Поновлюємо прийом замовлень 14 липня.
Маєте питання? Пишіть на електронну пошту.
Коли батьки губляться в морі інформації та міфів про виховання, Ребека Даймонд — докторка медичних наук, педіатриня та мама — допомагає розвинути впевненість у батьківських рішеннях, даючи чіткі та науково обґрунтовані поради. Авторка розповідає про важливі теми, такі як безпечний сон, грудне вигодовування, використання сосок, сенсорний розвиток, вибір дитячих товарів та вакцинація, а також розвінчує міфи та дезінформацію, використовуючи сучасні дослідження, наукові рекомендації та власний досвід батьківства, що дає батькам необхідні інструменти для того, щоб знизити тривогу та насолоджуватися кожним моментом першого року життя малюка.
Роками Аріанна мріяла про те, що може принести їй життя в коледжі, й хоч дещо змінювалося, одна річ залишалася сталою. Хай якою шаленою була її уява, вона зрештою приводила до того самого місця. До Чейза. Він був її майбутнім.
Аж раптом… виявилося, що ні.
Тепер Арі стала лише оболонкою себе й рухається таким затуманеним шляхом, що не бачить виходу. Дороги нагору немає.
Кажуть, перше кохання триває вічно.
Саме цього вона й боїться.
«Мій прапор запісяв котик» - це спроба авторки змалювати своє життя в невеличкому смт біля Луганська. Здається, що час там зупинився й надовго застряг чи то в безнадійних радянських декораціях, чи то в скрутних 90-тих. Там неначе утворився непробивний мур між сучасністю й новими реаліями, інформацію найчастіше черпають з телевізора (звісно, з російськими каналами), газети «СПІД-Інфо» чи «Факти», а над усім цим упевненими териконами височіють: «Бо ми всігда так робили», «Бо ти ж дєвочка», «Жити треба так, шоб тобі ніхто не завидував», «Не жили харашо – не треба й починать». Цей текст — суцільна іронія й стьоб, сарказм на межі, здається іноді, здорового глузду. Особливо складно все в тих, хто «не такий», «самий умний» і взагалі «тяжко тобі буде жить з твоїм характєром». Це світ, де хворих дітей водять до волшебного дєда, який викатує яйцем, де дівчинку народжують, «щоб помощниця була» і старанно приховують непрезентабельні, на думку пильної громади, родинні таємниці (наприклад, чиєсь єврейське походження). Текст сповнений гумору (так, іноді — чорного), а іноді вражає трагізмом. У ньому немов мимохідь згадуються часи, коли за згадку, що ти їв нині хліб, заарештовували всю родину, а ті, хто вцілів, вибравшись із розстрільної ями, до кінця життя жили між реальністю й своїм внутрішнім ненастанним жахом, що «документи можуть бути погані». І ні, «Мій прапор…» не написано з інтенцією «зрозумійте ж нарешті Донбас». Власне «Мій прапор запісяв котик» — це всі ми, іноді по різні боки муру.
1761 рік. У швейцарському селі з'явилася на світ крихітна дівчинка на ім'я Марі, навіть не підозрюючи, які випробування підготувало їй життя. Дивна, але надзвичайно обдарована дитина, що рано втратила батьків, знайомиться із не менш ексцентричним вчителем — майстром воскових скульптур, який відкриває для неї світ паризького життя. Але в той час, коли скульптури Марі, відкривають їй двері Версалю, де вона стає наставницею принцеси і допомагає Марії-Антуанетті зберегти життя під час пологів — світ охоплює революція: натовпи стають дедалі гучнішими, вимагаючи змін... і голів.
Як вижити у вирі жорстокості і хаосу й чи здатне мистецтво, що дарує безсмертя своєму майстру, стати найсильнішою зброєю в час, коли життя втрачає свою ціну? «Мала» — це химерна історія від майстра магічного реалізму Едварда Кері про силу мистецтва, людську винахідливість, здатність виживати і про те, що навіть найменші з нас здатні стати великими легендами.
Що об’єднує прем’єрку, спортсменку, правозахисницю й шпигунку? Усім їм довелося діяти в умовах, які потребували надзусиль. І всі вони змінили світ. У цій книжці Ніккі Гейлі, яка сама пройшла шлях від чужинки і «занадто молодої» до представниці США в ООН і кандидатки в президенти, ділиться десятьма історіями жінок, чия рішучість переписувала історію.
Кожен розділ — це урок лідерства, викристалізований з досвіду конкретної жінки. Тетчер учить боротися за принципи, Мурад — бути сильнішою за болісний досвід (навіть якщо це сексуальне рабство у ХХІ столітті), Ергарт — доводити свою силу в небі, а Колвін — стояти, чи то пак сидіти, за те, що правильно.
