Відправка замовлень - 14 жовтня
Знакова робота режисера Дені Вільнева («Прибуття», «Сікаріо», «В’язні»), оператора-постановника Роджера Дікінса («007: Координати “Скайфолл”», «Втеча із Шоушенка») і сценаристів Майкла Ґріна («Лоґан», «Американські боги») і Гемптона Фенчера («Той, хто біжить по лезу») — «Той, хто біжить по лезу 2049» — розповідає про офіцера Кея (Раян Ґослінґ), нового ліквідатора реплікантів у поліції Лос-Анджелеса, який розкриває давню, але таку вагому таємницю, що буття суспільства може перетворитися на хаос. Відкриття спонукає героя вирушити на пошуки Ріка Декарда (Гаррісон Форд), який теж колись виконував роботу Того, хто біжить по лезу, і зник безвісти 30 років тому.
Авторка цієї книги, Таня Лапойнт, яка понад два роки безпосередньо спостерігала за зйомками, проведе читача за лаштунки, надаючи унікальний доступ до творчого процесу режисера й усіх аспектів створення цієї новаторської епопеї. Перед вами ексклюзивна скарбниця концепт-артів, розкадровок, фотографій зі знімальних майданчиків, а також розповідей акторів і знімальної групи. Передмову до книги написав Дені Вільнев. «Мистецтво й душа “Того, хто біжить по лезу 2049”» — це путівник шанувальника кіно, у якому зібрано вичерпну інформацію про незабутніх персонажів, культові місця й неймовірні технології фільму та детально розкрито увесь захопливий процес реалізації задуму Вільнева і його команди, що став натхненним внеском у кіновсесвіт «Того, хто біжить по лезу».
У цьому захопливому оновленому виданні 20 сторінок нового контенту, зокрема детальна розповідь про те, як у ключовій сцені фільму вдалося відтворити Рейчел.
Що стоїть за феноменальним успіхом розважальних компаній, зокрема Warner Bros., Marvel Entertainment і NFL, а також таких зірок, як Jay-Z, Lady Gaga та LeBron James? Які стратегії застосовують лідери на телебаченні, у кіно, музиці, видавничій справі та спорті?
Аніта Ельберс, експертка Гарвардської бізнес-школи з індустрії розваг, проводить новаторські дослідження у світі медіа та спорту вже більше десяти років. У своїй книзі вона пояснює важливу правду про жорстку конкуренцію у світі бізнесу навколо блокбастерів — фільмів, телевізійних шоу, пісень і книг, виробництво та збут яких надзвичайно дорогі.
Авторка розповідає, чому керівники індустрії розваг часто витрачають шалені гроші на пошуки наступного блокбастера, чому суперзіркам платять неймовірні гонорари та як цифрові технології змінюють ландшафт розваг.
Інформацію в книзі буде легко сприймати навіть тим, хто раніше не цікавився цією сферою, а з-поміж цікавих досліджень, читачів будуть смішити кумедні коментарі авторки.
Хочете побачити, як колишню електростанцію в Лондоні перетворили на сучасну галерею? Чи можете ви порівняти куполи собору Святого Петра і Тадж-Махала? Хочете дізнатися, чому була побудована Тріумфальна арка в Парижі та для чого служить арка в Сент-Луїсі? Чи знаєте ви, що спільного між Сіднейським оперним театром і Колізеєм? Архісторія — це АРХІТЕКТУРНА історія про архітектуру. Якщо хочеш знати більше — читай!
Це оповідки про незвичайну подорож: від маленьких шведських містечок до пустель Невади і крижаного холоду Сибіру. Подорож, в якій діти дружать із полишеними роботами… у світі, де вільно бродять динозаври.
Це оповідки з Кільця.
Історії, розказані як словами, так і приголомшливими ілюстраціями, вони фіксують не надто віддалену реальність, яка зображає як розвиток технологій і природи може спричиняти хаос і дива в нашому світі… Історії про надію, яку ми все ще можемо знайти в тому майбутньому.
«Оповідки з Кільця» ідеально пасуватимуть для шанувальникам як «Дивних див», так і «Парку Юрського періоду» чи «Джуманджі». Це неймовірний, геніальний твір, який прикрасить будь-яку колекцію.
