У вас може бути чудовий товар чи послуга. Але чомусь не всі потенційні клієнти, з якими ви спілкуєтесь, у результаті купують. Ця книжка про те, як побудувати комунікацію з покупцями так, щоб вона частіше закінчувалася покупкою. В ній описано етапи лійки продажів і дії на кожному з них. Авторка зібрала найкращі практики, які використовують компанії в усьому світі, адаптувала їх до реалій і культурних особливостей України та підкріпила їх прикладами з власного досвіду. Ви дізнаєтесь, як визначати біль клієнта, презентувати пропозицію і доносити її цінність, озвучувати ціну, опрацьовувати заперечення та боротися з ігнором, а також — як розбудувати ефективний відділ продажів.
Книжка буде корисною продавцям, керівникам відділів продажів, власникам бізнесів, маркетологам і фрилансерам.
Ця легка й добра історія сповнена кумедних курйозів і серйозних непорозумінь. Кай — успішний бізнесмен, красень, який старанно уникає романтичних стосунків. Хлопець звик жити за власним розпорядком і вважає, що він не створений для кохання. Проте дав згоду своїй матері на те, щоб з ним під одним дахом усе літо мешкала як наречена невідома дівчина. Кай упевнений, що після чергової невдалої спроби його оженити мати назавжди облишить цю ідею…
Есме була не була полетіла з матір’ю Кая через океан до сонячної Каліфорнії. Головна мрія цієї молодої зеленоокої жінки з В’єтнаму — змінити власне життя та дати своїй позашлюбній донечці щасливе майбутнє.
Кожна їхня зустріч наповнена сміхом, пристрастю та сльозами. Але кожен з них не хоче втратити власне «я» через іншого. Чи вдасться їм за три місяці знайти спільний шлях до справжнього кохання та справити весілля?
Твір «Державця» вважають маленьким шедевром Мак’явеллі, своєрідним керівництвом для державотворців, обплутаним безліччю легенд і наповненим цитатами, хибно приписаними великим правителям. Та поза сумнівом цей маніфест із правління та устрою держави є своєрідним вододілом між середньовічною і сучасною політичною думкою. Його написано в найбуремніші часи історії Італії, коли величезні держави ставали на прю за багаті, але слабкі регіональні автономії, намагаючись їх загарбати. У трактаті Нікколо Мак’явеллі підсумовує свої досягнення впродовж 15-річного перебування державним секретарем Флоренції. Тож із власного досвіду він окреслює риси й чесноти ідеального правителя, аналізує причини людських учинків, уперше відокремлюючи при цьому політику від моралі.
Книгу «Державець» 1599 року заборонили у Франції, звинувативши автора у поширенні ідей політичної корупції.
Романтичне знайомство й велика аварія, любовний багатокутник і роздуми про естетику маршруток.
Перед нами звичайний рейс «Київ—Рівне». У салоні автобуса безіменний герой опиняється поруч із незнайомкою. Обмежений простір мимоволі створює магію знайомства, неначе це кохання з першого погляду. Та чи така вже випадкова ця зустріч?
Паралельно ми бачимо 33-річного Віктора, виснаженого боротьбою за кохання дівчини. Він перебуває у перманентному передчутті якоїсь трагедії і теж прямує до Рівного.
У цьому соціально-психологічному романі автор розмірковує про дорогу та поїздки, стосунки й кохання, про те, як минуле впливає на наше теперішнє, а сьогоднішні вчинки — на те, що станеться або не станеться з нами потім.
Юрій Шевельов — один з найвидатніших інтелектуалів в історії української культури. Дитинство та юність провів у Харкові, жив під німецькою окупацією, був у таборах у післявоєнній Німеччині, викладав у Гарварді та Колумбії.
Фокус цього видання специфічний: відібрати й дати того Шевельова, який потрібен нам саме тут і конкретно зараз. Тексти в книжці розташовано в хронологічному порядку, від 1943-го до 1997-го, півстолітня панорама. У такій послідовності є кілька резонів: простежити динаміку самого Шевельова, подивитися на розвиток мотивів і думок у часі, а ще дістати змогу крізь окремі сюжети побачити 50 років української інтелектуальної історії в екзилі. Це розумні, гострі, непоступливі й оригінальні тексти, написані на одній хвилі та зі зрозумілою, бо знайомою аджендою.
