — відвойовувати свою пам’ять, право бути собою і любити.
«Серед авторів цієї збірки — сучасні поети і класики, серед класиків — особлива увага поетам Розстріляного Відродження. Читати їхні вірші зараз — повертати собі те, що в нас усіх хотіли украсти. Додавати сили собі, відбивати у ворога те, що він хотів у нас забрати назовсім: власну мову, власний голос, власну культуру. Бо війна триває за нашу пам’ять, за нашу поезію, за наше право бути й любити. І ми будемо любити. І писати про це, передаючи любов по всіх можливих частотах, яку не перехопить і не заглушить жодна ворожа сила. І читати про любов, що перемагає. Відродження триває, і йому більше не бути розстріляним. Бо тепер воно стрілятиме у відповідь», — упорядниця збірки Олена Павлова, художниця, письменниця, журналістка, кураторка культурних проєктів.
До збірки увійшли твори таких авторів та авторок:
Павло Вишебаба, Катерина Калитко, Павло Коробчук, Марина Пономаренко, Вікторія Амеліна, Ярина Чорногуз, Сергій Жадан, Юлія Ілюха, Дмитро Лазуткін, Павло Матюша, Василь Стус, Ольга Криштопа, Олена Павлова, Сергій «Колос» Мартинюк, Оксана Забужко, Ірина Сажинська, Володимир Бєглов, Ольга Лозинська, Юлія Мусаковська, Олександр Лисак, Юрій Іздрик, Катерина Бабкіна, Мар’яна Савка, Галина Крук, Артем Полежака, Ірина Цілик, Тетяна Власова, Седрик, Надія Кир’ян, Денис Мандзюк, Олександр Шумілін, Ольга Ольхова, Варя Чорна, Сергій Савін, Олена Максименко, Ольга Кашпор, Антоніна Корнута, Єлизавета Жарікова, Олена Герасим’юк, Олена Шарговська, Таня-Марія Литвинюк, Анна Малігон.
Ця книжка розповідає про подорож підлітки, народженої на початку нового тисячоліття і визнаної найголовнішою музичною сенсацією останніх років. Від часів, коли вона співала лише у власній спальні, до моментів шаленого успіху на найбільших концертних сценах світу. Від першої викладеної пісні в інтернеті до цілого комплекту нагород «Ґреммі» й навіть премії «Оскар». Тільки пройшовши цей шлях разом з Біллі Айліш, можна зрозуміти, як дівчина, котра ігнорувала закони шоу-бізнесу, підкорила його найкрутіші вершини.
Кожне оповідання збірки — це ніби монета, яку автор вкладає в руки читачеві, заохочуючи зробити доленосний вибір разом з героями. Що станеться, коли молода пара вирішить прихистити вуличного кота? Коли шестирічний хлопчик потайки візьме мамину музичну скриньку? Або п’яна компанія вирушить на полювання? Щойно підкинеш монету — і наслідки вибору стануть фатальними. Когось штовхатиме до прірви монстр із потойбіччя, а когось — власні амбіції, жадоба або просто дурість. Та поки монета не впала, поки грає мелодія з-під землі, поки тривають експерименти з часом і доки не вдарив «град», є можливість прожити цю історію вибору і його прийняття. До збірки увійшли одинадцять оповідань, які поєднали в собі елементи соціальної фантастики, антиутопії, горору, притчеві й біблійні мотиви. Та, попри наявність містики у багатьох сюжетах, найстрашнішим злом для героїв виявляється реальність.
Gilbert Keith Chesterton (1874—1936) was a classic of english literature. Author of a series of detective stories, the main character of which is Father Brown. He is a priest with a sharp analytical mind who works miracles in the search for criminals. The publication includes nine short stories, including «The Quick One», «The Hammer of God».
Гілберт Кіт Честертон (1874—1936) — класик англійської літератури. Автор циклу детективних новел, головним персонажем яких є патер Браун. Це — священник із гострим аналітичним розумом, який творить дива в розшуку злочинців. До видання увійшло дев’ять новел, зокрема «Убивство нашвидкуруч», «Молот Господа».