Чи можна поєднати кіно, телебачення та театр? Так, якщо за справу береться Френсіс Форд Коппола. Режисер «Апокаліпсису сьогодні», «Хрещеного батька», «Розмови», «Дракули» та багатьох інших культових стрічок, котрий отримав майже всі найпрестижніші кінопремії, став одним із батьків «живого» кіно. Однак книжка не лише про секрети створення нового мистецтва — вона містить цікаві факти з історії кіно, телебачення та театру, а також життя відомого режисера. Це творіння Копполи містить різноманітні корисні поради професіоналам кіно і подарує багато приємних хвилин прихильникам творчості митця і шанувальникам мистецтва загалом.
Архітектура — це місце, де зіштовхуються фантазія і холодний розрахунок, а кожна нова споруда стає іконою, що покликана виражати історію і розкривати культуру країни. Але за екскурсіями, сувенірними ятками й туристичними маршрутами приховано щось значно більше.
Оперний театр у Сіднеї, Ейфелева вежа в Парижі, Пікова вежа в Гонконзі — це лише декілька відомих на весь світ споруд, що формують óбрази своїх міст і країн. Тисячі фото в соціальних мережах перетворюють їх на сучасні ікони, якими захоплюються, і водночас вони стають засобами маніпуляцій і впливу влади. Їх популярність — це інструмент брендингу: контури й форми викликають стійкі óбрази і цим перетворюють архітектурні споруди на об’єкти моди і хайпу. Поцілунки на фоні Ейфелевої вежі, кумедна «підтримка» Пізанської дзвіниці, пропозиції руки і серця серед хмар Бурдж Халіфи — це більше не видовищна краса. Це двигун економічного зростання.
Соціолог Леслі Склер влучно цитує Воргола («усі магазини стануть музеями, а всі музеї — магазинами») і вчить читати культові будівлі за лініями і деталями, розуміти, як вони стали архівами пам'яті й інструментами влади. Він по цеглинках розкладає основи капіталізму і доводить, що за архітектурою стоїть не лише стиль та історія.
Книга «Проєкт «Ікона» не про споруди. Це подорож у світ емоцій, вражень і маніпуляцій міста, яке стає театром, де архітектура — це актори, а кожна нова п’єса — сценарій, продиктований економікою і владою.
«Жива античність» – поетизована розповідь про великих майстрів слова Стародавньої Греції та Риму. Оповідаючи про їхнє життя і творчість, автор – відомий письменник і перекладач – розмірковує про добро і зло, обов’язок, справедливість, вірність і честь, – проблеми, однаково близькі для всіх часів. Оновлене та багато ілюстроване видання стане чудовим провідником у світі античної літератури.
Який у вас характер? Як ви дивитеся на світ, що в ньому вирізняєте, а чого не помічаєте? Якими влучними й дотепними висловами користуєтеся, коли хочете щось або когось схарактеризувати?
Коли ми описуємо світ і себе в ньому, то часто-густо вживаємо фразеологізми — мовні одиниці, що емоційно й образно відображають наші думки, бережуть у собі історію народу та його мудрість.
У цій книжці зібрано яскраві та влучні фразеологізми, що описують зовнішність людини, її характер, стосунки з родичами й не родичами, а також її місце у світі й сам світ. Крім естетичного задоволення від самих висловів та ілюстрацій, читач зможе дізнатися про джерела, історичне підґрунтя й принципи формування української фразеології.
Коли на Україну посипалися російські ракети, коли в містечка під Києвом зайшли окупаційні війська, Юлія Твєрітіна почала документувати нові досвіди українців в ілюстраціях — щоб універсальною мовою мистецтва розповісти світові про переживання війни. Зі свідчень її друзів і рідних, з потоку страшних новин, із власних рефлексій авторки народився «Щоденник війни». Болісна, емоційно влучна, глибока художня серія, у якій попри все є місце для барв і світла.
Чарівні й вигадливі акварелі Сьюзан Герберт відтворюють знамениті сцени живопису, театру, опери та кіно за допомогою чудового розмаїття котячих персонажів. Наша перша зупинка — світ мистецтва, де пухнасті мордочки і котячі хвостики визирають із шедеврів живопису. Згодом коти виходять на сцену і грають у найулюбленіших шекспірівських п’єсах та в найбагатших оперних постановках. Наприкінці ми заглядаємо в Голлівуд, де коти грають головні ролі практично всюди: від великобюджетних епічних стрічок до культової класики, вживаючись у велич золотої ери кінематографу.
Котячі фантазії Сьюзан Герберт зачарували вже ціле покоління відданих прихильників. Ця добірка найкращих робіт з її життєвого доробку неминуче зачарує ще багато сердець.
