Замовлення тимчасово не приймаємо.
Непросто жити, коли світ летить шкереберть. Батьки не розуміють, з учителями складно, друзі поводяться дивно і немає сил пояснювати їм, що не так. Тривога, апатія, відсутність відчуття щастя… Непокоїть питання: «Чи зі мною все гаразд? Чи я ок?»
У медіа та соцмережах радять звертатися до психологів. Але як зважитися піти на розмову, коли є стільки міфів й упереджень, зокрема про те, що до них ходять тільки «психи»? Що говорити і як правильно висловити те, що бентежить? Чим групова терапія відрізняється від індивідуальної? Що робити, якщо ти також хочеш стати психологом?
Катерина Гольцберг, психологиня з двадцятирічним досвідом, розповідає про все, що має знати людина, яка переступає кабінет психолога і хоче отримати реальну допомогу. Описує процеси роботи, розвінчує міфи, підказує, як обрати тип психологічної допомоги, як формувати запит. Від цих знань залежить те, наскільки якісною буде допомога.
Багато дітей відчувають занепокоєння і страх перед невідомими ситуаціями або у випадках, коли не знають, як вчинити. Іноді занепокоєння стає настільки сильним, що призводить до тривожності і починає впливати на життя дитини, заважаючи спілкуватися, учитися, розвиватися та пізнавати світ. За допомогою цієї книги батьки легко зможуть зрозуміти причини появи страхів у свого малюка, вчасно побачити можливу небезпеку для чутливої психіки дитини та вжити необхідних заходів. Видання призначене допомогти батькам навчити дитину і, перш за все, самих себе не ховатись від власних страхів, а приручити їх.
Книжку адресовано турботливим батькам, психологам, вихователям, педагогам і спеціалістам системи освіти.
Перехід із дитинства у доросле життя непростий. Вибухи емоцій, перепади настрою,непередбачувана поведінка — непросто і самим підліткам, і їхнім батькам. Але непотрібно впадати у відчай, бо вихід із цієї ситуації є, і знайти його допомагає Ґері Чепмен, автор бестселерів про п'ять мов любови.
У цій книжці я поділився дванадцятьма речами, які краще було би знати до того, як ви стали батьками підлітків. Ідеальний час для читання цієї книги, коли вашим дітям виповниться одинадцять або дванадцять років. Що ліпше підготовленими ви будете, то більша ймовірність позитивної реакції з вашого боку на зміни, які відбуватимуться у підлітковому віці ваших дітей. Якщо ж ваші діти вже є підлітками, то, гадаю, ви так само матимете відчутну потребу прочитати цю книжку, і, сподіваюся, вона допоможе вам з навігацією у бурхливих водах підліткового віку.
Книга «Порадник для матусь» стане вашим другом та підтримкою, дасть найважливішу інформацію про життя з немовлям, допоможе вибудувати внутрішню опору та впевненість, уникнути емоційного вигорання. Авторка легко і зрозуміло розповідає про нюанси ГВ та його м’яке завершення, режим дня і сон малюка, введення прикорму, привчання до горщика, прорізування зубів, вибір педіатра, вакцинацію, безпеку дитини та її розвиток, а також дає важливу інформацію про дитячі захворювання і описує основні дії батьків у кожному випадку. Тут ви знайдете найсучасніші та найдієвіші рекомендації, засновані на міжнародних медичних протоколах та багаторічному досвіді педіатра.
Ця книга стане чудовим помічником для молодих мам, адже видання написане з розумінням психологічного стану молодої матусі та дбайливого до неї ставлення, а також із безмежною любов’ю до дітей.
Коли дитина часто хворіє, батьки шукають різні варіанти допомоги, та найчастіше ці способи лежать лише у сфері медицини. Проте організм людини — цілісна система, в якій біологічні закони тісно взаємодіють із законами психологічними, можливості яких не варто ігнорувати. Покращуючи психологічний стан дитини, ми завжди позитивно впливаємо і на стан її здоров’я. А іноді причинами поганого самопочуття є саме нерозвʼязані психологічні проблеми.
Тож чому деякі діти хворіють значно частіше за своїх однолітків? Чому нездорових дітей щороку стає дедалі більше? У цій книжці ми спробуємо розібратися, як виправити ситуацію, як обрати правильний підхід до виховання та розвитку дитини, як увімкнути на повну потужність ресурси її душі й тіла, щоб допомогти їй бути здоровою.
