Замовлення тимчасово не приймаємо.
Карі Надо та Слоан Барнетт презентують нову програму профілактики, діагностики й усунення харчової алергії. Йдеться про імунотерапію - інноваційний напрямок у лікуванні цієї поширеної хвороби XXI століття, який дає змогу поступово "перенавчити" імунну систему, примусити її сприймати горіхи, пшеницю, яйця, молоко та будь-яку іншу їжу, здатну викликати руйнівну алергічну реакцію, як абсолютно безпечні харчові продукти. Відтепер діти і дорослі, які страждали на цю недугу та єдиний спосіб яких врятуватися від пов'язаних із нею смертельних загроз полягав у повному уникненні алергенної їжі, зможуть мати цілком повноцінне життя.
У чому криється секрет французьких жінок, або, інакше кажучи, як пояснити той факт, що вони навіть у поважному віці зазвичай мають статуру двадцятип'ятирічних дівчат? Як їм вдається насолоджуватися такими "забороненими" продуктами харчування, як хліб, шоколад, вино, і при цьому залишатися стрункими?
Автор книги Мірей Гільяно, яка не один рік вивчала спосіб життя та уподобання представниць прекрасної статі різних країн, пропонує разом із нею проаналізувати основні відмінності у їхньому ставленні до себе і свого життя та на прикладі француженок обрати власний шлях до краси, здоров'я і гармонії.
До того, як стати письменницею, Мірей Гільяно більше 20 років була главою американської філії компанії шампанських вин "Вдова Кліко". Після публікації книг "Чому француженки не гладшають" та "Француженки на всі часи", Гільяно вирішила піти з компанії та присвятити себе письменницькій діяльності.
Якщо ви полюбляєте смачно поїсти, то перед вами книга, яка стане хорошим порадником на шляху до фігури вашої мрії! Француженки люблять хліб, не відмовляються від десертів і при цьому не відчувають жодних докорів сумління! Француженки обожнюють овочі та фрукти, та завжди дотримуються правила "краще менше, але краще". Француженки довіряють не вагам, а "синдрому застібки-блискавки". Француженки ніколи не їдять наспіх, а під час прийому їжі п'ють лише сухе вино. Француженки ходять пішки та не користуються ліфтами. І це лише кілька секретів справжніх француженок!
Автор цієї книжки стверджує, що кишківник — наш «другий мозок»: він містить понад сто мільйонів нейронів — приблизно стільки ж, скільки й мозок кішки. Кишківник не вміє розв’язувати геометричних задач і не переймається податками, натомість регулює травлення й нормалізує самопочуття людини. У формі мандрівки травною системою доктор Майкл Мозлі розповість про те, що роблять органи травлення і що стається, коли з ними щось не так. А ще запропонує науково перевірені методи, які допоможуть контролювати харчові вподобання й сприятимуть схудненню. Розкаже, як плекати «хороших» бактерій, що відповідають за нормальне функціонування кишківника, і як боротися з «поганцями», які викликають ожиріння та інші захворювання. Наприкінці книжки ви знайдете рецепти від дієтологині Тані Боровскі та лікарки загальної практики Клер Бейлі — весь арсенал засобів, щоб нормалізувати роботу кишківника й поліпшити загальний фізичний стан.
Зайва маса тіла й ожиріння стали одними з найпоширеніших порушень здоров’я серед жителів розвинених країн. Крім прямого негативного впливу на якість життя, ці порушення спричинюють багато хронічних захворювань, зокрема серцево-судинних і ендокринних.
Доктор Ендрю Дженкінсон знає про ожиріння майже все, оскільки багато років працює баріатричним хірургом і допомагає своїм пацієнтам позбавитися зайвої маси тіла. Однак він упевнений: цій проблемі можна запобігти, якщо зрозуміти, що саме призводить до появи надлишкової ваги. Спираючись на наукові дослідження, він докладно пояснює, як працює механізм «ненажерства», й дає конкретні поради щодо того, як його «поламати», не вдаючись до виснажливих дієт і занять спортом.