Жоден архітектурний стиль не зʼявився на світ «дорослим». Усі вони проходять ті чи інші стадії розвитку, які у своїй книжці описує історикиня архітектури Катерина Липа. Бароко, готика, ренесанс, модерн… Ця книжка про те, як виникали й занепадали архітектурні стилі, а також про те, як вони розвивалися на українських землях — від Камʼянця-Подільського до Білгород-Дністровського, від Чернігова до Львова, від Києва до Бахчисарая, від Ізюма до Жовкви.
Катерина розповість про найвидатніші будівлі свого часу, пояснить, як розрізняти ключові архітектурні стилі, що таке вімперг, десюдепорт і каріатида. Від храму Амон-Ра, Пантеону, Стоунхенджу й італійських палаців до міських ратуш, соборів, катедр і хрущовок.
Написана виконавчою продюсеркою «Дюни» Танею Лапойнт, ця захоплива ілюстрована хроніка знімального процесу дає читачеві змогу отримати цілісне уявлення про особливості створення проєкту — від дивовижного ландшафту, локацій і образів, аж до складних концепцій костюмів і унікальних цифрових ефектів.
«Мистецтво й душа Дюни» засвідчує ґрунтовний та новаторський підхід Дені Вільнева до перенесення на широкий екран класики наукової фантастики від Френка Герберта, і є чудовим доповненням до чергового шедевра режисера.
«The Boys: Мистецтво і створення серіалу» — це захопливий екскурс у найпохмуріший, найдотепніший і найбільш приголомшливий серіал, який водночас є чорною сатирою на супергероїв і корпоративну Америку, та заснований на класичних коміксах.
Ця книга сповнена запаморочливих ексклюзивних малюнків, фотографій із закулісся та інтерв’ю зі знімальною командою й акторами, які докладно розповідають як «The Boys» з’явилися на наших екранах. Це ідеальне доповнення до серіалу та ціла скарбниця для фанатів.
Чимало з нас кілька разів переглядали «Сам удома», а чи думали, як це — дитині зніматися в кіно? Скільки людей на майданчику, часу, зусиль, терпіння, гриму, костюмів потрібно? Авторка буквально переверне ваші уявлення про світ кіно і, можливо, перетворить вас на батьків дитини-актора. Так-так, кінокар’єра не для обраних, а для всіх, хто має бажання й докладає зусиль. Наталія Дорошенко розповість, як потрапити на кастинг, що робити в разі відмови, як уникнути зіркової хвороби й діяти, коли дитина в останню мить «перехотіла» виходити на майданчик. Також ви дізнаєтеся, чи варто звертатися до агентств, як не натрапити на шахраїв і чому стригти малюка за день до зйомок — кепська ідея.
Готика, бароко, класицизм. Ренесанс і еклектика. Війни, пожежі, революції та реформація. Самого лише погляду на архітектуру міста достатньо, щоб зрозуміти, як воно формувалося та які епохи на нього впливали. Якщо, звісно, знати з якого боку на це поглянути.
У чому особливість собору Святого Петра і яких помилок припустилися шестеро архітекторів, які над ним працювали? Що таке фронтон і доричний ордер? Чому танцюючий будинок у Празі жахливий, як пов'язані готика та хрестові походи й по що треба їхати до Львова, якщо немає змоги відвідати Флоренцію?
Ця книжка про те, як навчитися «читати» місто та відчувати його архітектуру, звертати увагу на ті деталі, які досі були непоміченими. Урбаніст та архітектор Юліан Чаплінський не лише пояснює, як відрізнити бароко від ренесансу, що таке маньєризм і де почалася готика, а ще й майстерно вплітає в цю оповідь політику, мистецтво й літературу. Він говорить про Пінзеля, Караваджо та Мікеланджело, розповідає, як після великої пожежі змінилася архітектура Лондона та чому в Парижі така характерна забудова. А ще розповідає про будинки відомих архітекторів і про те, з якого боку Рейну краще фотографувати Кельнський собор.
У книзі «Ключові моменти в мистецтві» читачі можуть познайомитися з п’ятдесятьма віховими подіями зі світу культури живопису — відомими й не дуже — у період від епохи Відродження до сучасності. У книзі цікаво та доступно розповідається про найяскравіші моменти тієї чи тієї епохи — від появи на світ «Давида» Мікеланджело і «Фонтана» Марселя Дюшана до народження нових вражаючих стилів, як-от імпресіонізм і поп-арт, і до сенсаційних виставок. Лі Чеширу вдалося у легкій і захопливій формі розповісти про ключові події з історії світового мистецтва. На сторінках цієї книги він описує не лише художні досягнення та відкриття, а й суперечки, гострі конфлікти та судові позови, якими пістрявіє терниста стежина історії мистецтва. У додатку автор надає читачеві зручний глосарій художніх термінів.
