Знати і не застосовувати — те саме, що не знати. На сторінках Зошиту дитина примірить на себе кожну Суперсилу, роздивиться з різних боків і обере таланти, найбільш відповідні характеру, темпераменту і внутрішнім потребам.
Відправка замовлень - 4 квітня
Знати і не застосовувати — те саме, що не знати. На сторінках Зошиту дитина примірить на себе кожну Суперсилу, роздивиться з різних боків і обере таланти, найбільш відповідні характеру, темпераменту і внутрішнім потребам.
Раді оголосити новинку від видавництва Каламар – “Велику книгу СуперСил” сучасної каталонської авторки – Сусанни Ісерн.
У ній письменниця розповідає про різні Суперсили, такі як Творчість, Танець, Наполегливість, Пристосування. Вони є насправді здібностями людини. При цьому автор майстерно використовує сторітелінг, присвоюючи кожну Суперсилу окремому герою та описуючи нову ситуацію.
Навчись легко та весело розпізнавати, вимірювати й керувати своїми ЕМОЦІЯМИ. А допоможуть тобі в цьому ЕМОЦІЄМІР, інспектор Дил та Емі. Варто лише привести в дію ЕМОЦІЄМІР, і почнеться твоя захоплива мандрівка у світ емоцій.
Ця суперкнижка для батьків і дітей, які прагнуть стати ближчими одне до одного та розвиватися в гармонії зі своїм внутрішнім світом. Це спроба виокремити ті речі в нашому житті, що найбільше наповнюють та окрилюють наших дітей. Для кожного вони свої: далекі подорожі, спогади, книжки, природа або навіть таємний сховок на дереві. Слід тільки зазирнути глибоко в себе і знайти власний особливий «суперскарб».
Це продовження абсолютного бестселера – Великої книги СуперСил.
Пола не хотіла прибирати за собою і її дім перетворився на СПРАВЖНІ джунглі. Чи трапляються у вашого малюка перебої зі слухняністю? Книга допоможе батькам пояснити та врегулювати важливі побутові процеси.
Джордж Орвелл (1903–1950) – англійський письменник і публіцист, який став знаменитим завдяки найвідомішому роману в жанрі антиутопії «1984», де він змалював жахливе тоталітарне суспільство майбутнього, а також повісті «Колгосп тварин», де в алегоричній формі розповідається про часи становлення СРСР.
Проте інший доробок Орвелла також не менш цікавий та актуальний для сьогодення, зокрема роман «Ковток повітря», що є своєрідним приквелом до знаменитого «1984». В ньому розповідається про екзистенційну кризу звичайного представника англійського середнього класу на тлі загальної кризи напередодні Другої світової війни. З цього роману можна дізнатися про передумови і побачити перші паростки страшного світу, описаного у «1984», оскільки на думку головного героя твору, нищення колишнього затишного світу розпочалося ще напередодні Першої світової війни, продовжилося і посилилося після її закінчення, і, вочевидь, довершиться Другою світовою – останньою, довічною, безкінечною.
Криза середнього віку підкрадається раптово і непомітно, а потім раптово виявляється, що більшість років твого дорослого життя насправді позбавлені будь-якого сенсу, а найщасливіший період заховався у минулому, у твоєму дитинстві, до якого тобі вже не дістатися і спогади про яке все дужче тебе проймають.
Саме так почувається герой роману «Ковток повітря» коли зрозумів, що в його житті щось не так, а насправді – все. Це спонукає його вирушити в уявну і реальну мандрівку до світу свого дитинства – єдиного місця, де він колись був щасливий. Звісно ж, подібні подорожі до витоків колишнього життя і колишньої власної ідентичності майже ніколи не мають успіху.
Тим часом світ завис над прірвою нової великої війни, залишаються лічені місяці колишнього спокійного життя – в небі все частіше пролітають величезні чорні бомбардувальники, провіщаючи безповоротні, стрімкі і страшні зміни.
Нова книжка про песика-улюбленця дітей від незрівнянної Джулії Дональдсон та зіркової Сари О’Гілві, творців «Слідчої Неллі». Дітям, які сумують у лікарні, допомагає особлива лікарка.
Знайомтеся, це – Плямка, мила далматинка! Вона знає, як вилікувати від нудьги і страху, завжди приходить до тих, кому бракує веселого товариства. Але як бути Плямці, коли з нею трапиться халепа і їй самій знадобиться допомога? Добра історія про дружбу і співчуття для маленьких та великих любителів собак.
15 років тому рибалка Симон Мейєр вийшов зі свого дому, і більше його ніхто не бачив. Розслідування таємничого зникнення поновив відділ давніх нерозкритих справ, спираючись на нові наукові досягнення криміналістики.
Через день після смерті відомого політика, у його літньому будиночку було знайдено дивну схованку. Вільяму Вістінґу доручено конфіденційне розслідування, і він несподівано знаходить ключ до справи зникнення Мейєра.
Що насправді трапилось тоді, багато років тому, ми можемо дізнатись із нового роману серії Cold Cases, де знову зустрінемося з інспектором Вістінґом, журналісткою Ліне і слідчим Адріаном Стіллером.
Ім’я всесвітньовідомої феміністки Симони де Бовуар перш за все асоціюється з її класичною соціологічно-філософською працею «Друга стать», принаймні в нашій країні. Проте не менш цікавою є її художня проза. До цієї книжки, яка вперше вийшла друком у 1967 році, увійшли два мініромани, «Свідомий вік» і «Ошукана жінка», а також «Монолог», невеличкий твір, чий літературний жанр можна визначити не інакше як, власне, «монолог».