Кожен з нас у певний момент батьківства стикається з незручними запитаннями дітей. Цю книгу створено, щоб допомогти батькам бути готовими до відвертих розмов і правильно доносити інформацію на делікатні теми. Ви дізнаєтесь, як розповідати про анатомію статевих органів і навчити дітей правильної гігієни, які фізіологічні етапи розвитку дівчаток та хлопчиків, які психологічні особливості дітей віком від 0 до 18 років, як пояснити малюку його появу на світ, як говорити з підлітками про секс, контрацепцію, порно тощо.
Книжку адресовано турботливим батькам дітей від народження до 18 років.
Поява маляти — це найзворушливіша і найдовгоочікуваніша подія в родині. Хіба ви не хотіли б залишити її у пам’яті назавжди? У цьому вам допоможе альбом. Тільки уявіть, як через декілька років ви всією сім’єю переглядатимете знімки — перший день вдома і перше купання сина, його перший Новий рік і перші успіхи... Відбиток маленької долоньки, кумедні слівця — альбом допоможе вам зберегти кожну хвилинку дитинства найдорожчої для вас людини. Запевняємо, завдяки цьому альбому ваш малюк залишиться з вами навіть тоді, коли сам стане батьком!
Поява маляти — це найзворушливіша і найдовгоочікуваніша подія в родині. Хіба ви не хотіли б залишити її у пам’яті назавжди? У цьому вам допоможе альбом. Тільки уявіть, як через декілька років ви всією сім’єю переглядатимете знімки — перший день вдома і перше купання сина, його перший Новий рік і перші успіхи... Відбиток маленької долоньки, кумедні слівця — альбом допоможе вам зберегти кожну хвилинку дитинства найдорожчої для вас людини. Запевняємо, завдяки цьому альбому ваш малюк залишиться з вами навіть тоді, коли сам стане батьком!
Чи можете ви виховати свою дитину доброю дорослою людиною? Принаймні остерігайтеся налякати її і завдати болю.
Щоб вирости дорослою людиною зі здоровою самооцінкою, дитині потрібні тільки любов і межі. А всі батьки хочуть для своєї дитини найкращого, але в метушні повсякденного життя буває важко врахувати точку зору дитини та її потреби.
Дитина щодня вчиться бути людиною. Багато емоцій і ситуацій здаються їй дивними й несподіваними, а на навчання впливають стадії розвитку, темперамент дитини і приклади з оточення. Найважливішою залишається взаємодія між дорослими і дитиною.
Кайя Пуура представляє спостереження за світом дитини через повсякденні приклади. Книжка дає поживу для повсякденного життя, допомагає батькам помітити риси власної поведінки і показує, як діяти по-іншому у складних ситуаціях. Щоб вирости щасливими дорослими, діти потребують любові та кордонів, розвитку емоційного інтелекту та вдячності.
Комфортна доросла людина має здорову самооцінку, приймає себе та інших, діє відповідно до своїх уявлень і цінностей, послідовна і намагається конструктивно вирішувати конфлікти. Усе, що для цього потрібно — слухати, підтримувати і заохочувати.
Солодка казка на добраніч, веселі історії під час подорожей, читання всією сім’єю — це теплі спогади з дитинства, які залишаються з нами на все життя. Якщо докласти трішки зусиль, і читати для дитини та з дитиною змалечку — це обов’язково принесе свої плоди. Тому що книжка — це більше, ніж папір, букви та сюжет. Книжка — це наша любов. Книжка, що створена у кооперації з брендом Pampers у рамках національної кампанії з дитячого книгочитання.
Книга "Читаємо з памперсів" допоможе полюбити читання, підкаже батькам з чого почати, де зберігати книжки, як читати з малюками, як обирати літературу та як виховати книголюба. Вона крута, бо має поради найкращих книг українського ринку для дітей з пелюшок. Наприкінці є таймлайн, який підкаже, яка книжка потрібна для певного віку. А ще поради книг за вподобаннями, темами чи добірка дитячої класики. І найголовніше - у ній написано, чому так важливо читати з дітьми, як саме читати, щоб дитина слухала.