Усі оригінальні тексти оформлено згідно з "харківським" правописом 1928 року.
У ваших руках чарівна книжка — провідниця у світ птахів, реальних і витворених багатою уявою праукраїнців. Пернаті в’ють гнізда на липі біля хати й на горищі багатоповерхівки, у садках і парках, але передусім у казках, легендах, притчах, колядках, щедрівках і колискових. Вони можуть легко дістатися Ирію й відімкнути його ключами, постають творцями-деміургами та провісниками волі богів. Ці птахи пророкують долю цілих народів або ж просто через слова колискових і забавлянок допомагають мамі заспокоїти немовля.
Зі сторінок цієї книжки до вас прилине вогняний першоптах, якого праукраїнці називали Сокіл-Рід і вважали Творцем Усесвіту. Ви завітаєте в Райський сад помилуєтеся птахами-дівами, його мешканками. Потрапите на пташиний суд і разом із птахом Суддею спробуєте чинити по справедливості. А ще дізнаєтеся багато цікавого про москальську зозулю, золотоключницю, крилатих посланців Дажбога й Велеса... Однак стережіться нечистих птиць, пов’язаних із потойбічним світом і нечистою силою. Подейкують, що вони віщують лихо і приносять біду на своїх крилах.
Гортайте книжку — і перед вами постане величезний і цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний звірослов, що його дослідила й опрацювала Дара Корній.
У ваших руках вибуховий, майстерно побудований роман про чоловіків, пов’язаних путами братерства, про дружбу, лицарство й жорстокість великих королів.
Липень, 1346 рік.
Десятеро бувалих вояк перетинають межі англійських вод і висаджуються біля берегів Нормандії. Вони називають себе Ессекськими Псами, адже більшість із них народилася в Ессексі. Цього літа звитяжці служать мечами й луками королю Едварду ІІІ, який вирішив захопити Францію. Вони сплять на землі, носять просолений потом одяг, вчиняють набіги та грабунки. Війна — їхнє ремесло. Золото, сувої тканини й бочки з вином — їхні трофеї. Що штовхає до бою цих чоловіків? Тваринний страх чи жага пригод? Можливо, усе вкупі. Та коли вони б’ються, то б’ються один за одного. І попереду на них чекає одна з найкривавіших битв в історії, яка змінить хід Столітньої війни, — битва при Кресі.
У цій книжці зібрано все найкраще з творчого доробку Миколи Бажана, одного з двох відомих українських номінантів на Нобелівську премію з літератури. І якби її присудили українському поетові, то у формулюванні написали б: за критичний розум, творчу енергію, інтелектуальну глибину, ліричну силу, щирість і людяність. За перо, гостре і точне, як скальпель. За вміння протягнути нитку з минулого в майбутнє і пов’язати їх із теперішнім в одну неподільну цілісність. За музику, обернену на слово. За органічне буття у світовій культурі. І за оповідання про надію.
Чи замислювались ви про те, які саме економічні сили стоять за війнами, інноваціями і реформами? Як епідемії сприяли виникненню капіталізму і ринкової системи, а винайдення плуга — зростанню гендерної нерівності? І якою ціною сформовані ключові ідеї економіки, яким ми слідуємо й донині?
«Найкоротша історія економіки» — це пізнавальна і водночас розважальна книжка від професора економіки Австралійського університету Ендрю Лі, яка розкриває історію економіки від перших згадок давніх часів до кризових реалій сучасного світу. Автор досліджує, як економічні ідеї впливали на світ раніше, чому вони продовжують формувати світовий порядок тепер і чи можливо змінити їх у майбутньому.
Пам’ять скріплює і тримає. Сьогодні вона міцна, як і кава на передку, та на завтра спогади блякнуть, розчиняючись у буденних турботах. Але є те, що врізається надто глибоко, аби зникнути: це війна. Пережите не стирається й не зникає. Достатньо лише заплющити очі — і пам’ять, мов старий кінопроєктор, знову оживляє кадри, від яких не втечеш.