У фокусі — не тільки біографії, а й цінності, що допомагають діяти, коли страшно, важко, самотньо. Гейлі ділиться й багатьма власними історіями — не для порівняння, а щоб показати, як досвід видатних людей вплинув і на її життя.
Скалічені війною долі
Кирило був закоханий в Кіру ще зі школи. Та вже тоді вони були занадто різні, аби бути разом. І навіть весілля не змінило цієї обставини. Але Кирило завжди хотів бути поруч. Коли у 2014 почалася війна, запальна та відчайдушна Кіра вирушили добровольцем. І Кирилові не залишалося нічого, окрім як піти за нею. Він ладен був вирушити у саме пекло. І навіть тоді, коли Кіра отримала те страшне поранення, що зробило її калікою, Кирило був поруч.
Та одного дня у комп’ютері дружини він знаходить те, що здатне покласти край їхньому майбутньому. Невже жінка, заради якої він ладен був померти, має інше життя? Те, в якому для Кирила немає місця…
Студент університету Джон Логан може мати будь-яку дівчину, яку захоче. Він зірка хокею, тож життя для нього — низка вечірок і сексу, який ні до чого не зобов’язує. Однак за його вбивчою усмішкою та природним шармом ховається відчай, що дедалі зростає: після випуску Логану доведеться покинути хокей і повернутися до свого маленького містечка. Сексуальне знайомство з першокурсницею Ґрейс Іверс видається йому ще однією швидкоплинною пригодою. І тільки прикра помилка, яка відштовхує дівчину, відкриває Логану очі на їхні стосунки. Однак чи вдасться йому отримати другий шанс?
Видатний, але напівзабутий скульптор італійського Відродження Джованфранческо Рустичі був заново відкритий в Італії 2010 року. Однак Ліна Костенко звернула на нього свій погляд на чверть століття раніше — в середині 1980-х. У поетичному шедеврі «Сніг у Флоренції» сплітаються філософія мистецтва і пронизлива любов, психоаналіз і бурхливі події в Європі ХVІ століття. Вишукано і фантазійно побачена в драматичній поемі ренесансна Флоренція стає глибоко актуальною метафорою свободи митця, а відтак його здатності творити непідвладний часові «сад нетанучих скульптур».
Виховання — складний і багатогранний процес: батьки намагаються порозумітися зі своїми дітьми, допомагають їм сформувати кордони, обстоюючи власні, вчаться бути справедливими та чесними, випромінюючи любов і турботу. Найчастіше вони обирають одну з двох тактик: або правила потрібні й мають обмежувати, або правила не потрібні, бо вони обмежують. Бекі Кеннеді створила новаторську філософію виховання, яка дозволяє поєднувати обидва варіанти. Ви можете бути хорошими, веселими батьками, які здатні сказати тверде «ні», не відчуваючи провини. Ви здатні підготувати малечу до щасливого дорослого життя без страждань, ультиматумів, покарань і сліз, враховуючи ї ї складні емоційні потреби. Тож цей практичний посібник не для тих, кому потрібні зручні сини чи доньки. Він для тих, хто шукає дієвих стратегій мирного сімейного спілкування та покращення зв’язку між батьками й дітьми. Дітьми, які інколи вередують, влаштовують істерики, брешуть, бояться говорити про свої почуття і… плекають добро всередині.
Захопливий посібник з досягнення успіху від одного з найкращих підприємців у світі та ведучого подкасту №1 у Великій Британії The Diary of a CEO
В основі усіх успіхів і невдач, із якими довелося зіткнутися Стівену Бартлетту, як на власному підприємницькому шляху, так і в тисячах інтерв’ю, проведених для популярного подкасту «Щоденник СЕО» (The Diary Of A CEO), лежить набір принципів, які забезпечують досконалість. Ці фундаментальні закони можуть допомогти кожному, хто хоче побудувати щось велике або стати кимось великим, адже вони ґрунтуються на психології, поведінковій науці, особистому досвіді та досвіді найуспішніших підприємців, артистів, художників, письменників і спортсменів з усього світу. Ці закони пройшли випробування часом і допоможуть кожному, незалежно від сфери діяльності, керувати власним життям і розкривати прихований потенціал. Вони — секретний соус і карта подорожі на шляху до дивовижного успіху.