Лі Чешир — старший редактор і копірайтер Галереї Тейт у Лондоні, а також один із редакторів журналу Tate Etc. Саме він керував випуском спеціального номера журналу, присвяченого розширенню музейного комплексу Тейт. Серед інших книг автора — «Лондон у фарбах» (London in Paint), в якій читачі можуть ознайомитися з картинами, написаними в Лондоні у період від XVII століття до сьогодення.
Монографію присвячено історії єврейських фотографів і фотостудій Львова 1850–1939 років. Донині збереглося доволі мало основоположних матеріалів і документів на цю тему. Утім, мистецькі збірки львівських музеїв, а також масив знімків єврейської (і не тільки) тематики, розпорошених по музейних, бібліотечних і приватних колекціях, дарують науковцям (і не тільки) можливості розбудовувати дослідження цієї теми та дізнаватися про нові факти цієї сторінки з історії. Фотографія давно набула статусу вагомого історико-культурного джерела. Фотозображення у цій книзі — передусім інформативний переказ життя львів’ян кінця XIX — першої половини XX ст.
У віднайдених знімках відомих і невідомих фотографів (професіоналів та аматорів) відображені зміни в міському житті, вибори в органи самоврядування, патріотичні й протестні маніфестації, будівництво значущих для міста об’єктів культурного, промислового та громадського призначення. Фотографія не оминала культурних і мистецьких подій, появу технічних новацій, становлення перших спортивних клубів, а водночас — усього побутового, що цікавило містян: катастрофи і руйнації будинків, пожежі й повені, кримінальну хроніку та гучні судові процеси. Важливо повернути в тканину міського середовища відомі колись і зовсім незнані тепер імена, адже майже всі з цих фотографів, а також їхні родини, за невеликими винятками, загинули під час Голокосту — масового знищення єврейського населення Львова.
Чимало митців, які вважали себе українцями, народились і працювали на території України, нині відомі у світі як представники російської чи європейської культури. Цією книжкою Мирослав Шкандрій повертає українським авангардистам українське обличчя, викрадене колоніальним минулим. Тут Україна постає мультинаціональною країною з багатою культурою, яка надихала сміливі мистецькі порухи. Автор прискіпливо досліджує життя і творчість митців 20–30-х років ХХ століття, зокрема Давида Бурлюка, Казимира Малевича, Івана Кавалерідзе, Дзиґи Вертова, Вадима Меллера, Михайла Бойчука.
Історія рок-музики викладена відомим музичним критиком Ернесто Ассанте у незвичний спосіб — за допомогою інфографіки, яка ілюструє еволюцію, вплив на світову культуру та зв’язок між різними жанрами: блюз, поп, панк, прогресив, хеві-метал, техно… Боб Ділан, «The Beatles», Девід Бові, «Queen», «Ramones », «Nirvana», «The Chemical Brothers» — зірковий шлях кожного гурту чи виконавця масштабно візуалізовано у поєднанні хронології і фактів: кількість проданих платівок і світових турів, місця у чартах, премії, гонорари, авдиторія у соцмережах тощо. Історії рок-музикантів, які назавжди змінили наш світ, доповнюють також світлини з журналів, концертів та обкладинок альбомів.
Артщоденник перших місяців повномасштабного вторгнення від Олександра Грехова та Анастасії Нікуліної — «Відбій повітряної тривоги».
⠀
Ці ілюстрації та тексти — про спільний біль, спільну радість, спільні подвиги і вчинки, спільні срачі та меми. Про те, чим ми жили ці перші місяці після 24 лютого 2022 року.
⠀
Книжка видана двома мовами: українською та англійською. Тож ви зможете подарувати її всім тим іноземним друзям, які підтримували і зараз підтримують українців у боротьбі із ворогом.
⠀
Від війни прокинулася вся Україна. І зараз кожен із нас робить все можливе, щоб перемогти і щоб назавжди був відбій повітряної тривоги.
Для розвитку західного мистецтва — від первісних часів і до сьогодення — характерне розмаїття течій та стилів, технік і матеріалів, розвиток нових ідей та новаторських стилістичних прийомів і взаємні мистецькі впливи.