Надто любите свою дитину й тому не сварите її через домашку? Ваша дитина має проблеми з навчанням, синдром дефіциту уваги, страждає на гіперактивність або розлади аутистичного спектру? Намагаєтеся навчити чадо самоконтролю, але марно? Добре, що є ця книжка, бо ви мали б багато клопоту та дитячих сліз! Автори розповідають, як батьки можуть допомогти своїм дітям уникнути стресу й не опустити руки. Їхні поради допоможуть дитині стати самостійною та підійти до межі дорослого життя (перед вступом до коледжу чи університету) з багажем необхідних знань та навичок. Усі історії, наведені в цій книжці, цілком реальні. Це історії дітей, батьків і педагогів, з якими авторам доводилося працювати протягом минулих років. Застосування наведених у книжці методик допоможе вашій дитині навчитися самостійності без істерик, ультиматумів та батьківського пресингу.
Памперси викривляють дитячі ніжки, а годування груддю у громадському місці неприпустиме. Постійно перебуваєте з дитиною вдома — подаєте їй поганий приклад. Або ж навпаки: ви весь час на роботі — не любите свою дитину. Так багато експертів радять, як виховувати дітей, а що на практиці? Стрес, дитячі сльози, істерики та батьківські ультиматуми. Виховання дітей — це не змагання. Годі намагатися досягти ефемерних результатів. Дослухайтеся до своєї інтуїції та припиніть картати себе за божевільні, нав’язані коучами та «знавцями з виховання» внутрішні конфлікти. Адже якщо щасливі батьки, то й діти щасливі. І жодного марафону наввипередки. Батьківство — це приємна прогулянка.
Син зачиняється в кімнаті, більше не розповідає, як справи в школі та ховає від вас свій смартфон? Що ж, ласкаво просимо до перехідного віку!
Ця книжка про те, як пройти із синами період їхньої юності, що починається у вісім–дев’ять років і закінчується, коли їм трохи за двадцять. Докторка Кара Неттерсон пояснює все, що відбувається з вашим сином під час дорослішання.
Фізичні та психічні трансформації, зміна голосу й поведінки, перша закоханість, важливість соціалізації та пошук себе в нових компаніях, спокуси дорослого життя — бути хлопцем-підлітком не так уже й легко. Виховати сина, яким ви пишатиметеся, не зашкодивши його ще не сформованій особистості, — дійсно тонке мистецтво, як і розуміння того, що відбувається з нашими хлопцями, коли ми виховуємо їх.
Нова книжка дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз — це водночас гра, тренінг і психотерапевтичний практикум. Вона допоможе дитині та її батькам упоратися з тривогою перед початком шкільного життя.
Дорослі зможуть оцінити, чи готова малеча до школи: кожна сторінка є й тестом, й інструментом у підготовці. А майбутні першачки, «відвідавши» школу разом із головною героїнею, дізнаються, що там на них чекає.
Ви знайдете чимало ідей і практик для легкого адаптування дитини до школи. І нехай ця «Першокласна книжка» стане добрим провідником у світ дорослішання.
Ця книжка не схожа на посібники про те, як складати дитячий раціон чи адаптовуватися до садка. Дозовано — по сторінці на кожен день року — вона вибудовує шлях до тата, яким ви захочете стати. Того, хто буде для дитини взірцем і її найбільшим фаном, хто навчить її давати собі раду, визначати пріоритети, цінувати свій і ваш час. Хто заохотить дитину до читання, виховає людину, яка добре розуміє себе та інших, і яка знатиме, чого хоче.
Раян Голідей зібрав у своїй книжці поради стоїків та історії батьківства видатних людей, дослідив вплив уважного виховання на синів, що стали героями війн, і доньок, які здобули Нобелівські премії. Ці приклади і власний досвід автора як тата двох синів перетворюють книжку на концентрат мудрості, формують глибинний зв’язок між батьками різних поколінь.
Незалежно від того, дорослі ваші діти, малі чи ще не народилися, рідний ви тато чи названий, ця книжка стане незмінним супутником вашого батьківства, відкриє нові можливості для міцних і щасливих стосунків з тими, хто любить вас найбільше.
Ця книжка — відповідь на найпоширеніше питання батьків: що найважливіше я можу зробити, щоб мої діти стали успішними й комфортно почувалися в житті?
А для цього треба не власна ідеальність, сотні посібників про виховання, дорогі садочки й розвивальні гуртки. Важливіше — бути поруч і якісно проводити з дитиною час.