Рівень складності – Intermediate
Hearts of Three novel is a gem of the creative work of the American classic writer Jack London (1876–1916). The young descendant of the pirate Morgan, who left him a rich inheritance, goes in search of his ancestor’s treasures. On the way, he meets his distant relative Henry and the charming Leoncia. The protagonists are united by their search for treasures, as well as by romantic love.
Роман «Серця трьох» — перлина творчого доробку американського класика Джека Лондона (1876–1916). Молодий нащадок пірата Моргана, який залишив йому багату спадщину, відправляється на пошуки скарбів свого предка. На шляху він знайомиться зі своїм далеким родичем Генрі та чарівною Леонсією. Героїв об’єднують пошуки скарбів й романтичне кохання.
Рівень складності – Intermediate
Одна мить назавжди змінила 11 життів. І тільки вона бачить, що відбувається насправді
• Бестселер Amazon Charts
• Найкраща художня книжка 2020 року за версією Best Book Awards
Фінн Міллер разом із найближчими їй людьми потрапила в автокатастрофу. Тепер дівчина застрягла між світом живих і мертвих. Вона безпорадно спостерігає за тим, як її батьки, сестра та подруга ведуть власну боротьбу з долею і намагаються вибратися з руїн горя. Ч
Час Фінн спливає, тож дівчина має зробити вибір. Чи спроможна вона ще раз розлучитися із сім’єю? І чи взагалі вартує боротися за життя, якщо ті, хто вижив, приречені на вічні докори і скорботу?
«Брати Гадюкіни» та їхній фронтмен Сергій Кузьмінський, безсумнівно, одне з найяскравіших явищ в українській музиці 1990-х. Увірвавшись у неї з феєричною сумішшю регі, блюзу, рок-н-ролу та фолку, вони принесли бунтівний дух справжньої творчої свободи, чим завоювали любов публіки на довгі роки.
Це видання стане справжньою знахідкою не лише для прихильників творчості Кузі та «Братів Гадюкіних» — адже передусім це біографія цілого покоління, що зростало на зламі епох. Написана на основі десятків інтерв’ю, а також дописів самого Кузьмінського, книжка вражає щирістю й відвертістю. А вміщені в ній світлини, аудіо- й відеозаписи додають особливої атмосфери.
Як і обіцяє назва, дванадцять оповідань цієї збірки у підсумку утворюють химерний візерунок, окремі лінії якого переплітаються, підхоплюють одна одну і впізнають себе у взаємних відображеннях. Щоправда, візерунок цей — не зовсім рослинний, хоча й рослинний також. Але передусім він складається з історій людей. Людей із різним минулим, зруйнованим сьогоденням і невідомим майбутнім. «Ми, — каже автор, — покладаємося на пам’ять, аби залишатися собою, ми зживаємося з новим досвідом, аби приймати це життя, ми не відмовляємося від ілюзій, оскільки впевнені у власній ніжності й запеклості. Про цей час говоритимуть як про час великої жорстокості і великої сердечності. Цей час пізнаватиметься за голосами людей, які не бояться свідчити і звинувачувати, а також дякувати й освідчуватись».
Століття тому «Арабески» Миколи Хвильового поклали початок формуванню міського тексту Харкова. Українського Харкова. Нехай і на численних контрастах із Хвильовим, але «Арабески» Сергія Жадана якраз є свідченням того, що текст цей не обривається, а навпаки — триває, продовжує ткатися і дозволяє без надмірного переляку вдивлятися в наступні сто років.
Homage to Catalonia is a book written by George Orwell (1903–1950), and it is based on his personal experience of participating in the Spanish Civil War on the republican side. the writer protested against the political repressions carried out by the Spanish Communists, as well as against the total lies and slanders spread by the Comintern (Communist International) against its opponents.