Завдяки цьому кишеньковому пораднику ви зможете відстежити розвиток мистецтва від найдавніших часів, дізнатися про найвидатніших представників культурних епох і мистецьких рухів та переглянути їхні найвідоміші роботи. Кожну із них розглянуто в історичному контексті, а короткі біографічні анотації дають ширше уявлення про авторів і першоджерела їхньої творчості.
Багато хто мріє стати митцем. Але як цього досягти? Навіть легендарні творці на початку свого шляху не знали, як себе зарекомендувати, де брати креативні ідеї, як увійти до кола митців, навчитися сприймати критику та осмислювати свою роль у суспільстві. Автор цієї книжки пропонує слушні поради тим, хто має творчий запал. Ці неочевидні правила, конструктивні підказки й поради допоможуть розкрити власний потенціал, навчитися максимально використовувати сильні боки свого матеріалу, розв’язувати професійні проблеми і — найголовніше — діставати задоволення від творчості.
Ця красива й корисна книжка, ілюстрована роботами митців минулого й сьогодення, допоможе реалізувати свої мрії представникам різних творчих галузей: живопису, фотографії, письменництва, театру. Адже талант має кожен, треба лише зуміти його розкрити.
У більшості фотографів немає змоги надсилати свої роботи висококласним штатним ретушерам, і врешті-решт вони самі редагують портретні зображення за допомогою програми Photoshop. Саме тому моя мета — навчити вас найлегших технік редагування, які забиратимуть у вас якомога менше часу. І книжка саме про це: про швидкі та ефективні техніки для створення природних та красивих зображень, що показують і вас, і ваших моделей у найкращому світі. Книжка впорядкована так, що ви можете відкрити сторінку просто на тій техніці ретушування, яку хочете використати, та розпочати з неї.
Книжка британської мистецтвознавиці Дани Арнольд — своєрідний вступ до історії мистецтва, написаний стисло і доступно. Авторка пропонує свіжий і нетривіальний погляд на твори мистецтва від печерних малюнків доісторичних людей до скандальних інсталяцій сучасних майстрів. Професорка Арнольд проводить читачів віртуальною галереєю і переконливо доводить, що будь-хто може навчитися розуміти мистецтво й отримувати насолоду від його шедеврів.
ХХ століття — період, який спровокував цілий вибух нових стилів у світовому мистецтві, серед яких хронологічно першим був ар-нуво. Україна вбирала в себе всі нові європейські творчі ідеї, наповнюючи їх власними смислами і формами. Для тих, хто досі не цікавився вітчизняним мистецтвом, ця книжка стане зручним і привабливим трампліном для входження до світу візуальної культури. А фахівці зможуть подивитися на свою царину з нового боку: побачити зображення рідкісних творів українського ар-нуво з обласних музеїв та простежити зв’язки національних і світових тенденцій у мистецтві ХХ століття.
Ця монографія є науковим дослідженням єврейських архітектурних пам’яток Львова від XVI ст. до 1939 р. Вона створена у формі наукового опису й аналізу каталогізованого та систематизованого масиву зафіксованих 440 архітектурних творів. Вибірковість 440 розглянутих об’єктів обґрунтована науковою базою дослідження, в якій використано більшість наявних архівних, літературних і електронних джерел, що є репрезентивною селекцією єврейської архітектурної спадщини. Монографію структуровано за п’ятьма блоками, згідно історичного функціонального призначення споруд, з наскрізною їх нумерацією. До обов’язкових назви, адреси (тогочасної та сучасної), часу побудови, власності, архітектора, історичних стадій будівництва і нинішнього стану залучено стилістично-мистецтвознавчий аналіз, а також свідчення про установи і відомих особистостей, пов’язаних з тією чи іншою спорудою. Наприкінці книги подано біографічний словник львівських єврейських архітекторів та будівничих з докладною бібліографією, іменний покажчик та англомовна анотація.
Перед вами книжка про цифрову фотографію Скотта Келбі, присвячена готовим рецептам професійної зйомки. Містить чимало цінних практичних порад і секретів. Кожному прийому або ефекту присвячено дві окремі сторінки зі світлинами автора. Одна фотографія представлена в оригіналі, без обробки, щоб показати, за яких обставин відбувалася фотосесія, а друга — це готова версія. Скотт Келбі детально пояснює, у який спосіб отримати таку світлину. Ця книжка неймовірно популярна у світі, адже написана без зайвих складних термінів і розповідає вам, як отримувати чудові фотографії. Використовуйте прийоми, які описує Скотт, і ви будете задоволені результатом!