Він залишав Рим як книжний філософ, а повернувся спустошеним важкими війнами полководцем. Під час його правління Рим досяг піку могутності, хоча йому довелося долати епідемії, наслідки страшних стихійних лих та загрози громадянської війни. Він не зміг стати прикладом наслідування для власного сина, однак був уособленням досконалості та гідності для сотень тисяч римлян.
У ваших руках захоплива історія шляху та випробувань імператора Марка Аврелія. З неї ви дізнаєтеся про роль стоїків та імператора Адріана у становленні майбутнього правителя, про моральні дилеми Марка Аврелія щодо рабства, про його стиль керування величезною імперією і рішучі кроки в умовах політичного тиску та економічних криз. У цій книжці Дональд Робертсон досліджує, що ж саме зробило Марка Аврелія визначним лідером і філософом, яким і сьогодні захоплюються мільйони людей.
Коли в невелике містечко переїжджає заможний одинак містер Бінґлі, життя родини Беннетів перевертається з ніг на голову, адже місіс Беннет за будь-яку ціну налаштована видати своїх дочок заміж.
На відміну від інших дівчат, які змагаються за увагу джентльмена, Елізабет знає, чого вона хоче, і це точно не містер Бінґлі. А коли ще й чує, як його гордий і зарозумілий компаньйон Дарсі ставиться до неї зверхньо, — присягається, що не матиме з ним нічого спільного.
Елізабет пишається своєю здатністю судити інших; містер Дарсі пишається своїм прізвищем. Коли їхні соціальні світи стикаються, гордість наштовхується на упередження, прагнення до кар'єрного росту — на соціальне презирство. Хибні уявлення і поспішні судження приносять душевний біль і скандали. Та перші враження можуть бути оманливими, і незабаром сестри Беннет зрозуміють, що пошуки справжнього кохання рідко бувають простими.
Заради тих, кого Слоан любить, вона ладна піти в самісіньке пекло. Власне, так вона щодня й робить. Опинившись у тенетах привабливого, але небезпечного Аси Джексона, відомого наркоторговця, дівчина нарешті отримує соломинку, за яку можна вхопитися — навіть якщо доводиться зрадити власні моральні принципи. Адже до зустрічі з Асою вона, ледве зводячи кінці з кінцями, навчалася-таки в коледжі й опікувалася братом. Однак що глибшає її емоційна й фінансова залежність від Аси, то сильнішає його одержимість нею, аж до загрозливо-небезпечної…
Раптом у житті дівчини з’являється Картер, агент Управління боротьби з наркотиками, який працює під прикриттям. І Слоан неочікувано відчуває до нього потяг, хоча й розуміє: якщо Аса дізнається — уб’є хлопця. Крім того, Аса завжди був на крок попереду всіх, тим паче Слоан. Ще ніхто й ніколи не ставав на його шляху.
Ніхто, окрім Картера.
Тепер Слоан і Картер мусять вирватися з лабет покидька, поки не стало запізно…
Чи можна поєднати пригодницький роман і художній репортаж? Так, бо саме такою є ця книжка про любов до мандрів і пошук кохання.
Коли бізнес-партнер напівжартома радить одружитися із танзанійкою, бо це дозволить суттєво економити у наступних подорожах, головний герой — українець, який возить тури до Африки, — починає діяти. Це дає поштовх до великої пригоди, яскравого калейдоскопа з кумедних і зворушливих історій про невдалі побачення й оглядини, а також про глибоке пізнання країни.
Споглядання за життям диких тварин на сафарі, сходження на вершину священного для народу масаїв вулкана, візити до племен, кавова церемонія на схилі гори, рафтинг порогами Нілу, контакти з не дуже безпечними людьми. Не оминаючи болісних тем, автор розповідає про колонізацію та деколонізацію Африки, проблеми постколоніальних країн, а також про те, чому годі шукати книжок, написаних мовою суахілі.
Нездатність керівництва планувати і передбачати труднощі призвела до марного витрачання людських ресурсів, матеріалів і машинного часу. А причинами збанкрутування компаній зазвичай називають видатки на запуск нового проєкту, перевитрати коштів, знецінення надлишкових запасів, конкуренцію — що завгодно, тільки не справжній корінь проблеми — банальне погане управління. Але що робити керівництву і як дізнатися, які потрібні зміни?
На думку всесвітньо відомого вченого з управління Едвардса Демінга, сучасні компанії потребують трансформації стилю управління й відносин уряду з промисловістю. А «Вихід з кризи», вперше опублікована у 1982 році теорія менеджменту Демінга, заснована на знаменитих «14 пунктах для менеджменту», стверджує, що нездатність планувати майбутнє призводить до втрати ринку, а отже і втрати робочих місць. Менеджмент повинен оцінюватися не лише за квартальними дивідендами, але й за інноваційними планами, спрямованими на збереження бізнесу, захист інвестицій, забезпечення майбутніх дивідендів і створення нових робочих місць шляхом покращення якості продукції та послуг.
