Замовлення тимчасово не приймаємо.
«Жива античність» – поетизована розповідь про великих майстрів слова Стародавньої Греції та Риму. Оповідаючи про їхнє життя і творчість, автор – відомий письменник і перекладач – розмірковує про добро і зло, обов’язок, справедливість, вірність і честь, – проблеми, однаково близькі для всіх часів. Оновлене та багато ілюстроване видання стане чудовим провідником у світі античної літератури.
Коли на Україну посипалися російські ракети, коли в містечка під Києвом зайшли окупаційні війська, Юлія Твєрітіна почала документувати нові досвіди українців в ілюстраціях — щоб універсальною мовою мистецтва розповісти світові про переживання війни. Зі свідчень її друзів і рідних, з потоку страшних новин, із власних рефлексій авторки народився «Щоденник війни». Болісна, емоційно влучна, глибока художня серія, у якій попри все є місце для барв і світла.
У книзі «Ключові моменти в мистецтві» читачі можуть познайомитися з п’ятдесятьма віховими подіями зі світу культури живопису — відомими й не дуже — у період від епохи Відродження до сучасності. У книзі цікаво та доступно розповідається про найяскравіші моменти тієї чи тієї епохи — від появи на світ «Давида» Мікеланджело і «Фонтана» Марселя Дюшана до народження нових вражаючих стилів, як-от імпресіонізм і поп-арт, і до сенсаційних виставок. Лі Чеширу вдалося у легкій і захопливій формі розповісти про ключові події з історії світового мистецтва. На сторінках цієї книги він описує не лише художні досягнення та відкриття, а й суперечки, гострі конфлікти та судові позови, якими пістрявіє терниста стежина історії мистецтва. У додатку автор надає читачеві зручний глосарій художніх термінів.
Лі Чешир — старший редактор і копірайтер Галереї Тейт у Лондоні, а також один із редакторів журналу Tate Etc. Саме він керував випуском спеціального номера журналу, присвяченого розширенню музейного комплексу Тейт. Серед інших книг автора — «Лондон у фарбах» (London in Paint), в якій читачі можуть ознайомитися з картинами, написаними в Лондоні у період від XVII століття до сьогодення.
Чимало митців, які вважали себе українцями, народились і працювали на території України, нині відомі у світі як представники російської чи європейської культури. Цією книжкою Мирослав Шкандрій повертає українським авангардистам українське обличчя, викрадене колоніальним минулим. Тут Україна постає мультинаціональною країною з багатою культурою, яка надихала сміливі мистецькі порухи. Автор прискіпливо досліджує життя і творчість митців 20–30-х років ХХ століття, зокрема Давида Бурлюка, Казимира Малевича, Івана Кавалерідзе, Дзиґи Вертова, Вадима Меллера, Михайла Бойчука.
Історія рок-музики викладена відомим музичним критиком Ернесто Ассанте у незвичний спосіб — за допомогою інфографіки, яка ілюструє еволюцію, вплив на світову культуру та зв’язок між різними жанрами: блюз, поп, панк, прогресив, хеві-метал, техно… Боб Ділан, «The Beatles», Девід Бові, «Queen», «Ramones », «Nirvana», «The Chemical Brothers» — зірковий шлях кожного гурту чи виконавця масштабно візуалізовано у поєднанні хронології і фактів: кількість проданих платівок і світових турів, місця у чартах, премії, гонорари, авдиторія у соцмережах тощо. Історії рок-музикантів, які назавжди змінили наш світ, доповнюють також світлини з журналів, концертів та обкладинок альбомів.
Артщоденник перших місяців повномасштабного вторгнення від Олександра Грехова та Анастасії Нікуліної — «Відбій повітряної тривоги».
⠀
Ці ілюстрації та тексти — про спільний біль, спільну радість, спільні подвиги і вчинки, спільні срачі та меми. Про те, чим ми жили ці перші місяці після 24 лютого 2022 року.
⠀
Книжка видана двома мовами: українською та англійською. Тож ви зможете подарувати її всім тим іноземним друзям, які підтримували і зараз підтримують українців у боротьбі із ворогом.
⠀
Від війни прокинулася вся Україна. І зараз кожен із нас робить все можливе, щоб перемогти і щоб назавжди був відбій повітряної тривоги.
Для розвитку західного мистецтва — від первісних часів і до сьогодення — характерне розмаїття течій та стилів, технік і матеріалів, розвиток нових ідей та новаторських стилістичних прийомів і взаємні мистецькі впливи.
Завдяки цьому кишеньковому пораднику ви зможете відстежити розвиток мистецтва від найдавніших часів, дізнатися про найвидатніших представників культурних епох і мистецьких рухів та переглянути їхні найвідоміші роботи. Кожну із них розглянуто в історичному контексті, а короткі біографічні анотації дають ширше уявлення про авторів і першоджерела їхньої творчості.
Багато хто мріє стати митцем. Але як цього досягти? Навіть легендарні творці на початку свого шляху не знали, як себе зарекомендувати, де брати креативні ідеї, як увійти до кола митців, навчитися сприймати критику та осмислювати свою роль у суспільстві. Автор цієї книжки пропонує слушні поради тим, хто має творчий запал. Ці неочевидні правила, конструктивні підказки й поради допоможуть розкрити власний потенціал, навчитися максимально використовувати сильні боки свого матеріалу, розв’язувати професійні проблеми і — найголовніше — діставати задоволення від творчості.
