Відправка замовлень - 4 квітня
Троє друзів мусять терміново знайти четвертого, який зник у невідомому напрямку, і повідомити йому про самогубство вітчима. Саша Карбюратор повинен встигнути на похорон…
Що це: пронизливий ліричний текст? стьоб? практичний довідник для нонконформіста і лівого терориста? релігійний роман? роман-знущання? «Депеш Мод» тільки з першого погляду скидається на галюцинацію напівголодного студентика, насправді це строкатий портрет перехідної доби і покоління, яке зависло в жорстокому міжчассі дев’яностих.
Олена Костюкович відома як блискучий перекладач Умберто Еко, а також як автор книжки «Їжа. Італійське щастя» — культурологічний твір, що виходить за рамки жанру і здобув світове визнання.
Пам’ять, величезний дар, обертається подекуди й тяжким випробуванням.
Герой роману «Цвінгер» Віктор Зіман «хворіє» пам’яттю. Він не може вирватися з-під влади минулого. Історія його дідуся, який розшукав заховані нацистами скарби Дрезденської галереї, дістала екстремальне продовження під час Франкфуртського книжкового ярмарку 2005 року. У вирі подій, що захопили Віктора, діють і українські гастарбайтери в нинішній Європі, і агенти КДБ брежнєвської епохи, і журналісти «вільних голосів», які вели свої передачі в часи холодної війни й розрядки, і російські мафіозі, що колонізують світовий простір.
«Цвінгер» багатогранний: це і кримінальний трилер, і драматична панорама ХХ століття, і професійний репортаж (книжкова індустрія зображена «зсередини» й зі знанням справи), і частково автобіографія — події засновані на сімейній історії автора, ретельно відтвореній за архівними матеріалами.
Події відомого роману провідного українського письменника Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646–1648 роках спочатку у венеційській республіці, а далі — у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники. Фантазійні описи звучать, як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну. Проза Юрія Винничука — це завжди інтригуюча оповідь завдяки бурхливій уяві майстра вишуканих стилізацій.
Роман Юрія Винничука критики вже встигли оцінити як визначну подію в українській літературі. Написаний у постмодерністській манері із збереженням усіх характерних особливостей цього напрямку, він захоплює карколомним сюжетом, присмаченим еротикою, чорним гумором, нестримним потоком фантазії і, звичайно ж, розкішною мовою. Та водночас у цьому своєрідному романі-лабіринті присутній глибокий підтекст у формі незліченних літературних алюзій і натяків, гри з читачем, як сюжетної, так і мовної.
«Роман "Мальва Ланда" — за визначенням Андрія Бондаря — це дуже несподіваний прорив української прози в царину нової фантазійності, якої в нас не було. Винничук настільки вміло й настільки смаковито й соковито пропонує нам якийсь абсолютно альтернативний світ, світ сміттярки України, що, я так гадаю, цей роман є найбільшим здобутком української прози останніх десятиліть».
Бестселер № 1 за версією «New York Times». Найкраща книга року на Amazon від авторки «Незриме життя Адді Лярю».
«Пекельна пісня» Вікторії Шваб — перша частина дилогії «Monsters of Verity» («Чудовиська Істини») про те, що насилля завжди породжує лише насилля. Це емоційна та насичена історія з неочікуваною кінцівкою, переповнена несподіванками в антиутопічному майбутньому.
«Серед людей чимало чудовиськ. І чимало чудовиськ уміє прикидатися людьми.»
Та що означає бути людиною? Це наші дії чи наші переконання? Чи існують такі поняття, як добра і погана людина? Якщо так, то де ж між ними межа?
І-Сіті поділене на Північне та Південне лінією перемир’я під назвою Межа. Кожною частиною править одна родина. Головні герої книжки — діти двох володарів – Кейт із родини Гаркерів та Огаст — один із трьох сунаїв родини Фліннів.
Єдине, чого хоче Кейт — бути такою ж безжальною, як її батько, який дозволяє монстрам вільно блукати містом. Все, чого хоче Огаст — бути людиною з добрим серцем, щоб допомагати невинним, попри те, що сам він є чудовиськом, якому, щоб вижити, буквально доводиться пожинати душі за допомогою пісні.
Як перетинаються їхні шляхи? Яку таємницю приховує Огаст? Та чому вони змушені тікати, рятуючи свої життя?
У другій частині серії «Ігри спадкоємців» Айворі продовжує збирати пазл, розгадуючи головомку мільярдера Тобіаса Готорна, чиї статки вона успадкувала. Дівчина все ще частина гри. Чи це вже не гра? Чому день народження Айворі оповитий секретами? Чи допоможе тест ДНК розплутати ці сімейні інтриги? Хай там що задумував собі старий Готорн, залишаючи спадок, та Айворі вирішує, що вона тут не для того, щоб її використовували.
Прикута до ліжка Дезіре терпить епілептичні напади, що руйнують її тіло, і водночас відточує свій талант. Вона — квітнева відьма, і її мандрівна душа стежить за трьома своїми зведеними сестрами, переконана, що котрась із них вкрала призначене їй життя. Кожна з прийомних сестер ховає у собі порожнечу, яку не здатна заповнити ні родиною, ні кар’єрою, ні алкоголем чи коханцями. Роками вони тягнуть за собою болісний зв’язок, який до кінця не усвідомлюють, аж поки таємничі листи не зводять їх докупи. Квітнева відьма виконує свій план помсти й підштовхує сестер одну до одної, наче фігурки у химерній грі. Чи можуть сестри і всі решта, задіяні в цій історії, сподіватися хоч на якесь звільнення?
«Квітнева відьма» — знаковий, пристрасний і потужний роман Майґуль Аксельссон, за який вона 1997 року отримала шведську Премію ім. Авґуста Стріндберґа (Augustpriset). Це історія про пошук приналежності, про дитячі травми, які ніколи не лишаються в дитинстві. Це також оповідь про лицемірний і нестерпний уклад у притулках для людей з інвалідністю, більше схожих на в’язницю, у яких сваволя тягнеться з 1950-х років.