«Кожен робить усе можливе» — не вихід. Передусім потрібно знати, що робити. І тут не обійтись без кардинальних змін.
Складні часи потребують сміливих, але водночас і зважених дій. У моменти, коли країна стикається з небаченими досі викликами, різко зростає роль лідерів, які готові брати на себе відповідальність і вчасно ухвалювати потрібні, нехай навіть непопулярні, рішення. Перед лідерами постає безліч запитань, які потребують відповідей: у чому джерела суспільного добробуту й занепаду? Яку спадщину потрібно зберегти, а яку — пристосувати до поточних обставин чи навіть відкинути? Яким цілям варто присвятити себе, а від яких слід відмовитися?
На ці запитання відповідали протягом свого життя і шість знаменитих лідерів, яких змальовує Генрі Кіссінджер у книжці «Лідерство» — Конрад Аденауер, Шарль де Голль, Річард Ніксон, Анвар Садат, Лі Куан Ю і Маргарет Тетчер. Видатний автор аналізує стратегії, реалізовані цими державними діячами, і оцінює їхні успіхи та невдачі, які становлять цінний досвід для лідерів сучасності й прийдешніх поколінь.
До видання увійшли повісті української письменниці Марко Вовчок (справжнє прізвище — Марія Вілінська, 1833–1907).
Вона була єдиною жінкою-письменницею в українській літературі наприкінці 50-х років XIX століття. Її повість «Маруся» ще за життя письменниці здобула широку славу за кордоном, була перекладена багатьма мовами та отримала нагороду Французької академії.
БАЖАТИ ЇЇ - ЙОГО НАЙСОЛОДША МУКА...
Усе дитинство та юність Аврора Скудері кохала його - недосяжного та жаданого Невіо Фальконе. Поки одного дня дівоче серце не розбилося об його холодність. Аврора покидає Лас-Вегас, прагнучи стерти з пам'яті все, що стосується Невіо. Однак це не той чоловік, якого можна забути і від якого так легко втекти.
Насправді Аврора - єдина жінка, яку він бажає. Колись він наказав їй триматися від нього подалі. Але тепер Невіо, мисливець за натурою, прагне знайти Аврору. І чхати він хотів на наслідки.
Цією оповіддю Ґеорґі Ґосподінов запрошує читача у звивисту подорож власними спогадами.
Це щира, а тому місцями й щемлива, розповідь письменника про себе: своє дитинство, родину й мовно-культурну самобутність своєї країни, в якій особливе місце займає невимовна особлива тъга, той багаж, що його накопичили багато поколінь. Автор зазирає в глибини свого буття — і відкриває нам таємниці творчості й народження себе як письменника, знайомлячи нас водночас зі своєї батьківщиною.
...Хтось займається контрабандою цигарок і алкоголю, хтось — зброї, а наш товар невидимий і тому небезпечніший. Сканери його не помічають.
Ми носимо прихований надлишковий багаж історій, своїх і чужих.
Письменники, перекладачі й контрабандисти насправді роблять одне й те саме — перекладають, тобто переносять, переміщують бажане, цінне, відсутнє, пригнічене, заборонене...
ВІН ПРАГНУВ ЗАВОЮВАТИ ЇЇ КРАЙ - ВОНА ПІДКОРИЛА ЙОГО СЕРЦЕ
Третя частина циклу The Velvet Montgomery Annuals
Горда шотландка Бронвин Мак-Аррен не мала наміру підкорятися англійцю. Стівен Монтґомері прийшов у її край як загарбник, та, вражений її красою, силою і незламним духом, сам потрапив у пастку.
Бронвин хотіла ненавидіти його. Вона боролася з почуттями. Але він не відступав. Для нього Бронвин стала всім - і відважний завойовник був готовий здолати будь-яку перешкоду.
На тлі кривавих міжусобиць і ворожнечі між кланами зароджується кохання, що кине виклик гордості, честі та часу.
БЛИСКУЧА РОДИНА. ПРИВАТНИЙ ОСТРІВ. РУЙНІВНА ДРУЖБА
Серія художньої літератури «КУЛЬТREAD»
Приголомшивий підлітковий трилер
Бестселер The New York Times
Екранізовано! Прем'єра серіалу за романом «Ми були брехунами» відбулася на Amazon Prime Video 18 червня 2025 року
Багаті американці Синклери звикли літати тільки першим класом, жити в п'ятизіркових готелях і вже протягом тринадцяти років відпочивати на приватному родинному острові. А на чотирнадцяте літо народилося справжнє кохання між Нею - білошкірою, високою і вродливою першою онукою, і Ним - її амбітним і бунтівним другом…
Жахливий нещасний випадок на острові знищив спогади Кейденс Синклер про події того літа. Хоч як дівчина прагне дізнатися правду, навколо - лише брехня.