Ця красива й корисна книжка, ілюстрована роботами митців минулого й сьогодення, допоможе реалізувати свої мрії представникам різних творчих галузей: живопису, фотографії, письменництва, театру. Адже талант має кожен, треба лише зуміти його розкрити.
Книжка британської мистецтвознавиці Дани Арнольд — своєрідний вступ до історії мистецтва, написаний стисло і доступно. Авторка пропонує свіжий і нетривіальний погляд на твори мистецтва від печерних малюнків доісторичних людей до скандальних інсталяцій сучасних майстрів. Професорка Арнольд проводить читачів віртуальною галереєю і переконливо доводить, що будь-хто може навчитися розуміти мистецтво й отримувати насолоду від його шедеврів.
ХХ століття — період, який спровокував цілий вибух нових стилів у світовому мистецтві, серед яких хронологічно першим був ар-нуво. Україна вбирала в себе всі нові європейські творчі ідеї, наповнюючи їх власними смислами і формами. Для тих, хто досі не цікавився вітчизняним мистецтвом, ця книжка стане зручним і привабливим трампліном для входження до світу візуальної культури. А фахівці зможуть подивитися на свою царину з нового боку: побачити зображення рідкісних творів українського ар-нуво з обласних музеїв та простежити зв’язки національних і світових тенденцій у мистецтві ХХ століття.
Ця книжка розкриває перед читачем потаємні «ключі» до розуміння древнього тайнопису наших предків, — вишивки, орнаментального мистецтва кераміки, писанки і настінного розпису. Авторка показує світ народної культури як оберегову систему для душі і тіла, як «книгу родоводу», записану на нетлінному «полотні» родової та генетичної пам’яті.
Для найширшого кола читачів.
"Потаємне життя барв" розповідає незвичайні історії 75 надзвичайних відтінків, барвників та кольорів. Від білявої до рудої, від брунатної, що змінила перебіг битв, до білої, що захищала від чуми, від "блакитного періоду" Пікассо до вугільних малюнків на стінах печери Ласко, від кислотної жовті до зелені Келлі, від жінок у шарлатовому до пурпуру імператорів - усі ці несподівані оповіді барвистими нитками вплетені в тканину історії.
У цій книзі Кассія Сент-Клер перетворює своє давнє захоплення кольорами та тим, звідки вони беруться (чи то жовтий хром, котрим Ван Гог писав свої соняхи, чи то флуоресцентний рожевий панк-естетики), на унікальне дослідження людської цивілізації. Через моду та політику, через мистецтво та війну потаємне життя барв розгортає перед нами яскраву оповідь про нашу.
Рене Маґрітт — відомий бельгійський художник, філософ мистецьких образів, один із яскравих представників сюрреалізму.
Яблуко, двері, вікно, котелок, люлька, голуб, небеса - Маґрітт зображав цілком звичайні предмети, однак саме їх поєднання вражає і змушує замислитися. Його картини часто порівнюють з ребусами, які неможливо до кінця розгадати, бо вони ставлять питання про суть буття, і кожен глядач знаходить власні відповіді.
У цій ілюстрованій біографії зібрано репродукції картин, фотографії, важливі моменти життя художника, що дають ключ до розуміння його мистецтва.
Для тих, хто цікавиться напрямом сюрреалізму, творчістю Рене Маґрітта й мистецтвом ХХ століття загалом.
У цій книзі описано й проаналізовано картини з різних аспектів: розглянуто популярні в живописі сюжети й дивовижне розмаїття прийомів їх відтворення на полотні; технічні проблеми, з якими стикаються художники та в який спосіб вони їх вирішують, часто з неперевершеною винахідливістю долаючи труднощі; і навіть приховані смисли й натяки.
Тридцять дві поради дає нідерландський письменник і арт-консультант Йохан Ідема читачам, спраглим мистецьких вражень. Як найкраще скористатися знаннями музейних доглядачів? Чому ваша дитина — ідеальний гід? Чи справді портрети давніх майстрів — це прообраз сучасних селфі? Відповідаючи на такі несподівані питання, його книжка стає інструкцією з перетворення нудного блукання музейними залами на захопливу подорож, сповнену яскравих емоцій.
Lada Luzina — Golden Writer of Ukraine: “The folk rites of our great-grandmothers are so riddled with magic that there is no doubt — it was these real holidays and rituals that became the basis for all the famous legends and tales of Kiev witches. Reading now about the magical traditions of Ukrainians, you never cease to be amazed at what unique ancestors and knowledge our ancestors possessed! What a special, unique role a woman played in the Ukrainian community! And from what great depths these or other customs come!”
Лада Лузіна — Золота письменниця України: «Народні обряди наших прабабусь настільки пронизані чарами, що нема сумніву — саме ці реальні свята та ритуали і стали основою всіх відомих легенд і казок про київських відьом. Читаючи сьогодні про чарівні традиції українок, ти не припиняєш дивуватися, якими унікальними Вміннями та Знаннями володіли наші предки! Яку унікальну роль відігравала жінка в українській громаді! І з яких прадавніх глибин ідуть ті чи інші звичаї!»
Історія кіновиробництва — це, насамперед, історія видатних технічних інновацій та майстерності. Пориньте у цю захопливу книжку з вишуканими ілюстраціями Адама Оллсача Бордмена, і ви дізнаєтеся буквально про все — від того, як змінювалася стилістика костюмів та декорацій, до того, як удосконалювалися будова і функції самої кінокамери.