Книга «Вшанування Каталонії» написана Джорджем Орвеллом (1903–1950) з власного досвіду участі в громадянській війні в Іспанії на боці республіканців. Письменник протестував проти політичних репресій, здійснюваних іспанськими комуністами, тотальної брехні та наклепів, які поширював проти своїх противників Комінтерн.
Рівень складності – Intermediate
«Не хочу рівно, хочу, як у кіно». Від першої закоханості й метеликів у животі до конфліктів та важких рішень.
У своїй новій книжці блогерка й авторка бестселера «Матера вам не наймичка» Катя Бльостка відверто ділиться власною історією, починаючи від посиденьок з подружкою на дискотеці та перших побачень і до сварок із чоловіком й усвідомлення власних потреб.
Ця історія про любов, секс і стосунки з чоловіками, вона про зростання у невеликому селищі та дорослішання. А ще ця історія про вибір та любов до себе як основу всіх стосунків. Від дівчинки-підлітки до дорослої жінки — авторка ділиться своїми поглядами з гумором, самоіронією та легкою дозою вишуканого матюччя.
Події у другому томі «Людоловів» починають розгортатися через рік після того, як татари викрали кохану гетьмана Петра Сагайдачного Настю Повчанську. Авторка змальовує екзотичний побут Каффи, життя українських невільників, козацькі морські походи та бої, інтриги польської шляхти, сутички й суперечки між старшиною і козаками.
Чи вдасться Сагайдачному відстояти інтереси козацького війська? Яка доля Насті й чи зможе гетьман вирятувати її з неволі?
Читачі мандрують залами дипломатичних переговорів і козацькими поселеннями на Січі, угіддями шляхтича Потоцького й залами палацу турецького султана, поринаючи в історичний колорит епохи XVII століття.
Коли Лія Леклер успадковує паризьку квартиру своєї бабусі, вона виявляє, що помешкання було замкнено й покинуто з часів Другої світової війни. Лія підозрює, що тут може бути ключ до розгадки таємного життя її суворої бабусі, адже в квартирі зберігаються цінні картини, розкішні сукні й артефакти часів німецької окупації Парижа. Лія наймає мистецтвознавця і реставратора Ґабріеля Сеймура, дізнавшись про його родинний зв’язок з Вільямом Сеймуром, художником, чию картину бабуся залишила для Лії в сейфі. Знайшовши в квартирі сховок, де зберігаються старі документи, фото, листи і зброя, Лія і Ґабріель навіть не підозрюють, як далеко зайдуть у пошуках сімейних таємниць.
Авторка занурює читача в атмосферу Парижа часів німецької окупації, віддає шану героям опору, які попри смертельну небезпеку йшли на самопожертву, щоб наблизити перемогу над нацизмом.
«IL Decamerone» è una raccolta di racconti di Giovanni Boccaccio (1313—1375), uno dei fondatori della letteratura italiana. Durante la peste del 1348, dieci giovani in una villa di campagna per 10 giorni si raccontano storie diverse. La maggior parte dei racconti di questo libro sono dedicati al tema dell’amore, dai suoi aspetti erotici a quelli tragici. L’edizione include storie per il 4°, 5° e 10° giorno.
«Декамерон» — збірка новел Джованні Боккаччо (1313—1375), одного з родоначальників італійської літератури. Під час чуми 1348 р. десятеро молодих людей на заміській віллі за 10 днів розповідають одне одному різні історії. Більшість новел цієї книжки присвячено темі кохання, починаючи від його еротичного та закінчуючи трагічними аспектами. До видання увійшли історії за 4, 5 і 10-й дні.
Рівень складності – Intermediate
Якби міста вміли говорити, вони розповіли б про те, як спалахують почуття, на що люди готові заради кохання і що вони ладні пробачити тим, кого люблять.
Марічка Василишин і Сільвен Классенс зустрілися в Японії, куди обоє приїхали вчитися. Вона — дівчинка-розумничка, яка виросла в Києві, на Русанівці, в оточенні люблячої родини. Японістика вразила її в самісіньке серце й стала покликанням і майбутньою професією. Він — син бельгійського професора словесності, росте в тіні славетного батька і, коли виграє грант на навчання у Японії, вирушає туди, щоб нарешті жити власним життям і робити те, що любить.
