– учи літери української абетки;
– читай слова-приклади по складах;
– знайомся з тваринами;
– учися самостійно складати слова;
– навчайся граючись!
Відправка замовлень - 4 квітня
– учи літери української абетки;
– читай слова-приклади по складах;
– знайомся з тваринами;
– учися самостійно складати слова;
– навчайся граючись!
Набір "Розумні картки. Подібності та відмінності" включає 30 двосторонніх мнемокарток (60 зображень), які сприятимуть розвитку мислення та логіки вашої дитини, формуванню зв'язного мовлення, допоможуть малюкові краще зрозуміти навколишній світ. Картки можна використовувати для зміцнення знань під час підготовки до школи.
Покладіть перед дитиною картку та дайте час її розглянути. Малюк має порівняти зображені на картці предмети: назвати їхні подібності, відмінності, а також указати на зайвий предмет. У відповіді слід уживати прикметники, словосполучення, прості та складні перечення. Якщо дитині важко, ставте навідні запитання, пропонуйте приклади.
Набір « Розумні картки. Читаємо по літерах » включає 30 двосторонніх мнемокарток (20 слів), які допоможуть малюкові навчитися читати по літерах. Ці картки - пазли. Дитині необхідно знайти три частини однієї картинки, з'єднати їх, а потім прочитати складне слово.
В ігровій формі малюк навчиться розрізняти голосні та голосні звуки, читати слова та складати описовий розповідь про зображене на картинці. Заняття з картками сприяють формуванню та вдосконаленню навичок, необхідних для читання та повноцінного розвитку мовлення.
Зазначено для дітей 4-7 років.
Набір «Розумні картки. Читаємо по складах» включає 30 двосторонніх мнемокарток (25 слів), які допоможуть малюкові навчитися читати по складах. Ці картки - пазли. Дитині необхідно знайти дві або три частини однієї картинки, з'єднати їх, а потім прочитати складене слово.
В ігровій формі малюк навчиться візуалізувати кожне слово та ділити його на окремі склади, а також складати описову розповідь про зображене на картинці. Заняття з картками сприяють формуванню та вдосконаленню навичок, необхідних для читання та повноцінного розвитку мовлення.
Призначено для дітей 4-7 років.
Набір «Знайомство зі звуками» включає 30 карток, на яких зображено тварину, предмет тощо, а також звук, що вони видають. Цей набір призначено для ігор з метою навчити малюка вимовляти прості звуки та повторювати склади. Це посприяє розвитку мовленнєвої активності дитини, допоможе їй пізнати світ.
Розгляньте картинку разом із малюком. Назвіть те, що на ній зображено, чітко вимовте звук. Нехай дитина повторює за вами. Під час заняття пояснюйте зображене, описуйте вигляд тварини, де вона мешкає, для чого цей предмет і т. ін. Можна не обмежуватися стандартними, а вигадувати свої ігри.
«Проєкт Примара» — четверта книга із циклу «Інститут Часу», проте цілком самодостатня, бо поєднують усі частини лише головні герої — юні й закохані стажери «Інституту Часу», на яких знову чекають карколомні пригоди. Після успішного першого завдання Даша і Микита готуються до нової подорожі. Цього разу мандрівники у часі вирушають до середньовічної Франції. Вони мають розгадати таємницю прокляття замку Дракона, яким уже не одне століття блукає династія примар. Міжусобні чвари, дикунська жорстокість і нещасливе кохання — заплутана історія, яка з появою гостей із майбутнього стане ще заплутанішою. Чи впораються мандрівники із завданням? Чи не стануть їм на заваді особисті амбіції та емоції? Чи зможуть вони змиритися з тим, що хід історії змінити неможливо? І чи справді це так?
«У вирі зниклих світів» це лише три історії циклу «Інститут Часу», три неймовірні подорожі у часі та просторі, де стираються грані між минулим і майбутнім, де не існує просторових перешкод і меж фантазії. Але пройти цей шлях можуть тільки справжні, ті хто вміє відрізняти добро від зла.
Дипломна робота для студентів може стати неабияким випробуванням, особливо якщо для її виконання потрібно вирушити в минуле. Даша і Микита відчайдушно беруться до проєкту, навіть не підозрюючи, скільки несподіванок він їм принесе і яка купа пригод чекає попереду. Минуле приховує багато загадок, але героям книги «Дипломна робота» під силу їх розгадати.
Таємничі зникнення та інші перипетії другої книги — «Місце, якого не існує» — триматимуть у напрузі до самого кінця. Мрії збуваються зовсім не так, як хотілося б героям, і хто знає, що станеться, коли вони відправляться в подорож африканською саванною? І коли пам’ять про них буде стерто?
Лише після таких двох мандрівок Даша і Микита будуть готові до головного випробування — участі в тисячолітній війні. Зустрічі з гігантами і міфічними богами очікують у третій книзі циклу — «Війна богів». Ця книга захоплює й не відпускає з першої до останньої сторінки.
Для кожної з мандрівок героям знадобиться справжнє кохання і незламна дружба — лише вони допоможуть пройти всі випробування.
Цікаві історії навчать юних читачів цінувати природу, шанувати старших, розвивати емпатію та розуміти важливі життєві цінності.