Деніел Сіґел і Тіна Брайсон пропонують компоненти, з яких складається якісна присутність: захищеність, помітність, підтримка і впевненість. У книжці вони докладно розповідають про кожен складник, що допомагає побудувати здорові та приязні стосунки з дитиною й нарешті відчепитися від себе. Адже всі батьки неідеальні, але є ті, що поруч, підтримують, люблять, захищають. І саме вони створюють умови для надійної прив’язаності й здорового розвитку дитини.
Що може зробити жінка під час вагітності для розвитку своєї дитини? Що більше впливає на майбутнє дитини — генетика чи виховання? Як впоратися із роздратуванням і спалахами люті? Молекулярний біолог та батько двох дітей Джон Медіна руйнує міфи про розвиток мозку дитини і відкриває очі на справжню суть популярних методів, препаратів та іграшок, які начебто зроблять вашу дитину генієм.
Доктор Ґері Чепмен допоміг мільйонам людей підготуватися до шлюбу.
Тепер він допоможе вам приготуватися до батьківства.
Разом з Шеннон Ворден вони діляться тим, що воліли б знати до народження дітей. Наприклад: діти впливають на ваш час, ваші гроші та ваш шлюб — і це тільки початок. З теплотою та гумором автори пропонують практичні поради щодо всього: привчання до горщика, вибачення перед дитиною та збереження міцного шлюбу… водночас відзначаючи велику радість, яку приносять діти.
«Ми прагнемо поділитися з вами своїм особистим досвідом, а також усім тим, чого навчалися роками, консультуючи сотні батьків. Ми заохочуємо вас прочитати цю книгу ще перед появою дитини, а тоді знову повертатися до тих чи інших розділів, коли стикатиметеся з усіма радостями та викликами батьківства» —Ґері Чепмен, доктор філософії.
Якщо ви виросли поруч з емоційно незрілими батьками, вам знайомі постійні відчуття самотності або невпевненості у власних силах. Подумки ви знову й знову повертаєтеся в дитинство і відчуваєте, як близькі нехтують вашими емоційними потребами та ігнорують ваші почуття.
Можливо, ви зарано стали поводитися, як доросла людина, яка більше не потребує емоційної допомоги. Або ви саме зараз знаходитеся в токсичних стосунках з емоційно незрілою людиною і прагнете зрозуміти, як бути далі.
Книга «Бути собою» — це знання, які захищають. Книжка допоможе підліткам отримати детальну карту вирішення багатьох проблемних ситуацій, подивитися на себе зі сторони та зробити правильні дії. Книга також стане у нагоді батькам, які хочуть краще зрозуміти свою дитину та вчасно її підтримати.
Вам цікаво як просто навчити підлітка головному в житті? Тоді неодмінно прочитайте разом з ним книжку Олени Тараріної «Бути собою». В ній в інтерактивній художній формі описуються проблеми підлітків. Поведінка з незнайомцями, образа на батьків, відсутність підтримки друзів, пихатість, конкуренція, легковажність, побудова відносин та багато інших. Кожна історія — це ґаджет з різними налаштуваннями, обираючи які є шанс змінити своє життя.
Успішність виховують із пелюшок. Від народження малюка батьки дбають про його щастя й добробут, сповна відповідають за прищеплення дітворі навичок, які допоможуть досягти успіху.
Американська журналістка, педагог і матір трьох щасливих доньок уклала систему цінностей TRICK — інструкцію з виховання дітлахів, розвитку їхніх здібностей і реалізації життєвої мети, вдало випробувала її на своїх дітях і учнях, щиро сподіваючись, що і ви почуєте її.
Про відповідальне батьківство, дитячу незалежність, добробут Усесвіту і дитину як дзеркало родини — у книзі, яка допомагає, надихає, розвиває батьківство, учить любити дітей і життя.
Для батьків і тих, хто хоче ними стати, дідусів і бабусь, педагогів, вихователів, гувернанток, дитячих психологів, усіх, хто живе і працює з малюками.
Немає значення, планували ви дітей чи ні, дивлячись на дві смужки тесту на вагітність, жінка все одно переживатиме купу суперечливих емоцій. І чоловік, коли дізнається, до речі, також.
Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять і ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання.
Поважною ходою пройдемося по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. Розберемо стереотипи, зруйнуємо шаблони, ніжно «обезврєдимо» бабу. Виробимо імунітет до непрошених порад і забобонів.
Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам.
