Як знайти час на читання прози
Є певна залежність між цікавими людьми та їхньою звичкою багато читати. Як правило, люди віддають перевагу прозі. Події, що описуються в сюжетній лінії, зачаровують. Достатньо прочитати лише кілька сторінок нової книги, щоб виникло стійке бажання прочитати її до кінця. Дізнатися, як розвиватимуться події далі та чим усе закінчиться. Але як знаходити час для читання, якщо день і так насичений повсякденними обов'язками.
Бажання важливіше за вільний час
Насамперед усе залежить від пріоритетів. Кожна людина має вільний час на те, щоб просто лежати на дивані, безцільно дивитися телевізор по кілька хвилин на кожному каналі. Переглядати стрічку у соціальних мережах. Не обов'язково кардинально змінювати звичний спосіб життя, щоб практично щодня знаходити час для читання. Спочатку необхідно сформувати корисну звичку:
- Купити кілька книг із яскравим, захоплюючим сюжетом.
- Найкраще формує звичку читання серія книг одного автора.
- Легкий сюжет із простою мовою насиченим гумором.
- Усього кілька сторінок чи розділів на день буде достатньо.
- Протриматись два тижні без перерв.
- Якісну літературу знайдете тут: Сучасна українська література.
До кінця другого тижня бажання закинути книги та більше ніколи не занурюватись у вигадані світи прози ніколи не виникне у людини. Звичку вже буде сформовано. Наступним кроком буде знайти час, щоб пірнати у світи нового, захоплюючого хобі, без шкоди для повсякденного життя.
Заповнюємо вільний час
Якщо ви їздите на роботу громадським транспортом, значить, у вас гарантовано є вільний час на читання. У це буде складно повірити, що любителі прози практично миттєво поринають у сюжетну лінію, надруковану на сторінках книги, та за кілька секунд вже не помічають розмови пасажирів. Не чують гучних звуків міста, читанню нічого не заважає. Взяти до руки нову, чи вже почату книгу можна у наступних випадках:
- час перед тим, як заснути у ліжку;
- замість звичних 30 хвилин перед телевізором;
- спеціальний час на вихідні;
- щоразу, коли зриваються намічені плани;
- у чергах та під час очікування.
Найчастіше проза друкується книгами кишенькового формату. Завдяки зручному за розмірами тому, його дуже просто брати із собою у звичайній сумці. Паперова обкладинка не додає багато ваги. Якщо боїтеся пошкодити книгу іншими предметами, її можна на час читання обернути звичайним папером. У цьому випадку улюблена проза не постраждає у громадському транспорті та у черзі. Час читання завжди знайдеться, якщо в руках виявиться по-справжньому цікава книга.