«Ми повертатимемось сюди завжди, усе своє життя, в ці окопи, до нас молодих зі зброєю. От побачиш. Ти зрозумієш це пізніше».
У цьому виданні вміщено щоденникові записи, есеї, оповідання й деякі вірші Максима «Далі» Кривцова, які зібрав та упорядкував його друг і побратим Валерій Пузік. Свої думки Максим почав фіксувати ще від 2015 року — у період його служби у складі 5-го батальйону ДУК «Правий сектор» та у складі Бригади швидкого реагування Національної гвардії України. Чимало записів було зроблено й після демобілізації — про фотографію, випічку, подорожі, дитячі табори, де він був виховником, та роботу з ветеранами російсько-української війни. А після початку повномасштабного вторгнення Максим знову приєднався до війська і служив кулеметником. У цей нелегкий період життя він активно фіксував тодішню буденність, фотографував побратимів, писав поезію.
«Далі» вже немає з нами, але він живе в нашій пам’яті через ці плівкові фотографії, вірші та щоденникові записи.
Джессіка Дейвіс — чарівниця даних і статистики, яка самостійно виховує донечку й звикла покладатися лише на себе. Вона не вірить у романтичні стосунки й не любить хаотичних побачень, хоча іноді їй буває важко й самотньо. Якось Джесс дізнається про GeneticAlly — нову компанію, що займається підбором партнерів на основі ДНК. Знайти споріднену душу через науковий підхід? Перевіреність цифр — такий метод Джесс розуміє. Принаймні так вона думає, поки її тест не показує нечувану 98-відсоткову сумісність із самим засновником GeneticAlly. Це доктор Рівер Пенья — упертий і завзятий, хоч і привабливий чоловік, із яким Джесс трішки знайома і який, без сумніву, зовсім їй не підходить. Але для компанії це можливість дослідити унікальну діамантову пару, тож «діамантам» пропонують: познайомтеся ближче — ми вам заплатимо. Попри скептицизм до проєкту й неприязнь до Рівера Джесс вирішує погодитися. Тепер на неї чекає вир подій, який покаже, чи можна побудувати стосунки, написавши до них формулу, і що з цього може вийти.
Ключі від теперішнього завжди припадають пилом у минулому. Та чи кожен має відвагу добровільно відімкнути комори своєї памʼяті, де замкнено зраду і підступ, законсервовано брехню? Як часто наші вчинки в минулому б’ють рикошетом по рідних, кардинально змінюючи їхні життя?
Якнайточніші маркери 70-80-90-х років ХХ ст., аж до побутових дрібниць: тотальна ідеологічна цензура будь-якої сфери життя, шантаж і підступи КҐБ, а також намагання героїв скинутися своїх привидів — усе це в новому романі визначної української письменниці Марії Матіос «Жінці можна довіряти».
Шинелі і методи роботи МҐБ і каральних органів з попередніх книжок письменниці нікуди не ділися — вони перекочували в сучасні кабінети і перетворилися у більш витончені ігри з жертвами.
Ярослав Гашек (1883-1923) — чеський письменник-сатирик, журналіст. Найвідоміший його роман «Пригоди завзятого солдата Швейка» — незавершена колекція фарсових розповідей про походеньки солдата часів Першої світової війни, сповнена сатиричними замальовками про бездарність і недолугість можновладців та військових чинів. Роман перекладено близько 60 мовами, що робить його твором чеської літератури, який перекладали найчастіше. Медкомісія визнала Йосифа Швейка дурнем, та попри це йому надсилають повістку, тож він мусить збиратися до війська. Швейк не надто журиться, що має відбути службу, адже матінка Австрія кличе добросердого чеха захищати її.
Затишна атмосфера чеських пивниць початку ХХ ст., мандри великою імперією у складі військових ешелонів, служба чурою в польового курата Отто Кацта, який полюбляє оковиту, й у надпоручника-бабія Лукаша, російський полон і визволення з нього — це та багато інших кумедних і потішних пригод трапляється із Йосифом Швейком, цим дотепним і гострим на язик чоловіком. А ще він і сам розповідає чимало цікавезних бувальщин і трапунків зі свого життя.