Між молодими людьми з різних світів спалахують почуття. Однак в Україні у Марічки залишився наречений, колишній десантник і майбутній лікар Максим Зорій, який не готовий так просто відпустити кохану. Велика історія любові та зради, що захопить читача від першої сторінки та примусить плакати й радіти разом із героями.
1914 рік. Перша світова війна змінює життя по обидва боки фронту. Генрі Ґонт та Сідні Еллвуд — учні елітного Прешутського коледжу, які ще не усвідомлюють усіх страхів війни. Щотижня читаючи списки загиблих у місцевій газеті, вони все частіше натрапляють на імена своїх друзів і поступово розуміють, що чекає на них самих.
Для Ґонта, англійця німецького походження, війна стає питанням ідентичності, коли родина просить його доєднатися до боротьби проти німців. Самого хлопця поглинають почуття до його найкращого друга Еллвуда — витонченого поета та красеня, який таємно закоханий у Генрі. На жах Ґонта, Еллвуд та їхні друзі з коледжу теж вирушають на фронт. Чого вони хочуть: боротися за свою країну чи забутися? Тепер вони за дюйм від смерті, і ніхто не знає, чиє ім’я прочитають наступним у списках загиблих.
Це делікатна й болюча історія про трагедії війни й кохання, що народжується та розквітає у вирвах від снарядів. Роман схвилює…
Безпрецедентна міжнародна видавнича подія: перший щоденник, написаний ув’язненим Ґуантанамо.
Мохамеду Ульд Слахі є громадянином Мавританії, який з 2002-го по 2016-й рік перебував у в'язниці Ґуантанамо на Кубі. Протягом чотирнадцяти років він вважався підозрюваним у терактах 11 вересня 2001 року.
Через три роки перебування в полоні Слахі почав вести щоденник, розповідаючи про своє життя до того, як він зник під вартою в США, і про повсякдення ув’язненого. Він вивчив англійську мову, перебуваючи у в'язниці, і написав 466 сторінок свого щоденника від руки. Його адвокати передали рукопис журналісту Ларрі Сімсу, який редагував книгу. Кожна сторінка мала бути представлена військовим цензорам. Протягом кількох років книга перебувала під забороною публікації з боку американських офіційних осіб. Мемуари були опубліковані у 2015 році, коли Слахі все ще утримували під вартою без висунення звинувачень.
Це не просто яскраве свідчення про судову помилку, а глибокі особисті роздуми — сповнені болем, надією та гумором водночас.
У 2021-му році книгу було екранізовано у фільмі «Мавританець».
Оповідання з цієї збірки — моторошні та водночас привабливі завдяки своїй оригінальності
• Перевидання в оновленому оформленні
На створення «Птахів» письменницю надихнула звичайна ситуація: авторка спостерігала за фермером, який працював на ниві. Над чоловіком кружляли чайки й жалібно квилили. Саме тоді в дю Мор’є з’явилася ідея оповідання, де голодні й небезпечні птахи розпочали смертельне полювання на людей.
Містично-таємнича атмосфера, від якої холоне кров, де нерозривно поєднані вигадка, реальність, вишуканість слів та образів, — цим дихають історії дю Мор’є.
До збірки ввійшли оповідання: «Птахи», «Монте-Верита», «Яблуня», «Маленький фотограф», «Поцілуй мене ще раз, незнайомцю» і «Старий».
Little Men novel, like most of the works by the American writer Louisa May Alcott (1832–1888), is somewhat autobiographical. In the private school for boys, which was opened by the spouses Jo and Fritz Bhaer, rather free rules of behavior prevail. But its pupils—different in character and outlook on life, and before they know it—become real men.