ВІН - ЇЇ НАЙБОЖЕВІЛЬНІША ФАНТАЗІЯ
Чуттєва екранізація з Енн Гетевей
VOGUE рекомендує до читання
Солен Маршан - розлучена 39-річна власниця художньої галереї в Лос-Анджелесі. Одного дня вона погоджується сходити разом з донькою на концерт її улюбленого бойз-бенду. Несподівано для неї самої, Солен зацікавлюється одним із учасників гурту - фантастично привабливим Гейзом Кемпбеллом. Що ж, здається, його увагу вона теж привернула. Ситуацію дещо ускладнює те, що Гейзу лише двадцять.
Шалена пристрасть, таємниці й відверті зізнання. Для Солен це не просто роман, а повернення до себе. Вони обоє занадто захопилися, але ці почуття вже неможливо зупинити...
НА СТАРТ!
Стелла Болдуїн ще не оговталася після того, як її покинули біля вівтаря, а в соцмережах вирує скандал. Вона переконана, що гірше просто не може бути. Із примхи долі Стелла опиняється на дівич-вечорі в Лас-Вегасі - у місці, де удача легко може повернутися несподіваним боком.
Томас Максвелл-Браун, пілот Формули-1, перебуває під неймовірним тиском - родини, суперників, та власної репутації. Щоб утекти від цього всього, він вирушає до Лас-Вегаса на парубочу вечірку, навіть не підозрюючи, що це стане поворотним моментом для нього.
Прокинувшись з похмілля в одному ліжку повністю одягненими, Стелла і Томас намагаються пригадати події минулої ночі: здається, вони встигли одружитися...
Віт Ланкастер увірвався в життя Саммер, мов шторм. Нестримний, безжалісний, в очах не блакить, а сувора крига. Його прізвище на вивісці школи. Тут усі грають за його правилами. Усі, крім Саммер. Натрапивши на Віта однієї ночі, побитого, вона відводить його додому. Лікує його рани. Глузливі слова збурюють у ній темряву, під його пильним поглядом усе тіло поколює від жаги. Піддавшись потягу, Саммер усвідомлює: він пішов серед ночі, забравши із собою її щоденник.Тепер у його руках — її найстрашніша таємниця. Віт обіцяє повернути вкрадене, якщо дівчина погодиться коритися кожному його бажанню. У неї немає вибору… Але всім відомо, що угоди з дияволом добром не закінчуються.
Вони ненавидять одне одного. Але ризикнуть зіграти в закоханих...
Деклан
Мені судилося стати наступним генеральним директором медіаімперії моєї родини. Єдина проблема — пункт про спадщину в дідовому заповіті. Виконання його останнього бажання — одружитися й народити спадкоємця — здавалося неможливим, доки моя асистентка не зголосилася допомогти. Наш шлюб мав стати моїм порятунком. Але що більше ми вдаємо закоханих на публіці, то менше я впевнений у цьому контракті. Умови угоди не передбачали турботу про Айріс. Тим паче коли розбите серце — це лише питання часу.
Айріс
Мій план одружитися з Декланом був простим у теорії. Жити разом. Зіграти весілля. Народити дитину. Ми визначили правила, щоб запобігти будь-яким проблемам. Правила, яких ніколи не можна порушувати, хоч би як Деклан мене спокушав. Але що, як наші фальшиві стосунки стануть справжніми? Про почуття не могло бути й мови. Принаймні для мене.
Кессі Ґрінберґ — художниця. Вона безмежно любить творити, але їй не вдається цим заробити собі на життя — мало кому припадає до душі поєднання живопису та сміттєвих інсталяцій. Дівчина мріє навчати образотворчого мистецтва, хапається за всі можливі підробітки, та попри це дуже обмежена у фінансах. Випадково Кессі знаходить оголошення про співоренду затишної квартири в розкішному районі Чикаго лише за 200 доларів на місяць. Ціна, умови — все це занадто добре, щоб бути правдою. Тут точно є якийсь підступ, переконана дівчина.