Нерозказані історії найвидатніших літературних творів, письменників та видавничої справи у XX столітті
Читацькі нотатки Томаса Еліота, лайка і цензура у творчості Семюела Беккета, відмова від «Колгоспу тварин» Джорджа Орвелла, відкриття талантів Кадзуо Ішіґуро, Вільяма Ґолдінґа, Сильвії Плат та інших літературних суперзірок — все це синоніми видавництва Faber & Faber, заснованого у 1929 році в Блумзбері. Але як їх вдалось об’єднати і що насправді відбувалось за лаштунками маленької фірми, яка попри нестачі паперу, період Великої депресії й фінансові кризи, стала одним із найбільших незалежних видавництв у світі, що утримує свою першість і донині?
Спираючись на низку неочікуваних і дотепних свідчень, неопублікованих мемуарів, службових записок і протоколів засідань правління, знайомлячи з неординарними особистостями поетів, прозаїків, менеджерів й редакторів, Тобі Фейбер оповідає не просто історію становлення великої компанії, а доводить, що книговидання здатне змінювати культуру країни ізсередини. І це безпосередньо стосується того, як ми взаємодіємо з літературою сьогодні.
Роман автора міжнародних бестселерів і ведучого «Шоу Грема Нортона» — це історія про сімейну драму, поєднання літературної фантастики та містики. Дія роману розгортається у вигаданому ірландському містечку Балітур. Вчителька англійської мови Керол Кротті втрачає чоловіка, і минають роки, перш ніж вона знову закохується. Ніхто не розуміє, що вона бачить у Деклані Баррі, літньому чоловікові, дружина якого зникла багато років тому. Коли пізніше у Деклана діагностують ранню стадію хвороби Альцгеймера, його діти, Кілліан і Саллі, переселяють його до будинку для літніх людей. Керол змушена виїхати з дому, у якому вони жили разом з Декланом. Згодом Керол дізнається правду про зниклу дружину Деклана. Взаємини героїв, спогади і реалії водночас відкривають таємницю вбивства, яку довго приховували… Загадковий і непередбачуваний сюжет роману нікого не залишить байдужим.
Дорослі дівчатка не плачуть — вони беруть долю у свої руки. Такий девіз Мері, Кет і Ліллії. Коли дівчата зустрічаються у школі, то сходяться на думці: вони хочуть помститися своїм фальшивим друзям і ворогам. Мері готова протистояти Ріву, який знущався з неї через зайву вагу. Кет хоче поквитатися з брехливою колишньою подругою Ренні. А Ліллія не забуде Алексові те, що він провів ніч на вечірці з її молодшою сестрою. Але як далеко вони втрьох зможуть зайти у своєму прагненні помститися? Захопливий роман для старших підлітків, що порушує питання справжньої дружби, вірності й любові.
Роман від авторки бестселера "Усім хлопцям, яких якохала"; має динамічний, напружений сюжет із непередбачуваним фіналом; порушує низку актуальних проблем для сучасних підлітків.
Цей рмоан розповідає про складні перипетії життя і події російсько-української війни. В центрі сюжету постать головного героя — Миколи В'юна, одного з тих, хто у війні з російськими загарбниками захищав Незалежність України і свободу українського народу, проявив особисту мужність і у важких боях був тяжко поранений, але зберіг у своєму серці велику любов до України, сімї та життя.
Книга написана з душею, вона подає широку палітру захопливих подій з дотепним гумором, гострим сарказмом і жорстокою правдою війни. Сміх чергується з гірким болем, роман захоплює з першої до останньої сторінки. Багато хто впізнає у книзі себе, своїх близьких, знайомих і сусідів.
«Коли Грегор Замза прокинувся одного ранку від тривожних снів, виявилося, що він перетворився на гігантську комаху. Підняв голову і побачив свій коричневий живіт, розділений на жорсткі дугоподібні сегменти, на яких ковдра ледь трималася й збиралася зісковзнути» – із цього вражаючого, дивного, але напрочуд кумедного тексту Кафка починає свій твір "Перетворення". Грегор Замза стає об’єктом ганьби для своєї сім’ї, аутсайдером у власному домі, квінтесенцією відчуженої людини. Його фізичне перетворення стає метафоричним образом, що відображає внутрішній стан та стосунки в родині.