Катя Бльостка — «матера» чотирьох синів, блогерка. Народилась і виросла в смт Гоща Рівненської області. У 2014-му переїхала у США.
Як формується прив’язаність до батьків від дитинства до підліткового віку? Як стати для сина або дочки міцною і при цьому таємною опорою і виростити їх упевненими й самодостатніми? Що краще: ранній розвиток або природне опанування навичок, дитячий садок або виховання бабусі, свобода або контроль? На ці та інші запитання, якими переймаються батьки, відповідає, ґрунтуючись на науковій теорії прив’язаності, Людмила Петрановська. У цій книжці ви неодмінно знайдете потрібні відповіді й зможете не лише зрозуміти, що стоїть за дитячими розпещеністю, агресією, важкою вдачею, а й зрозуміти, чим допомогти своїй дитині, щоб вона росла й розвивалася, не марнуючи сил на боротьбу за вашу любов.
"Ваша компетентна дитина. Шлях до нових цінностей вашої сім’ї" – Єспер Юль пропонує нову ціннісну основу взаємин між дітьми й дорослими, побудованих на рівноцінності, коли особисту цілісність обох сторін поважають і сприймають серйозно.
Книжка Юля «Ваша компетентна дитина», вперше видана 1995 року, здійснила революцію в базовому уявленні про дитину та її розвиток. Відтоді була бажаною допомогою для батьків, дідусів і бабусь, а також фахівців. Ще й досі ця праця завдяки детальним описам і конкретним прикладам навчає нас, як узяти на себе особисту, рівноцінну й чітку відповідальність за наших дітей, не порушуючи їхньої цілісності й не ігноруючи фундаментальних дитячих потреб.
Написати цю книжку Скотта Гершовіца надихнули власні сини. Автор доводить, що діти є носіями філософських думок і їхні запитання — це не дивні, дурні чи пусті балачки, а справжнє мистецтво мислити. Автор на прикладі спілкування із синами Рексом і Генком розбирає практичні філософські теми: від правопорушень і використання матюків до феномену зубної феї та Бога. А коли щодень намагаєшся знаходити істину й відкривати світ по-новому, життя перестає здаватися «паскудним, тупим і коротким», яким його нарікає Томас Гоббс. Ця книжка допоможе вам ухвалювати нестандартні рішення, вибудовувати сильну лінію аргументації, не боятися бути смішними, знаходити спільну мову з дітьми, а головне — думати, як вони.
Ця книжка створена для жінок, які в очікуванні або ж уже народили. У ній я хочу розкрити найважливіші аспекти материнства, показати його не завжди “ідеальні” сторони. Жінка, яка стає мамою, немов удруге народжується, разом зі своєю дитиною відкриває себе нову.
Кожна сторінка цієї книжки написана з любов’ю до жінки. Тут розкрита моя історія, мій шлях до щасливого материнства. Простою мовою розставлені акценти у найважливіших фізіологічних процесах в організмі новоспеченої матусі, щоб зрозуміти і пізнати себе та своє тіло.
Порушені гострі проблеми, з якими стикається молода мама. Хочу, щоб ця книжка надихнула, мотивувала й навчила жінок приймати і любити себе, а кожна читачка відкрила у собі свою суперсилу, силу бути МАМОЮ!
Дитина кричить і штовхається, не хоче чистити зуби та їсти овочі, кидається речами, бешкетує в супермаркеті та… не чує вас? Геть не чує…
Джоанна Файбер і Джулі Кінґ — експертки з виховання — діляться своєю мудрістю, накопиченою протягом багатьох років проведення майстер-класів для батьків, учителів і педіатрів. Завдяки новаторському поєднанню оповідок з робочої практики, батьківських історій та авторських спостережень ви отримаєте конкретні інструменти й поради. Вони змінять ваші стосунки з дітьми й навчать говорити так, що малеча слухатиме вас із зацікавленістю та щирим інтересом.
А ще книжка допоможе маленьким дітям стати самодостатніми дорослими, які з розумінням і повагою ставляться до своїх батьків, учителів, старших братів/сестер й однолітків. Читаючи книжку, батьки відчують, що не самотні в складному спілкуванні з маленькими впертими дітлахами, які не хочуть чистити зуби, задираються до інших дітей та (як може помилково здатися) не піддаються жодним методикам виховання.
