Замовлення тимчасово не приймаємо.
• Бестселер New York Times
• Книжка № 1 про жіноче сексуальне здоров’я за версією Amazon
Чого бажає жінка? Бути жаданою і жадати. Здавалося б, усе так просто. Тоді чому у вашому інтимному житті бракує феєрверків пристрасті? Чому так важко зрозуміти власні бажання, своє тіло й отримати максимальне задоволення? Може, з вами щось не так?
Емілі Наґоскі знає відповіді на ці та інші запитання. Про всі «секретики» і «точки» жіночого тіла, про сексуальне бажання, механізм його дії та ідеальні умови для його пробудження. На сторінках видання ви знайдете практики розкриття власного сексуального потенціалу, інформацію про ті самі «ідеальні умови», а також про зв’язок мозку й лібідо. Історії реальних жінок, їхні запитання й відповіді на них поряд із результатами досліджень кваліфікованих фахівців... Ви відкриєте те заповітне щось, яке поліпшить ваше сексуальне життя і змінить розуміння того, що означає бути сексуальною, бажаною та здоровою.
Книга розповість без незрозумілих термінів, без осуду, без міфів і забобонів, натомість з гумором і величезною повагою до жінки розкаже всю правду про складний і дивовижний механізм жіночих органів. Про піхву, клітор, матку та яєчники, про гормони, які керують їх роботою, про жіночий оргазм та репродуктивну функцію, про гігієну та контрацепцію.
Ця книжка має бути на полиці у кожної дівчини. Незалежно від віку!
• Бестселер New York Times
«Як довго бажає жінка» - це всеохопна, доброзичлива та обнадійлива книжка. Кожна пара, яка має тривалі стосунки, знайде щось корисне для себе.
Існує твердження, що у тривалих стосунках складно підтримувати щасливе інтимне життя. Мовляв, бажання та задоволення є найвищими на початку стосунків і неминуче знижуються з роками. Та невже подружжя або пари, які давно зустрічаються, із часом приречені на незадовільний секс?
Емілі Наґоскі розвіює міфи про сексуальне життя з постійними партнерами та дає дієві поради, як отримувати задоволення від фізичної близькості тим, хто вже давно знає свою другу половинку.
Що спільного між екраном вашого телефону та безсонням? Гормони. А оце відчуття спокою, коли ти знаєш, що сьогодні можеш не прокидатися за будильником, — звідки воно? Від гормонів. Стоп, подумаєте ви, хіба все це не контролює мозок? А що, як ним самим керують... гормони? Час перевернути свої уявлення про цих безладних, проте активних будівничих, що несуть службу в нашому мозку й тілі. Вони налагоджують зв’язки, зберігають спогади і несуть відповідальність за нас і наші вчинки. Значну частину того, ким ми є, створили гормони. Поки ви це читаєте, вони й далі не покидають своєї роботи. До того ж у більшості випадків вони творять не свавільно, а за добре—продуманим планом. Принаймні, задум у них добрий.
• Чим займаються гормони впродовж дня
• Командні гравці: тестостерон й естроген
• І знову про овуляцію: гормони під час циклу
• Чи пов’язана стать із мозком
• Нейронні мережі: потреби, страх та паніка
• Світ міфів і чудес репродуктивної медицини
Спираючись на свої знання та досвід, Франка Паріанен відправляє нас в захопливу екскурсію по переходам між мозком і нашими серцями, між нашим здоров’ям і нашими думками.