У романі підіймаються теми самотності, втрати ідентичності та безперервної боротьби індивіда з соціальними нормами.
Унікальний стиль Кафки, його вміння створювати атмосферу метафізичного страху викликає роздуми щодо природи існування та відносин індивіда зі світом.
Третя книжка зі всесвіту Маґнолії Паркс
Скільки разів у житті трапляється справжнє кохання? І чи є Маґнолія та Бі Джей один для одного тим самим коханням?
Минув майже рік після того, як Маґнолія Паркс дізналася всю правду про зраду Бі Джея Баллентайна й покинула його. Здається, що відтоді все змінилося. Маґнолія переїхала в Нью-Йорк, Бі Джей нарешті відпустив її та живе власним життям. Проте коли вони обоє повертаються до Лондона і знову опиняються поруч, стає очевидно: між ними нічого не скінчилося.
Він пам’ятає кожен шрам на її шкірі й серці. Вона теж не забула, хто їх залишив…
Маґнолія і Бі Джей знову ставлять собі одвічне запитання: як часто можна зустріти справжнє кохання? І чи можна його відпустити?
«Сенс» – збірка оповідань, які своєю тематикою охоплюють найдраматичніші періоди життя українців за останні тридцять років: четвертої хвилі міграції, війни на сході, подій, пов'язаних із COVID-19 та повномасштабною московською агресією. Всі теми навіяні автору його подорожами світом, волонтерством, службою в теробороні в перший період війни. Герої оповідань – українські заробітчани; особи, які потрапили до лап міжнародних кримінальних корпорацій; ветерани боїв на Сході, котрі повернулися додому; волонтери; воїни, які несподівано опинилися в пеклі повномасштабної війни. Всі намагаються знайти сенс життя і знаходять його у коханні, поверненні на Батьківщину, захисті її Незалежності, жертовності, боротьбі з системою, що заважає розвиватися країні.
Багато років тому 13-річна дівчинка побачила нового сусіда — чарівного та витонченого хлопця. Пари привітних поглядів та дружніх фраз вистачило, щоб у її серці спалахнув вогонь раніше невідомих почуттів. ⠀
Дівчина дорослішала, змінювалося коло її спілкування, місце проживання, зовнішність ... але всі її думки, як і раніше, були навколо сусіда. ⠀
Історія про загадкове кохання та непередбачувані події. «Лист незнайомої» — відома повість Стефана Цвейга, опублікована в 1922 році. Це один із визначних творів, який демонструє майстерність австрійського письменника у висвітленні психологічних аспектів людської природи та стосунків. Автор розповідає про велику таємницю, яка приховується за листами, відправленими невідомою жінкою митцю. Повість просякнута болючим почуттям німої пристрасті, сліпою відданістю однієї людини іншій, в яку автор вплітає читача, залишаючи напруження від першої до останньої сторінки.
Життя Кристал Гарріс змінилося назавжди, коли вона відвідала вечірку в сумнозвісному особняку Playboy. Г’ю Гефнер помітив її в натовпі, й вона стала однією з його «подружок», чиє життя полягало у відвідинах гламурних голлівудських вечірок та подорожах світом. Однак цей, здавалося б, привабливий спосіб життя мав темну сторону. Гефнер контролював своїх подруг, дотримуючись суворих правил щодо всього, починаючи від зачісок і макіяжу й закінчуючи комендантською годиною. Кристал була змушена змагатися з іншими жінками за своє місце в високоієрархічній системі, однак вона швидко піднялася на вершину й отримала пропозицію вийти заміж. Але їй ставало дедалі складніше зрозуміти, ким вона є насправді. У своїх мемуарах Кристал пропонує відверту розповідь про те, як досвід її спілкування з Г’ю Гефнером допоміг їй знайти шлях від людини, яка понад усе цінувала зовнішнє життя, до людини, яка нарешті збагнула його справжню цінність.
Книжка, що змінила мільйони життів завдяки історії незабутньої дружби, мудрості старших поколінь та цілющим урокам втрати і горя.
Найважливіше в житті - навчитися дарувати любов і приймати її.
На сторінках цієї книжки Мітч Елбом зібрав усю мудрість, терплячість та чуйність надзвичайно важливої для нього людини - професора Моррі Шварца.