Лоран Кеннеді написала книгу-інструкцію з виживання поруч з дочкою-тінейджером. «Мам, ну ти нормальна?!» – це світло в кінці тунелю для тих батьків, які вже покинули надію на те, що цим емоційним гойдалкам колись настане кінець і життя знову засяє барвами.
Материнство – це не завжди радість. Часто – це самотність, безнадійність та зневіра. Це не лише щастя, про яке хочеться розповісти друзям, але й ганебні миті, про які нікому й не скажеш. Ще вчора донечка нагадувала янгола і засинала під твою колискову. Сьогодні вона має тебе за банкомат, просить виключити твій застарілий плей-лист в машині, соромиться при друзях, не дякує за подарунки, на які ти відкладала цілий рік в надії втішити дитину…, словом, – занижує твою самооцінку – і це тоді, коли ти сама переживаєш кризу середнього віку.
Існує 1001 особливість у дівчат-підлітків, про які ти навіть не підозрювала, поки сама з ними не зіштовхнулася.
Нас попереджали, що у тінейджерів гормони скачуть, як у вагітних, вони бувають агресивними і драматизують навіть невинні речі. Але ми поняття не мали, що вони вкрадуть спокій своїми змінами настрою та спонтанними дикими ідеями, змусять пити заспокійливе у спробі самому не зійти з розуму.
Книга написана у легкому іронічному стилі.
Авторка – психолог та колумніст, яка роками пише про батьківство. Лоран Кеннеді – мама чотирьох дітей, троє з яких – тінейджери.
«Мам, ну ти нормальна?!» допоможе жити і любити – і навіть отримувати від життя «з маленькими фуріями» втіху та щастя. Прем’єра книги в Україні співпадає зі світовою прем’єрою. Це видання, яке ще не опубліковане, а вже отримало безліч схвальних рецензій від найвпливовіших критиків світу.
Книга про те, як розвинути і зберегти емоційний інтелект дитини, у чому полягають складнощі виховання, які фактори впливають на становлення дитини як особистості, що заважає її гармонійному розвитку, а що сприяє, як навчити дитину розуміти та опановувати власні емоції. Книга допоможе встановити з дитиною близькі, сповнені любові та довіри стосунки. Велику увагу приділено значенню емпатії у стосунках між батьками та дитиною. Свій досвід дорослі мають передавати дитині не через погрози або покарання, а через обмін емоціями. Тоді дитина виросте стійкою, успішною. гармонійною та щасливою.
Розглянуто різні стилі виховання та їхні наслідки.
Розглянуто основні проблеми, з якими стикаються діти в процесі розвитку та дорослішання (стосунки з батьком, розлучення батьків, пубертат).
Багато прикладів у формі діалогів між батьками й дітьми.
Чудовий список рекомендованих дитячих книжок.
«Щоб у 16 не було запізно» – книжка про те, як правильно допомогти дитині прожити кожен рік свого життя. Виховання дитини – захоплюючий експеримент, правда, недешевий. І ціна йому – одне людське життя. Ця книжка – поради на кожен рік, щоб експеримент був вдалим та приніс радість та задоволення всім його учасникам. Життя стає набагато простішим, коли розумієш, що відбувається і що дитині по-справжньому зараз потрібно.
Ця книжка покликана бути добрим порадником, коли батьки, педагоги допомагають дитині розвинути діалогічне мовлення.
У простих життєвих ситуаціях-темах (“Знайомство”, “Магазин”, “Парк” тощо) на сторінках посібника дитина вчиться вести діалог: починає, підтримує і завершує розмову. Завдання укладені від простого до складного, кожна тема завершується підсумковою творчою роботою. Формат завдань передбачає самостійне заповнення дитиною сторінок. Якщо ж вона ще не вміє писати, то це робить дорослий.
Для вихователів, батьків, логопедів, а також спеціалістів інклюзивної освіти, які працюють із дитиною віком від 5 років.
Бути батьками, безперечно, важко. Нас не вчать у школі, як ростити дітей та як у процесі виховання не наробити помилок і не завдати дітям психологічних травм. З покоління в покоління ми передаємо дітям ту модель батьківської поведінки, яку спостерігали самі, проте часто вона буває непродуктивною. Настав час виправити це.