Новий сусід по квартирі Фредерік Дж. Фіцвільям дуже дивний. Він спить удень, уночі кудись виходить у справах, а розмовляє так, ніби зійшов зі сторінок любовного роману ХІХ століття. Він залишає Кессі записки, цікавиться її творчістю і розпитує, як минув день. Крім того, Фредерік запаморочливо гарний. Та якось Кессі знаходить у холодильнику пакети з кров’ю і розуміє: її сусід — вампір. І він має для неї пропозицію…
Остання розмова Деніела Розенберґа та Лії Коен-Джексон — чотирнадцять років тому в літньому таборі — поклала край їхній дружбі. Доки одного дня вони не опинилися поруч у літаку. Попри велике бажання Лії уникнути спілкування з Деніелом, доля знову зводить їх разом. Вони мешкають в одному місті, в одному районі і… мають працювати над спільним проєктом.
З кожною зустріччю «хімія» між Деніелом і Лією лише наростає і розмови про ситуацію в літньому таборі вже не уникнути. Як не уникнути й інших подробиць з життя кожного з них. Ця вразливість і відвертість робить їх справжніми друзями. Та чи прагнуть вони обоє лише дружби?
Дебютний роман письменниці Рейчел Руньї Катц «Дякую, що поділилася» — це ніжна і чуттєва історія кохання, сповнена гумору та пристрасті.
Уявіть, що в недалекому майбутньому держава цілковито контролює ваш шлюб. Ба більше, існує Закон про святість шлюбу, що пропонує надзвичайні переваги: проживання в елітних районах, кращі школи для дітей, першочергове медичне обслуговування, податкові пільги і фінансовий захист. Лише один нюанс: пара (навіть одружена) має оформити Раціональний шлюб. Відтепер розумні пристрої визначатимуть ступінь загрози для шлюбу, необхідність втручання і фахової допомоги.
Отже, чотири пари, кожна з власним досвідом і проблемами, намагаються жити, дотримуючись цього закону. Невдовзі вони усвідомлять, наскільки непростими можуть бути подружні стосунки, коли держава цілодобово пильнує кожен аспект їхнього особистого життя — кожне слово, найменшу суперечку. І коли ШІ вирішує, що шлюб перебуває під загрозою, ситуація перетворюється на смертельно небезпечну.
Гелен Джан не бачилася з Ґрантом Шепардом тринадцять років — відколи сталася трагедія, що назавжди пов’язала їхні життя.
Гелен, тепер уже авторка бестселерів, присвятила всю себе кар’єрі. Її навіть запросили попрацювати над телевізійною адаптацією власних популярних підліткових романів, і, якщо вдасться подолати синдром самозванки та письменницьку кризу, решта в житті теж налагодиться. Лос-Анджелес для Гелен — нагода почати все із чистого аркуша. Адже там у неї жодних знайомих. Хіба що…
Ґрант нарешті зміг відпустити минуле. І, попри панічні атаки, став шанованим сценаристом. Він знає, що не мав погоджуватися на роботу в шоу Гелен, але це рідкісний шанс реалізувати власні проєкти.
Співпраця не клеїться, і між ними постійна напруга. Ба більше, батьки Гелен, які досі винуватять Ґранта, ні про що не здогадуються.
Зрештою таємниці відкриваються й обом доводиться визнати те, що їхні стосунки ніколи не мали перерости в історію кохання. І все ж... ключ до примирення з минулим може критись у тому, щоб триматися одне одного тут і зараз.
Приїхавши до сонного містечка Пеліон на березі озера в штаті Мен, Брі Прескотт сподівається, що тут нарешті знайде спокій, якого так відчайдушно шукає. Та вже першого дня в Пеліоні вона знайомиться з Арчером Гейлом — відлюдником, емоційних страждань якого ніхто, крім Брі, не помічає.
«Голос Арчера» — роман про дівчину, прикуту до спогадів про одну жаску ніч, і хлопця, почуття якого стануть ключем до її свободи. Історія про мовчазного самітника з болючою раною і його кохану, яка вірить, що він віднайде свій голос. Книжка розкаже про боротьбу з травмами минулого, долю й цілющу силу любові.