Оповідь має гіркий присмак сліз, адже розмови з Моррі автор записував у лікарні, де його улюблений викладач, справжній маяк у бурхливому океані життя, доживав останні дні. Мітч Елбом з любов’ю ділиться важливими порадами, що допоможуть бачити світ глибше та прокласти власний шлях у ньому.
«Вівторки з Моррі» - чарівна хроніка теплих стосунків учня та наставника. Тут є все, що ми хотіли б знати, аби не наробити помилок, обираючи власний шлях у стосунках, кар’єрі та саморозвитку і намагаючись прожити життя на максимум.
Вони мають різні зовнішність, вдачу та професії. У кожної - свої негаразди: заборонене кохання, зрада чоловіка, нестача грошей, психологічні проблеми. Вони зустрічають новий 2022 рік, передчуваючи всі жахи, які той принесе.
Проте є дещо, що об’єднає усіх цих жінок. В одну мить їхні життя поділяться на "до" і "після". Вдови. Молоді і поважного віку. Таких тисячі. Це звичайні жінки, які ще вчора ходили з вами до однієї крамниці, яких ви зустрічаєте на вулиці, з якими разом працюєте чи стежите за ними в соцмережах.
Війна забрала у них так багато. Чи не ціле життя. Та навіть в найтемніші часи вони шукають світло, яке, можливо, колись зможе знову привести їх до щастя.
Пантелеймон Куліш написав свій перший роман у 23 роки. Молодий автор саме вивчав історію України й зачитувався творами Вальтера Скотта. Тому його «Михайло Чарнишенко, або Україна вісімдесят років тому» — це ще й перший український історичний пригодницький роман. Події відбуваються в другій половині ХVІІІ століття — часи занепаду Гетьманщини. Звертання до минулого, напружена дія, гостра інтрига, романтичні пристрасті, демонічні натури, безжальний вибір, що постає перед головним героєм, і сувора доля, яка карає тих, хто не шанує історії і традицій, — усе це елементи «вальтерскоттівського» рецепта і дух романтизму, який панував у тогочасній культурі.
Іноді помилки — найкращий спосіб пізнати самого себе.
Антону вісімнадцять, він самовпевнений, спортивний і вродливий. Закінчив престижну гімназію, має класних друзів, подобається дівчатам. Здавалося б, ідеальне життя. Та одного дня хлопець потрапив у крісло до нового стоматолога — і земля під ногами похитнулася. Антону тепер доведеться бути чесним із собою та шукати власний шлях. Божевільна закоханість, випадкові коханці, перші стосунки з чоловіком, зрада і зрадливість, ейфорія й апатія, криза в давній дружбі та побудова нової… Скільки всього може вміститися в два роки? І куди це все приведе?
Попередження: книжка містить опис сцен сексуального характеру.
Тейлор ретельно заощаджувала кошти із зарплатні вчительки молодших класів, щоб винайняти будинок на сонячному океанському узбережжі Кейп-Коду. Це мав бути спокійний відпочинок з її братом Джудом: розмірені розмови, сонячні ванни, серфінг. Але труп в орендованому будинку зіпсував усі плани.
Майлз — мисливець за головами, який приїхав на Кейп-Код на своєму байку, щоб зловити вбивцю. Він не потребує допомоги в справі, тим паче від Тейлор, яка відверто бентежить його думки. Проте дівчина переслухала безліч кримінальних подкастів, тож упевнена, що тямить у розслідуванні злочинів.
Брутальний байкер та енергійна вчителька початкової школи могли б стати суперкомандою з розкриття вбивств. Вони такі різні, та мають спільне бажання докопатися до правди. Але їх так тягне одне до одного, що це може добряче ускладнити ситуацію.
2018 рік. Після війни на сході Олег приїжджає до Києва, щоби видати книгу. Проте шлях письменника затьмарюється спробами адаптуватись у чужому місті. Кримінал, байдужість оточуючих, проросійські угруповання, а також наслідки контузій і ПТСР* — ось мала частина того, з чим доведеться зіштовхнутись ветерану.