Повість «Маленькі чоловіки», як і більшість творів американської письменниці Луїзи Мей Олкотт (1832–1888), дещо автобіографічна. У приватній школі для хлопчиків, яку відкрило подружжя Джо і Фріц Бер, панують доволі вільні правила поведінки, проте її вихованці — різні за характером і поглядами на життя — непомітно для себе стають справжніми чоловіками.
Рівень складності – Intermediate
Тові Салліван сімдесят, і її життя сповнене болю й самотності. Її чоловік помер, а єдиний син Ерік тридцять років тому зник безвісти. Вона влаштовується прибиральницею в океанаріум містечка Совелл-Бей. Однієї ночі Това рятує восьминога Марселлуса, який, опинившись за межами акваріума, заплутався у дроті й ледь не загинув. На перший погляд, Марселлус просто мешканець океану, і жінка навіть не здогадується, що саме він допоможе їй відкрити таємницю загадкової ночі, коли зник Ерік.
Чарівний, захопливий, сповнений доброти й дотепності дебютний роман Шелбі Ван Пелт — це історія про дружбу та випробування долі. Нагадування, що іноді прискіпливий погляд на минуле може допомогти врешті прочинити двері в майбутнє, яке здавалося неможливим.
The War of the Worlds is a science fiction novel by the English writer H. G. Wells (1866-1946). This is one of the earliest novels detailing the conflict between humanity and an alien race. Aliens from Mars plan to invade Earth as their planet's resources are dwindling.
«Війна світів» — науково-фантастичний роман англійського письменника Г. Д. Веллса (1866-1946). Це один з найперших романів, де детально описується конфлікт між людством і інопланетною расою. Інопланетяни з Марсу планують вторгнення на Землю, оскільки ресурси їхньої планети скорочуються.
Рівень складності – Intermediate
Macbeth is a tragedy by the English writer and playwright William Shakespeare (1564–1616). According to the plot, the witches herald Macbeth’s high status and welcome him as the future king. Macbeth believes in divination, his unbridled desire for power leads to a series of tragic events.
«Макбет» — трагедія англійського письменника і драматурга Вільяма Шекспіра (1564–1616). За сюжетом відьми віщують Макбету високий статус і вітають як майбутнього короля. Макбет вірить у віщування, його нестримне бажання влади призводить до низки трагічних подій.
Тоні Кінг був довіреною особою і музою найвидатніших митців світу — від Beatles до Елтона Джона і Rolling Stones. Нарешті він розповідає власну історію.
«Творець смаку» — це подорож неповторним життям людини, яка вже понад шістдесят років перебуває в самому серці найбільш знакових моментів в історії музики.
Шістнадцятирічний Тоні Кінг, після закінчення школи і початку кар'єри на студії Decca Records, стане близьким другом Елтона Джона, розпалить стосунки Джона Леннона і Йоко Оно, буде посередником у сварці Міка Джаггера та Кіта Річардса і проведе час з Фредді Мерк'юрі в останні дні його життя.
Тоні був одним із лідерів лондонської і нью-йоркської гей-тусовки в епоху бурхливих соціальних, технологічних і культурних змін. Поряд із шаленим життям у шоубізнесі він був свідком жорстокої дискримінації людей, які живуть зі СНІДом, та його руйнівних наслідків: смерті рідних, друзів і гнітючого тягаря відповідальності за те, що він був покликаний тримати все це під контролем.
Глибока, сповнена щирого тепла і неперевершеної харизми Тоні Кінга книга «Творець смаку» змальовує інтимний портрет музичної легенди і непростого світу, в якому він залишив свій особливий відбиток.
Тепла та життєствердна історія про жителів маленького містечка
Життя - дивовижна річ. Щойно Елнер Шимфессл сиділа на дереві, збираючи інжир, а вже наступної миті знепритомніла і... вирушила у пригоду, про яку навіть не мріяла!
Тим часом її нервова племінниця Норма опиняється в ліжку з холодним компресом на голові. Сусідка Елнер негайно кидається до Біблії. А її друг Лютер, водій вантажівки, з’їжджає в кювет...
І все місто завмирає у німому запитанні: для чого взагалі існує життя?