Автівка, що застрягла в канаві, шалене парі, смачний сендвіч із сиром й обійми з козеням у піжамі — світ Алексіс Монтґомері, спадкоємиці славетної родини хірургів, перевернувся догори дриґом. Усе через Деніела Ґранта — надійного, щирого й дуже привабливого столяра, на десять років молодшого від неї. З першої зустрічі між ними виникла неймовірна хімія…
Але заможні й авторитетні батьки хочуть, щоб Алексіс продовжила родинну справу всесвітньовідомих лікарів. А вона не потребує ані слави, ані популярності й хоче бути звичайною лікаркою у відділенні екстреної допомоги. Кожна мить із Деніелом і людьми, які належать до його світу, показує, що дійсно є важливим. Та впустити цього чоловіка у своє життя означає відмовитися від родини й можливості допомагати людям. Вибір ніколи не був таким складним…
«Мене звуть Календар» — щоденник, який охоплює рік життя хлопця на ім’я Оскарс. Та в маленькому містечку, де він мешкає, його називають Календар. Чому? Про це довідаєтеся на сторінках роману. Здавалося б, ця книжка — просто рефлексії дивака, який тиняється містом і записує свої думки, утім поступово навколо Оскара й календаря зав’язується сюжет, у якому переплітаються і соціальна, і любовна, і навіть детективна лінії.
«Мене звуть Календар» — сповнений блискучого гумору й неймовірної глибини роман, що допомагає поглянути на життя під іншим кутом. Ця розповідь про важливість спільноти, про дружбу та підтримку, а ще про доброту до інших людей, яка нагадує, що кожен з нас цінний і заслуговує на любов.
Здається, ніби все почалося від звичайного плетеного крісла-гойдалки. Відколи воно з’явилося в домі головного героя, його життя невблаганно руйнується, сім’я розпадається, а на ринку поблизу він знаходить такого ж, як і він, невдаху-самітника, так само письменника, у такому самому плетеному кріслі. Ніби всього цього не досить, він представляється таким самим, як у героя, ім’ям. Героєве «я» починає розпадатися, як і все навколо — як уся реальність складних і божевільних посткомуністичних болгарських 1990-х. Але герой розпадається не на уламки, а на історії. Він стає їх колекціонером, оповідачем, поступово збираючи їх у дивний пазл, який найбільше нагадує фасеткове око мухи. «Природний роман» лауреата Міжнародної Букерівської премії, найвідомішого у світі болгарського письменника Ґеорґі Ґосподінова — це веселе й журливе, іронічно-ностальгійне плетиво сюжетів і спостережень, з яких, можливо, і складається саме життя.
Чи може любов зцілити зламану людину? І що відбувається тоді, коли ми любимо людину не всупереч тому, ким вона є, а завдяки цьому?
Вільям Вотерс виріс у будинку, де панувала тиша. Після трагедії батьки ледве могли дивитися на нього, не кажучи вже про те, щоб виявляти любов. Тож яким полегшенням для хлопця стала стипендія у коледжі далеко від дому! Незабаром він зустрічає Джулію Падавано — енергійну та амбітну дівчину.
Разом із Джулією у життя Вільяма входить велика родина, адже дівчина нерозлучна зі своїми трьома молодшими сестрами. Мрійниця Сільві, художниця Сесілія і турботлива Емелін, яка терпляче піклується про всіх них. Сестри Падавано приймають нового хлопця Джулії до своєї люблячої та трохи хаотичної родини.
Коли на поверхню виринає темне минуле Вільяма, воно ставить під загрозу не тільки ретельно складені плани Джулії на майбутнє, але й непохитну вірність сестер одна одній. Катастрофічний сімейний розкол змінює життя на кілька поколінь. Чи досить буде вірності, яка колись пов’язувала їх, щоби знову об’єднати родину тоді, коли це має найбільше значення?
У ваших руках чарівна книжка — провідниця у світ птахів, реальних і витворених багатою уявою праукраїнців. Пернаті в’ють гнізда на липі біля хати й на горищі багатоповерхівки, у садках і парках, але передусім у казках, легендах, притчах, колядках, щедрівках і колискових. Вони можуть легко дістатися Ирію й відімкнути його ключами, постають творцями-деміургами та провісниками волі богів. Ці птахи пророкують долю цілих народів або ж просто через слова колискових і забавлянок допомагають мамі заспокоїти немовля.
Зі сторінок цієї книжки до вас прилине вогняний першоптах, якого праукраїнці називали Сокіл-Рід і вважали Творцем Усесвіту. Ви завітаєте в Райський сад помилуєтеся птахами-дівами, його мешканками. Потрапите на пташиний суд і разом із птахом Суддею спробуєте чинити по справедливості. А ще дізнаєтеся багато цікавого про москальську зозулю, золотоключницю, крилатих посланців Дажбога й Велеса... Однак стережіться нечистих птиць, пов’язаних із потойбічним світом і нечистою силою. Подейкують, що вони віщують лихо і приносять біду на своїх крилах.
Гортайте книжку — і перед вами постане величезний і цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний звірослов, що його дослідила й опрацювала Дара Корній.
