З чого починається любов до книги
Читання книг – це любов багатьох людей сучасності. Так, саме сучасності, адже в будь-яку епоху книга несе в собі велич століть, розповідає неймовірні історії сьогодення. Це можуть бути веселі та легкі для сприйняття, або ж глибокі твори, які змушують задуматись над прочитаним. Я інколи, прочитавши чергову книгу, намагаюсь зрозуміти, які актуальні питання розкриває автор. І це цікаво, кожна сторінка просочена пригодами, пристрастями чи веселими життєвими історіями. Я вважаю, саме з цього і починається любов до книги.
Що стає причиною захоплення книгою?
Ще змалечку дитині батьки часто читають книги, багато варіантів можна знайти на https://bookking.com.ua/dytiacha-literatura/, маля розглядає малюнки, запам'ятовує імена персонажів, деякі уривки сюжетів. Таке знайомство з книгою позитивно відображається на дитині, у неї виникає цікавість до читання. З роками у дитини або розвивається любов до книги, або ні, це залежить від її характеру, розумових здібностей, бажання читати. Варто знати, що книга допомагає:
- збільшити запас слів;
- розвиває уяву та фантазію;
- стати освіченою та розумною людиною;
- відпочити та розслабитись після важкого робочого дня.
І це лиш малий перелік переваг читання книги. Тому її популярність очевидна – багато батьків зараз прививають любов до книги, щоб їхня дитина ставала всебічно розвиненою та обізнаною. Щоб навчити дитину/підлітка/близьку вам людину захоплюватись книгою, варто ознайомити її з цікавими виданнями, які неодмінно сподобаються і їх захочеться прочитати. Любов до книги починається з першого перегортання сторінок, такого незвичного запаху нової книги – її нещодавно віддруковані сторінки пахнуть поліграфією та цікавими історіями, які будуть захоплювати з першого рядка. Цікавою ідеєю буде створити книгу з дитиною самостійно. Для цього потрібно написати свою історію, про те, що дитині буде цікаво потім слухати. Так ви разом створите книгу, придумаєте персонажів, дасте їм імена. Можна написати оповідання від руки або ж надрукувати на аркушах паперу і з’єднати їх. Ззовні можна прикрасити саморобними вирізками або ж малюнками. Така книжечка, безсумнівно, сподобається вашій дитині і вона захоче перечитувати її знову і знову. Отже, привчити до читання непросто, але можливо. Головне, що потрібно пам’ятати – наполегливість та цілеспрямованість допоможуть навчити дитину любити книги та читати їх і задоволенням.