Ця книжка допоможе побудувати батьківсько-дитячі стосунки, засновані на взаємодії й повазі. Ви дізнаєтеся, як зберігати спокій і не зриватися на крик у найскладніші моменти свого батьківства. Діти потребують емпатичного, врівноваженого дорослого, який перебуває поряд навіть у найнапруженіші моменти, а відтак вони зростають здоровими особистостями й передають нову модель батьківства своїм дітям. Тож спробуйте змінитися не лише задля своїх дітей, а й для наступних поколінь.
Як зробити час дитини в інтернеті безпечним? Коли реєструватися в соцмережах? Що таке кібербулінг? Як захиститися від злочинців у мережі?.. Поговоримо на сторінках цієї книги про різні ризики й можливості для дітей у сучасному онлайн-середовищі. Разом з нами досліджуватимуть це питання відомі психологи, поділяться досвідом успішні батьки. Сподіваємось, книга буде цікавою для всієї родини і допоможе знайти відповіді на багато важливих питань.
Ця книжка про магію історій і навчання у грі. Як зробити так, щоб дитина з радістю йшла на заняття? Як долучити дитину до англійської змалечку? Як це зробити весело і без примусу? Про свої таємниці розповість вчителька англійської для дітей, яка навчала сотні малят. До книжки увійшли три історії англійською разом картками для вивчення слів і паперовими ляльками для вистави. Вона написана для батьків дітей від трьох до семи років, а також для вчителів, вихователів, викладачів і всіх, хто працює з дітьми.
Що спільного в матерів-одиначок із подружжями, у будівельників з айтішниками, менеджерами, дизайнерами, викладачами й перекладачами?.. Любов до своєї малечі та бажання дати їй тільки найкраще. А ще... проблеми з дитячим сном. Здоровий сон маляти — справа не на одну ніч, навіть для батьків-педіатрів. Потрібно облаштувати комфортне місце для сну, подбати про біоритми дитини та, головне, не обтяжувати її надмірною тривожністю. Ця книжка стане підручною для матерів, які втомилися від нічних годувань та криків немовляти, і для батьків найістеричніших під час укладання тодлерів і дошкільнят, чиї виснажливі кошмари заважають відпочинку всіх домівців. Швидко засинати, міцно спати, прокидатися щасливою — ваша дитина справді готова до цього. А ви готові?
Книжка для батьків, яким не все одно, чим зайняті діти!
Друга книга серії від фахівчині з дитячої психології, авторки численних творів на тему виховання – Мадлен Дені. У дуеті з Мішель Стора – дитячим і підлітковим психологом-клініцистом та спеціалістом із комп’ютерних ігор та їхнього впливу на дітей.
Спочатку малюк дивиться мультики, швидко вчиться водити пальчиком по планшету, просить встановити гру на телефон… і ось він вже годинами зависає в тік-тоці, ночами стріляє по танках, проживає життя в соцмережах, а уроки робить, одним оком звіряючись з інтернетом.
І постає питання: який вплив на розвиток дитини може мати нескінченний потік зображень та віртуальних повідомлень.
Ці чудові інструменти допоможуть дитині ознайомитися з новими технологіями, чи занадто швидко занурять її у віртуальний світ?
Отже, наше завдання як батьків – проаналізувати вміст цих знаменитих «машин», аби зрозуміти механізм їхньої дії й убезпечити наших дітей від деяких пасток!
Це видання починається із запитання «Чого потребує моя дитина і як я можу задовольнити ці запити?». Алфі Кон стверджує, що базова потреба всіх дітей — безумовна батьківська любов і прийняття. Звичні методи виховання, як-от нагорода, похвала, покарання та інші форми контролю, привчають дітей, що їх люблять лише в тому разі, якщо вони виконують указівки батьків. Автор радить критично поставитися до традиційної системи виховання й дає натомість безліч практичних порад, зокрема замінити похвалу безумовною підтримкою. Також він наводить численні приклади, як виховати впевнену, самостійну і здорову дитину й наблизитися до втілення власної мрії про ідеальне батьківство. Здавалося б, для цього потрібно так мало — просто любити й приймати. Та чи вміємо ми правильно виражати свою любов?..
Ця книжка допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання, які виникають перед відповідальними батьками: як провести час із дитиною максимально корисно, як чути й розуміти її проблеми, допомогти у школі, дбати про здоров’я й безпеку, як "підсадити" дітей на книжки, а також як самим лишатися спокійними у вирі постійних переживань і страхів, батьківських чатів, підліткових бунтів та прагнень бути суперсучасними батьками.