В щоденних боях за право на нормальне існування Олегу доведеться згадати весь свій бойовий шлях, щоби відповісти на головне питання. Як знову жити й любити, коли вибухи досі лунають у твоїй голові, а спогади про війну ближчі за реальність?
David Herbert Lawrence (1885–1930) in the semi-auto-biographical novel Sons and Lovers (1913) touched on the topic of ambiguous relationships with parents. The main character of the novel, Paul Morel, has a suffocating relationship with his mother, who gives him all her love after the death of her husband and eldest son. This prevents him from building his own life and creates emotional conflicts with his mistresses.
Девід Герберт Лоуренс (1885–1930) у напівавтобіографічному романі «Сини та коханці» (1913) торкнувся теми неоднозначних відносин з батьками. Головний герой роману, Пол Морель, має задушливі стосунки з матір’ю, яка віддає йому всю свою любов після смерті чоловіка і старшого сина. Це заважає йому будувати власне життя і створює емоційні конфлікти з коханками.
Рівень складності - Intermediate
За рік до свого тридцятиріччя Джейн несподівано отримує таємничого листа, в якому йдеться про те, що вона має унікальний дар — бачити кохання. Низка дивовижних подій змушує її повірити, що це дивне послання не жарт. Хай там як, а до наступного дня народження дівчина має безпомилково визначити шість типів кохання. Але от біда — як їй розпізнати любов у чужих серцях, якщо вона сама її ще не відчувала? Джейн тримає квіткову крамницю і впевнена, що квіти можуть багато розповісти про людей, про почуття. На героїню цієї доброї, щирої історії чекає захопливий рік, аби дізнатися, що таке кохання…
Земляний вал як оборонна конструкція відмежовує головного героя від реальності, до якої він неготовий. Стара криниця із застояною водою нагадує йому про важливість чистоти і прозорості. Вірний пес підтримує його навіть у тому, у що сам герой вже й не вірить.
«Привіт. Заходь» — це оповідь про стосунки чоловіка з трьома, такими несхожими між собою, жінками. Кожна з них важлива для нього. Кожна викликає сильні почуття. Кожна змінює його. Усвідомлення того, що він може бути різним, може не впоратися, може нестямно закохатися, може усе втратити, може бути достатньо чесним, щоб усе це визнати, — та ціна, яку доведеться заплатити за зустріч із найважливішою частиною себе.
The Brangwen sisters, Ursula and Gudrun, are the main characters of D.H. Lawrence’s novel Women in Love (1920). Ursula is a schoolteacher, and Gudrun is an artist. They meet two men who live nearby—a school inspector Rupert Birkin and a coalmine heir Gerald Crich. The friendship of young people gradually develops into a romantic relationship.
Сестри Урсула та Гудрун — головні героїні роману Д. Г. Лоуренса «Закохані жінки» (1920). Урсула — шкільна вчителька, Гудрун — художниця. Вони зустрічають двох чоловіків, які живуть неподалік — шкільного інспектора Руперта Біркіна та спадкоємця вугільної шахти Джеральда Кріча. Приязнь молодих людей поступово розвивається в романтичні стосунки.
Рівень складності - Intermediate
Флоренс Дей працює гоустрайтеркою в успішної авторки любовних романів. Після жахливого розриву стосунків вона більше не вірить у кохання, тому їй складно писати романи зі щасливим фіналом. Але новий редактор Бен Андор не хоче продовжувати дедлайн книжки, й дівчина вже приготувалася розпрощатися з кар’єрою…
Одного дня Флоренс отримує сумну звістку з дому — помер її батько. Дівчина повертається до рідного містечка, з якого мусила тікати десять років тому через цькування за містичний дар. Аж раптом на порозі похоронного бюро вона зустрічає вродливого, широкоплечого й дуже спантеличеного привида. І впізнає в ньому… свого редактора.
Не вартою заздрості буває життя творчої людини, особливо, якщо книг не друкують, грошей не платять, а дружина виганяє з дому. Та ще й редактор натякає, що автор не знає реального життя: зі справжніми бандитами не стикався, в подіях, де є реальний ризик, участі не брав.
