Замовлення тимчасово не приймаємо.
Аюрведа — це медична система стародавньої Індії, яка налічує вже понад 5000 років і підтверджена сучасними дослідженнями.
Книга Діпака Чопри — оригінальний посібник із застосування стародавньої мудрості аюрведи в повсякденному житті.
Автор пропонує повну покрокову програму лікування розуму й тіла, адаптовану до індивідуальних потреб, які визначаються за допомогою тесту. Вона допоможе відновити основний баланс тіла та рівновагу з природою, зміцнити зв’язок розуму та тіла й використовувати силу квантового зцілення, щоб подолати хвороби та старіння.
Реалістично про старшання у новій книзі Дарки Озерної "Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти", яка стала третьою у серії "Оптимістично про здоров’я".
Власне, в нашому інформаційному просторі життя всіх людей, старших навіть за 35 років, малопомітне. Чим живуть "дорослі"? А це правда, що старші люди всі хворі, занудні, несучасні, не хочуть сексу і не подобаються собі в дзеркалі?.. Ні, неправда. Давно на часі переглянути ставлення до віку, старіння, старшання, хронічних хвороб. При чому не просто "взяти і перестати хворіти", а збагнути, що з нами відбувається, які є ризики та можливості в кожного віку, та продовжити старшати, та не старіти.
"Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти" в цьому допоможе. В ній йде мова про чинники, що сповільнюють чи прискорюють старіння, про запобігання серцево-судинним хворобам та раку, життя з діабетом та хворобами легень й кишківника, піклування про тіло від очей до кісток, психічний добробут, загальні та специфічні поради з харчування, про менопаузу, ерекцію, секс, й те, як жити довго і щасливо. Тільки без магії й чарівних пігулок.
Дарка Озерна, як завжди легко, науково й доказово, з цитатами Оксани Забужко, Євгенії Кузнецової, Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Патріарха Юрія Андруховича, Івана Семесюка та Леся Подерв’янського дає відповіді на неочікувані та провокативні питання:
- Чи є підґрунтя в мему про "склянку води на старості" та який зв’язок може бути між зневодненням та маячінням?
- Яким зморшкам можна запобігти, а які розгладити, як вам того хочеться?
- Чому бути солодкими пиріжечками після сімдесяти – дуже навіть добре?
- Чому варто подарувати батькам кілька секс-іграшок?
- Чи рятують кросворди від деменції?
- Чому дуже немолода сусідка вважає вас повією?
- Чому від корисних яблук та гарбуза у вас болить живіт?
- Чому дарувати пляшку червоного – сексі, а коробку цукерок – ні?
Книжку доповнюють вже традиційні ілюстрації від Ольги Дегтярьової.
Генетика ще ніколи не була такою захопливою!
Генетика має репутацію дуже й дуже складної науки. Багато людей вважають, що для її розуміння потрібен мозок розміром із планету! Та чи насправді це так?
Професор Едвін Кірк запевняє: генетика куди простіша, ніж нам здається. І до того ж невимовно цікава. Ця книжка відкриє таємниці ДНК, познайомить з ученими-першопрохідцями, чиї відкриття вплинули на подальший розвиток генетики, розкаже про сучасні генетичні дослідження й здобутки, які можуть врятувати життя. А ще навчить, як видобувати ДНК у домашніх умовах. Ласкаво просимо у надзвичайний світ генетики!
• Бестселер New York Times
• Від автора приголомшливого дослідження «Правила мозку»
• USA Today рекомендує
Старіти заборонено!
Можливо, це вас засмутить, але магічного еліксиру вічної молодості не існує. Проте, коли йдеться про причини старіння, поступове зношування краще, ніж фатальна поломка. Однак не варто вважати неминучим згасання сили мозку з плином років. Якщо ви дотримуватиметеся викладених у цій книжці порад, ваш мозок буде пластичним, відкритим до навчання, досліджень і нових знань у будь-якому віці, без деменції, хвороб Альцгеймера чи Крона.
Ви дізнаєтеся: як покращити свою пам’ять; чому варто зустрічатися з друзями; навіщо ходити на танці якомога частіше; чому читання книжок по кілька годин на день може продовжити життя на кілька років. З’ясуєте, що вивчення нової мови — найкраща вправа для розуму, особливо якщо вас хвилює деменція; що регулярна участь у дружніх суперечках — неначе щоденні вітаміни для мозку, а деякі відеоігри справді можуть покращити вашу здатність долати проблеми.
• Від лауреаток Нобелівської премії
• Авторки - у списку 100 найвпливовіших людей за версією TIME magazine’s
Проживши 122 роки, Жанна Кальман стала однією з жінок із найдовшою підтвердженою тривалістю життя в історії. У 85 вона зайнялася фехтуванням, а в 100 років ще їздила на велосипеді. Нонсен? Факт! Хочете так само?
Ця книжка містить важливі відповіді, здатні допомогти нам досягти цієї мети. Інформація, наведена на її сторінках, допоможе полегшити хронічні хвороби і поліпшити здоров’я. Тільки конкретні, підтверджені дослідженнями ідеї, здатні зробити решту вашого життя здоровим, довгим та щасливим.
• Що зовнішність людини говорить про стан її здоров’я
• Налаштування біологічного годинника
• Скільки потрібно спати, аби довше залишатися молодим
• Ефективна схема здорового харчування
• Тренування: скільки вправ буде достатньо
Так, старіння та смерть — факти неминучі, але те, як ми житимемо до свого останнього дня, змінити можна. Жити кращим і повним життям — це залежить від нас!.
Що треба робити, аби жити довго і щасливо? План дій і поради для активного довголіття від автора книги «Рослинний парадокс» Стівена Р. Ґандрі. Наші клітини починаються старіти з моменту нашого народження. Це природний процес, однак старіння – це не руйнування.
Тіло кожної людини – це своєрідна домівка для мікробіому. Це сукупність бактерій, вірусів і грибів, які населяють людський організм. Ми на 90% складаємося із чужорідних клітин. Автор книжки «Парадокс довголіття» переконаний, що наше завдання – забезпечити комфортні умови для мікробіому і годувати їх правильними продуктами. Завдяки цьому ми зможемо контролювати процес старіння і навіть тривалість власного життя.