Здоров’я кишечника — ключ до активного метаболізму, балансу гормонів і уникнення запального процесу, який спричинює багато захворювань. А найкоротший шлях до здоров’я кишечника — це клітковина. Гастроентеролог Вілл Бульсевич запевняє: для того щоб оздоровити організм і позбавитися зайвої маси тіла, не потрібні обмежувальні дієти. Достатньо наповнити свій раціон багатими на клітковину продуктами харчування. Він докладно й зрозуміло пояснює механізми, які вмикаються або вимикаються під впливом бактерій, що живуть у кишечнику, розповідає, як саме можна запобігти негативним і домогтися позитивних змін, а головне — переконливо доводить: бути здоровим зовсім нескладно.
Їжа, харчування та стосунки з власним тілом — це теми, які можуть бути дуже чутливими та глибоко особистими, тому мета цієї книги — підкреслити унікальність та індивідуальність кожного з нас. Єдиного, правильного чи швидкого рішення не існує.
Ця книжка не про дієти чи схуднення. Вона не про те, як стати веганом чи як більше ніколи не їсти шоколад. Вона не дає дієтичних рекомендацій та не розповідає про те, як готувати бездоганні страви мішленівського рівня з нечуваних екзотичних інгредієнтів, які навіть вимовити складно. Це книга про самоусвідомлення, турботу про себе і гру з ідеєю, що їжа, яку ми споживаємо, є частиною близьких відносин між нами і землею. Вона лиш дає нам можливість свідомо дослідити власні звички та стосунки з їжею і надихає на створення яскравих боулів з корисних та смачних продуктів.
Більшість із нас засвоює перші міфи про їжу ще з дитинства. Їжте менше жирів. Вживайте менше цукру. Харчуйтеся п'ять разів на день. Вживайте менше м'яса, кофеїну та алкоголю, а більше риби, підраховуйте калорії та переходьте на дієтичні напої. Проте жодна з цих порад не була підкріплена науковими даними, і багато з них виявились абсолютно помилковими.
У книзі "Годуючись вигадками" Тім Спектор радить піддавати сумніву будь-які настанови щодо харчових продуктів і нових дієт, усі розповіді про дивовижне лікування, інформацію на упаковках продуктів і заохочує переосмислити наше ставлення до їжі загалом. Їжа має стати нашими найголовнішими ліками, тому вкрай важливо дізнатися, як раціонально її споживати. Завдяки наведеним у книзі даним і прикладам ви будете краще озброєні у протистоянні рекламі, залякуванням і дезінформації, зрозумієте, як підібрати для свого раціону продукти, що підходять саме вам.
Вони щодня потрапляють до наших тарілок. Вони провокують деменцію, епілепсію, панічні атаки, хронічні головні болі, депресію, зниження лібідо, хвороби Альцгеймера та Паркінсона. Вони — це вуглеводи. Глютен та глюкоза здатні не лише справляти смакову насолоду, а й буквально стирати пам’ять та модифікувати гени. Революційний чотиритижневий план доктора Перлмуттера захистить ваш організм, зокрема мозок, від вуглеводного удару, знизить ризик неврологічних захворювань, допоможе залишатися бадьорими та активними і навіть полегшить перебіг певних хронічних захворювань. Поєднуючи гумор та наукові факти, доктор Перлмуттер навчить вас нових харчових звичок. Контролюйте те, що їсте, та насолоджуйтеся життям у будь-якому віці.
У книжці є рецепти здорових страв.
Тонкощі, якими залюбки ділиться експертка з біохакінгу й антиейджингу, допоможуть вам стати кращою версією себе, красивою, здоровою, енергійною. Новий стиль життя вам безумовно сподобається. На вашій кухні — апетитна їжа за рецептами шеф-кухарів, яку так і хочеться сфотографувати. У вашому щоденнику — планова перевірка організму. Ви не просто побачите у дзеркалі, але й відчуєте в кожному русі досконале тіло, яке працює на вас!