Але хто вимушений братися за сумнівну роботу, щоб за всяку ціну роздобути грошей, той обов’язково знайде пригоди. Що на жорсткому диску, за яким полюють і бандити, і наркоторговці — невідомо, хто твоя випадкова супутниця, до якої ти вельми небайдужий — укрито мороком. Головне в такій круговерті — обрати правильний шлях...
Анастейша Аллен — наполеглива вимоглива фігуристка. Усе життя вона працює над тим, щоб потрапити до збірної США, і, здається, все йде за планом. Талановита спортсменка здобуває повну стипендію Каліфорнійського університету в Мейпл-Гіллз і місце в команді.
Нейтан Гокінс — хокеїст, душа товариства, справжній капітан, ладний пожертвувати собою заради команди. Навіть тоді, коли доведеться ділити ковзанку з фігуристами. Навіть тоді, коли доведеться підставити плече уїдливій Анастейші, яка, здається, ненавидить його.
Чи зможуть вони знайти спільну мову та пройти шлях від суперників до справжньої пари в усіх сенсах цього слова?
Як це — любити Привида? Чоловіка, про якого ти нічого не знаєш? Придуманий образ, а не реальну людину?
Легенду, що постала за найтемніших часів?
Артем, військовий льотчик і пілот-ас, із часом почав відходити в тінь — навколо дедалі більше молодих пілотів, тож треба вигризати своє місце під сонцем. Вікторія на початку повномасштабного вторгнення опинилася у Ніцці й стала збирати гроші на допомогу ЗСУ. У неї не дуже складаються стосунки з нинішнім коханцем, тож вона відновлює спілкування з хлопцем, у якого закохалася у юності. Він просить її про допомогу в дуже делікатній справі. Крістіна — журналістка французького глянцевого видання, що пише про легендарного Привида, який захищає українське небо. Ці матеріали розлітаються як гарячі пиріжки, і, щоб не писати навмання, вона відновлює спілкування зі знайомим пілотом винищувача. Що поєднує цих людей? Як переплетено їхні долі?
У світі повно монстрів, страшніших за тих, що жили в дитячих жахіттях.
Сестри Голлоу — неймовірно вродливі, гламурні та лякаюче дивні. Навколо Ґрей, Віві та Айріс відбуваються темні й незрозумілі речі. Все почалося кілька років тому, коли дівчата зникли з вулиці Единбурга, а за місяць раптово повернулися. Сестри не можуть пригадати, що саме сталося, але це лишило у кожної з них однаковий слід у формі півмісяця під горлом. Вони разюче змінилися після того випадку — колись темнокосі блакитноокі сестрички тепер мали волосся молочного кольору та моторошні чорні очі. Дівчата мають неймовірний апетит, але не набирають вагу. Їхня холодна краса вражає і відлякує водночас. Де вони були? Що з ними сталося?
Коли за підозрілих обставин зникає старша сестра, Ґрей, життя 17-річної Айріс стає ще дивнішим: моторошні знахідки, жахливі уривчасті спогади, а ще за нею стежить чоловік з рогами. Вона вирушає слідами зниклої сестри й усвідомлює: єдиний спосіб врятувати Ґрей — розгадати таємницю того, що відбулося з ними в дитинстві. Що ближче дівчина наближається до істини, то більше вона розуміє, що в дитинстві з ними сталося щось насправді жахливе, і старша сестра це приховувала.
Рубі виключають зі школи, а мама, її найближча у світі людина, навіть не бажає вислухати пояснень. Але найгірше те, що все вказує на Джеймса, як на відповідального за цю ситуацію. Водночас батько Джеймса не зупиняється ні перед чим, щоб зберегти репутацію компанії, не цураючись брудних методів і руйнуючи життя своїх дітей. Чи вдасться закоханим врятувати майбутнє, дружбу, стосунки?
«Врятуй нас» — завершальна частина романтичної трилогії, але це не кінець історії кохання. Адже мрії варті того, аби за них боротися!
Рубі почувається спустошеною: після всього, що вони пережили разом, Джеймс зрадив її. Зневірена, вона не хоче більше його бачити. Втім, дівчина підтримує Джеймса в надважкий для нього період, водночас чітко даючи зрозуміти: вона не готова пробачити і дати йому другий шанс. Поки любов і ненависть змагаються за серце Рубі, Джеймс готовий втратити все, щоб повернути її.