До книг увійшли класичні казки у переказі для дітей з ілюстраціями Джона Пейшенса. Книги з ілюстраціями Джона Пейшенса вже давно полонили серця читачів у всьому світі, й з кожним роком відданих шанувальників його творчості стає все більше і більше.
До книг увійшли класичні казки у переказі для дітей з ілюстраціями Джона Пейшенса. Книги з ілюстраціями Джона Пейшенса вже давно полонили серця читачів у всьому світі, й з кожним роком відданих шанувальників його творчості стає все більше і більше.
Відомий український письменник І.Я. Франко написав низку чудових поезій та оповідань для дітей, поему «Лис Микита», а також оповів чимало казок, найкращі з яких увійшли до збірки «Коли ще звірі говорили», вперше виданої 1903 року у Львові.
Ця книжка не менш цікава сучасним дітям, ніж нашим прабабусям. Прочитавши її, ви й самі в цьому переконаєтеся.
Для широкого кола читачів.
Величезна збірка казок для маленьких непосид! Кумедні, яскраво ілюстровані, часом смішні, і, головне, абсолютно нові сюжети. Перед сном дитина залюбки слухатиме казочку про дракончика Дені, який звільнив село від нахабних розбійників, про трохи незграбну крокодилицю, яка врятувала смарагд свого шефа, про дружбу раба-втікача Леоніда, який заприятелював із левом і ще багато-багато цікавенних історій на добраніч.
Ці короткі й зворушливі історії нікого не залишать байдужим! Ви познайомитеся з котиком і песиком та їхніми веселими друзями, потрапите разом із героями в неймо вірні пригоди. Казочки-п'ятихвилинки стануть чудовим завершенням насиченого подія ми дня. На добраніч!
Для дітей дошкільного віку.
Чергова книга із серії «Світовид». Це найповніше серед українських видання казок славнозвісних братів Ґрімм містить понад 200 казок і легенд для дітей. Окрім того, у книзі є передмова літературознавців, передмова братів Ґрімм, спогади Германа Ґрімма, післямова, хронологічний перелік видань «Казок для дітей та родини» та перелік ілюстраторів.
Ця книжка — чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик… Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року. Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній.
Абсолютна більшість рослин, які оточують нас на городах і в садках, — це чужинці, до яких ми звикли, яких полюбили та вважаємо своїми. Така сама ситуація коїться і в наших холодильниках.
Нова книжка ботаніка Олексія Коваленка знайомить нас зі світом через фрукти та овочі: від анісу, інжиру й дині до базиліку, ківі та лічі, від Середземноморʼя й Китаю до Австралії, Аргентини та Канади.
Олексій розповідає, чому деякі люди настільки ненавидять запах кінзи і як зробити вино з пастернаку, пояснює, як були одомашнені певні види рослин та як вони потрапили в наш город і на стіл.
Захоплюючий курс іспанської мови.
Не вимагає попередніх знань.
За ним можна займатися всім охочим у будь-якому віці вдома або на курсах.
Ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання іспанської мови.
Дівоча честь і розпусні вечорниці. Весілля й обряд «комори». Повсюдні заборони та сороміцькі пісні. Картина того, якими були інтимні стосунки українців, справляє двояке враження, якщо спиратися лише на народний фольклор. Як же все було насправді і як ми кохалися?
У своїй новій книжці етнологиня Ірина Ігнатенко розповідає історію інтимних стосунків в українських традиціях. Яких чоловіків і жінок українці вважали красивими та бажаними, як знайомилися й до яких засобів «зваблення» вдавалися? У що одягалися наші прапрабабусі та як календар релігійних свят впливав на розклад гігієнічних процедур і секс? Які обмеження на інтимні стосунки були навіть у шлюбі? Чому замовчували зради та як по розбитих горщиках визначали майбутню кількість дітей?
Від перших обіймів до першої шлюбної ночі, вагітності, пологів, хвороб і позашлюбних стосунків. Авторка описує тодішнє ставлення до власного тіла й тілесності, особливості весільних обрядів і контрацепції, пологи та заборони.