Інтервальне голодування — одна з найпопулярніших нині дієтичних стратегій. Сучасні дослідники зусібіч вивчили давню ідею посту й не лише підтвердили її дієвість для схуднення, а й довели неабияку користь для здоров’я. Правильно застосоване інтервальне голодування може допомогти позбавитися метаболічних порушень, поліпшити когнітивні функції мозку й збільшити тривалість життя. Всесвітньо відомий фахівець із питань харчування доктор Джейсон Фанґ зі співаторами діляться дієвою програмою інтервального голодування й відповідають на найпоширеніші запитання щодо такого виду дієти. Інформація, викладена в книзі, дасть змогу кожному читачеві вибрати індивідуальний план голодування й досягти найліпших результатів.
Пiв мiльйона пiдписникiв у мережi «Фейсбук», понад 200 тисяч — в Інстаграмi! Вiктор Мандзяк — вiдомий фiтнес-блогер, професiйний тренер. Разом зi своєю командою допоміг набути бажаних форм 10 тисячам українців та українок. Популяризатор здорового схуднення, руйнiвник мiфiв, тренер Вiктор учить передусiм мислити струнко, а сiдницi пiдтягнуться!
Уявiть собі: солоденьке — можна. Шоколад, фастфуд, морозиво? Тренер дозволяє! Чогось бiльше, чогось менше. Можна солити страви, їсти по-людськи, а не пташиними порціями й навiть запивати все водою. Монодієти, харчування сонячним промiнням чи що там ще вихваляють фiтнес-б(л)огинi — це не про схуднення! 50 мiфiв, що заважають позбутися черевця та бокiв, будуть зруйнованi, а об’єми талії та стегон — зменшенi. Хотiти схуднути не соромно. Соромно вiрити побрехенькам про злi цукерки та пiдступнi вуглеводи. Готовi дізнатися, чому популярнi дієти не спрацювали? І не ховайте далеко вузькі джинси, що їх придбали для стрункішої версії себе…
Автор цієї книжки — психолог, який провів дослідження харчових звичок понад 40 тисяч людей та сформував причини, через які ми не можемо схуднути чи отримати бажану форму тіла. У книжці йдеться про те, як подолати ментальні блоки, сформувати власний план харчування і неухильно його дотримуватися.
Джудіт Ґрізел мала досвід вживання наркотиків під час навчання у коледжі. Вона доклала багато зусиль, щоби усвідомити, що її залежність є проблемою біологічною й вона здатна її розв’язати.
Після двадцяти п’яти років роботи неврологом, ця книжка стала підсумком всього, що Джудіт дізналася про залежність. Вона розповідає, як люди, подібні до неї, відрізняються ще до прийняття першого наркотику і щó наркотичні речовини роблять із нашими мізками. До залежності можуть вести стільки шляхів, скільки є узалежнених, проте є загальні принципи функціонування мозку, які лежать в основі нав’язливого споживання. "Я писала цю книжку з метою розповісти про ці принципи й таким чином пролити світло на біологічний глухий кут, який без кінця змушує вживати дедалі більше наркотичних речовин" - зазначає Джудіт Ґрізел.
Книжка “Завжди замало: про залежність, з досвіду та нейронауки” є викривальним поглядом на роль, яку наркотики відіграють у нашому житті, і пропонує нове важливе розуміння того, як ми можемо вирішити епідемію зловживань.
Це посібник зі свідомого ставлення до життя і покращення здоров’я. У ньому містяться рекомендації щодо раціону, внормування маси тіла і сну, фізичної активності та медичних обстежень. Всі тези та висновки базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування. Авторка легко і детально пояснює, як зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я і способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки, магічне мислення і не вдаватися до суворих обмежень. А окрім цього, посібник написаний для і про сучасних українців і українок, з глибоким розумінням та емпатією до їхніх щоденних викликів. Книжка проілюстрована художницею Ольгою Дегтяровою.
Це також перша книжка з серії "Оптимістично про здоров’я", у наступній книжці буде йти мова про психічне здоров’я.