Промовиста назва книги всесвітньовідомого боксера Тайсона Ф’юрі говорить сама за себе — це відверті зізнання «Циганського Короля», як часто називають боксера, про злети та падіння в особистому і професійному житті. Відомий не лише професійними здобутками, а й зовсім не спортивною поведінкою, як-от уживання наркотиків чи втрата спортивної форми, Тайсон Ф’юрі нарешті знімає маску та розповідає читачу факти, які приголомшують.
За епатажними витівками боксера в публічному житті та поза досягненнями на рингу перед нами постає зовсім інша особа, яка бореться з особистими страхами й навіть із психічними розладами та спробою суїциду.
У книзі «За маскою» автор описує свої визначні поєдинки, серед яких чільне місце займає бій із Володимиром Кличком. Та чи приніс цей герць йому бажану насолоду? І чим врешті обернулася для нього ця пря?
Книга цікава широкому загалу, бо в ній ідеться не лише про світ великого боксу, в ній мовиться про становлення особистості та непростий шлях перемоги над людськими вадами, подолання згубних залежностей і шлях нагору.
Майстер пера Ніл Ґейман представляє дивовижний переказ величних скандинавських міфів. Автор вже давно черпає натхнення для створення власних фантастичних світів у стародавній міфології. Тепер він звернувся до джерела і презентує майстерну обробку величних історій півночі.
Бог-отець Одін, Тор і Локі, богині, велетні та карлики, чари та зрада - все це творить багатий, яскравий, кривавий і разом з тим життєствердний світ величних скандинавських міфів.
Ці блискучі історії є наріжними каменями нашої творчої культури, - від фентезі до франшиз про супергероїв. У своєму неперевершеному стилі автор бестселерів і лауреат багатьох нагород Ніл Ґейман оживляє стародавні світи зі стихійною силою, дотепністю та безпосередністю.
"Скандинавська міфологія", що стала гучним бестселером під час першої публікації, тепер відроджується з приголомшливими ілюстраціями Леві Пінфолда.
Не звикай до речей, до людей, до місць. Тут немає сенсу будувати дім, саджати дерево, народжувати сина. Усі звідкись приїхали, всі кудись урешті-решт поїдуть…
Це могла би бути історія Шпіцбергену як закинутого краю, що хоч де-юре і належить Норвегії, та все ж де-факто не належить нікому, такий собі зал очікування, де люди закохуються, працюють, ходять у бари, та за якийсь час збирають речі і їдуть далі. Це лише зупинка на шляху, не кінцева. Втім Максиму Беспалову вдалося перетворити свій репортаж про тижневу мандрівку на своєрідне освідчення в любові до місця, розташованого так далеко від звичного нам світу.
Максим блукає поселеннями архіпелагу, буквально таки підбираючи розкидані там шматки історії. Ось тут колись жили українські гірняки, які приїздили на заробітки, а вже за рогом — так зване Сховище судного дня, в якому зберігаються зразки насіння на випадок катастроф. Тут усім містом зустрічають сонце після полярної ночі, і водночас тут так самотньо, що турист видається найкращим другом.
Шпіцберген може бути дуже різним. Може дивувати, закохувати та розчаровувати. У цій книжці Максим змалював історію Шпіцбергену — його минуле, сьогодення та, можливо, навіть майбутнє — через історії українців, яких доля звела з цим місцем. Це історія українського Шпіцбергену.
Ця книжка буквально може врятувати життя. Особливо мандрівників, любителів пригод і військових.
Під однією палітуркою Кентербері зібрав поради й інструменти, що допомогли йому вціліти у глушині. Як вибрати і спакувати рюкзак, орієнтуватися на місцевості, розтаборовуватись, розпалювати багаття, добувати харч, найкраще зберігати ресурси? Про все це розповідає автор.
Усередині ви також знайдете детальну інформацію про таке: 5 найважливіших речей для виживання, виготовлення потрібних інструментів і витратних матеріалів, збір і приготування їжі, захист від стихії.
Ця книжка — особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних сил України. А водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої і повномасштабної.
Валерій Залужний тісно переплітає події різних часів: з мирної школи 80-х у Новограді-Волинському (сьогодні — Звягель) він перенесе вас на Донбас 2015-го, у напівзруйнований клас; із казарм військового училища — до окопів та бліндажів 2014-го; із затишної квартири, обжитої дружною родиною, — у бункери урядового кварталу 2022-го…
Кожне слово цієї книжки по-військовому виважене і по-людяному щире. «Моя війна» — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.
«Моя війна» — перша частина трилогії, яку становитимуть книжки «Моя війна», «Наша війна» та «Їхня війна».