«Цифрова фотографія» Скотта Келбі — книжка-довідник яка відповість на кожне ваше запитання по налаштуванню фотоапарата, допоможе покращити свою майстерність та відкриває деякі секрети зйомок від професіональних фотографів. Книжка буде цікава та корисна всім тим хто прагне оволодіти мистецтвом фотозйомки для себе або займатися цим професійно.
Ця книжка розкриває перед читачем потаємні «ключі» до розуміння древнього тайнопису наших предків, — вишивки, орнаментального мистецтва кераміки, писанки і настінного розпису. Авторка показує світ народної культури як оберегову систему для душі і тіла, як «книгу родоводу», записану на нетлінному «полотні» родової та генетичної пам’яті.
Для найширшого кола читачів.
"Потаємне життя барв" розповідає незвичайні історії 75 надзвичайних відтінків, барвників та кольорів. Від білявої до рудої, від брунатної, що змінила перебіг битв, до білої, що захищала від чуми, від "блакитного періоду" Пікассо до вугільних малюнків на стінах печери Ласко, від кислотної жовті до зелені Келлі, від жінок у шарлатовому до пурпуру імператорів - усі ці несподівані оповіді барвистими нитками вплетені в тканину історії.
У цій книзі Кассія Сент-Клер перетворює своє давнє захоплення кольорами та тим, звідки вони беруться (чи то жовтий хром, котрим Ван Гог писав свої соняхи, чи то флуоресцентний рожевий панк-естетики), на унікальне дослідження людської цивілізації. Через моду та політику, через мистецтво та війну потаємне життя барв розгортає перед нами яскраву оповідь про нашу.
Рене Маґрітт — відомий бельгійський художник, філософ мистецьких образів, один із яскравих представників сюрреалізму.
Яблуко, двері, вікно, котелок, люлька, голуб, небеса - Маґрітт зображав цілком звичайні предмети, однак саме їх поєднання вражає і змушує замислитися. Його картини часто порівнюють з ребусами, які неможливо до кінця розгадати, бо вони ставлять питання про суть буття, і кожен глядач знаходить власні відповіді.
У цій ілюстрованій біографії зібрано репродукції картин, фотографії, важливі моменти життя художника, що дають ключ до розуміння його мистецтва.
Для тих, хто цікавиться напрямом сюрреалізму, творчістю Рене Маґрітта й мистецтвом ХХ століття загалом.
У цій книзі описано й проаналізовано картини з різних аспектів: розглянуто популярні в живописі сюжети й дивовижне розмаїття прийомів їх відтворення на полотні; технічні проблеми, з якими стикаються художники та в який спосіб вони їх вирішують, часто з неперевершеною винахідливістю долаючи труднощі; і навіть приховані смисли й натяки.
Тридцять дві поради дає нідерландський письменник і арт-консультант Йохан Ідема читачам, спраглим мистецьких вражень. Як найкраще скористатися знаннями музейних доглядачів? Чому ваша дитина — ідеальний гід? Чи справді портрети давніх майстрів — це прообраз сучасних селфі? Відповідаючи на такі несподівані питання, його книжка стає інструкцією з перетворення нудного блукання музейними залами на захопливу подорож, сповнену яскравих емоцій.
Lada Luzina — Golden Writer of Ukraine: “The folk rites of our great-grandmothers are so riddled with magic that there is no doubt — it was these real holidays and rituals that became the basis for all the famous legends and tales of Kiev witches. Reading now about the magical traditions of Ukrainians, you never cease to be amazed at what unique ancestors and knowledge our ancestors possessed! What a special, unique role a woman played in the Ukrainian community! And from what great depths these or other customs come!”
Лада Лузіна — Золота письменниця України: «Народні обряди наших прабабусь настільки пронизані чарами, що нема сумніву — саме ці реальні свята та ритуали і стали основою всіх відомих легенд і казок про київських відьом. Читаючи сьогодні про чарівні традиції українок, ти не припиняєш дивуватися, якими унікальними Вміннями та Знаннями володіли наші предки! Яку унікальну роль відігравала жінка в українській громаді! І з яких прадавніх глибин ідуть ті чи інші звичаї!»
Історія кіновиробництва — це, насамперед, історія видатних технічних інновацій та майстерності. Пориньте у цю захопливу книжку з вишуканими ілюстраціями Адама Оллсача Бордмена, і ви дізнаєтеся буквально про все — від того, як змінювалася стилістика костюмів та декорацій, до того, як удосконалювалися будова і функції самої кінокамери.