Чи можна жити одночасно в раю та в пеклі? Можна, якщо йдеться про світ сучасної їжі. З одного боку, нашим предкам і не снилося, що їхні нащадки щодня смакуватимуть виноградом, м’ясом, лате чи шматком медовика. А з другого — ми об’їдаємося фабрикатами і снеками, а продукти з поживи перетворюються на отруту.
Що чекати в майбутньому, якщо зараз ми перебираємо норми цукру в кілька разів? На кому відповідальність: на кожній людині чи на виробниках фастфуду і снеків? Як в Індії діабет став хворобою дітей? Чому в Чилі заборонено ставити мультикових персонажів на пачках пластівців? Як сухарики Flint з ароматом холодцю і хрону стали привидом страв, які раніше їли українці?
Ця книжка шокує вас, але водночас запевнить, що в людства є майбутнє. Воно — у зміні звичок: відмовитися від культури нетерплячки, повернути обідні години й домашню кухню, а також — розмаїття овочів на столі.
Ця книжка для всіх тих, хто хоче назавжди змінити своє життя і привести своє здоров’я до ладу. Авторка книжки, відома фуд-терапевтка Катерина Толстікова — особиста лікарка-дієтологиня чемпіонів світу з боксу Олександра Усика і Василя Ломаченка.
Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся істинний склад продуктів і всю правду про дієти, навчитеся складати «здорову тарілку» і їсти із задоволенням. Ваше ставлення до їжі більше не буде зацикленим, а стане черговою правильною звичкою, яку ви візьмете з собою в захопливу подорож під назвою «життя».
«Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок» — ви напевно чули цей вислів. Авторка цієї книжки схиляє до іншої інтерпретації: шлях до ментально здорового життя лежить через шлунок і кишківник. Невже завдяки раціону можна подолати депресію і тривожність? Який зв’язок між їжею і настроєм? Чому кишківник називають «другим мозком» і коли він «засмучений»? Який зв’ язок між салямі й біполярним розладом? Що їсти, коли дошкуляють втома й безсоння? Як вплинути на стрес за допомогою меню? Ума Найду аналізує найсучасніші дослідження і пропонує варіанти, як позбутися різних ментальних проблем.
Авторка — фахівець із розладів харчування, власник клініки та людина, яка тривалий час боролася із зайвою масою тіла, ділиться своїм досвідом, завдяки якому їй вдалося повернутися до здорового й щасливого життя. Нині вона допомагає зробити це пацієнтам своєї клініки. У цій книзі Моллі Кармел розповідає про вплив цукру на обмін речовин в організмі людини та про залежність, яку він викликає. Завдяки розписаній покроково програмі, розрахованій на два місяці, читачі зможуть назавжди позбавитися залежності від солодощів, скинути зайву масу тіла, уникнути загрози захворіти на цукровий діабет та інші недуги й насолоджуватися повноцінним життям.
• Світовий бестселер
• Результати 40-річних досліджень в одному посібнику
• Від найавторитетнішого фахівця з питань харчування
Ми — те, що ми їмо. Правильне харчування стало схоже на стильний гаджет, без якого не можна обійтися в сучасному суспільстві. Блоги й передачі заглядають до наших холодильників й радять, що має бути на його полицях. Здається, ми знаємо основи правильного харчування як табличку множення. Тоді чому, попри це, і далі хворіємо, скаржимося на погане самопочуття й погіршення зовнішнього вигляду? А що, як правильне харчування насправді не таке вже й «правильне»?
У цій книзі йдеться не так про дієту, як про спосіб життя. Без фанатизму, без дискомфорту – і без протипоказань. Останні дослідження в галузі фізіології, медицини та дієтології підтверджують слушність підходу Будди, який знайшов «серединний шлях» між нездоровим переїданням і відвертим голодуванням. Поради, які він давав 2500 років тому, і зараз на диво актуальні, зрозумілі та прості. Зараз – в епоху бургерів, чіпсів та морозива.