Поринь у світ чарівних міфів і познайомся з героями й богами! Хтось із них неймовірно сильний, хтось мудрий, хтось могутній, та кожен — незабутній!
Замовлення тимчасово не приймаємо.
Поринь у світ чарівних міфів і познайомся з героями й богами! Хтось із них неймовірно сильний, хтось мудрий, хтось могутній, та кожен — незабутній!
Хтось вважає музеї цікавими, а хтось — нудними. А якщо сповнити музей магії та чарів — це буде вже щось інакше. Якщо не вірите, розгорніть цю книжку — і дещо відбудеться. Закляття священного скарабея подіє: музейні експонати Стародавнього Єгипту оживуть, а з ними котик, який ще пам’ятає Клеопатру. Завдання котика полягає в тому, щоб усе привести до ладу, спіймати скарабея та зняти закляття. Утім, ця справа нелегка. Разом із котиком та сірими помічницями-мишками ви пробіжитеся музеєм навздогін за чарівним скарабеєм. На цьому шляху мимохідь ви дізнаєтеся багато цікавого про неймовірну цивілізацію Стародавнього Єгипту.
Наша планета – прекрасна й дивовижна. Життя на ній влаштоване так, що кожен – і малесенька бджілка, і велетенський кит – дуже потрібний і важливий.
Але яка користь планеті з того, що дощові черв’яки їдять землю? Як зміниться підводний світ, якщо не буде акул? Чи можете ви уявити алігатора – садівником, а слона – копачем криниці? Погодьтесь, тварини вміють здивувати! До того ж вони є справжніми екозахисниками й щодня роблять нашу планету кращим місцем для життя. А от як їм так вдається і чим кожен із нас може їм допомогти – дізнайтесь на сторінках цієї книжки.
Що ви знаєте про мурах? Що це маленькі трударки, які споруджують великі фортеці? Хіба можуть вони чимось вразити, га? Можуть! Насправді світ мурах дивовижний, і туди, безперечно, варто зазирнути. Мешкають там і страхітливі кровожерливі воячки, і мисливиці за головами, і майстрині, які вправно зрізають листя, тчуть, розводять попелиць тощо. А дехто з місцевих промишляє тим, що вдирається до чужих помешкань і обкрадає їх. Усе як у людей, чи не так? То дізнаймося про мурах більше!
• Найвидовищна міфологія в Україні
• 12 найголовніших персонажів грецького пантеону
• Для сімейного читання
Книжка "Боги та богині давньогрецької міфології" італійської авторки Джиади Франчіа та ілюстраторки Мануели Адреані підходить як для сімейного читання, так і для самостійного знайомства юних читачів з головними персонажами міфів та легенд, створених народом, що жив на Балканському півострові та островах Егейського моря. Сюжети, герої, символіка давньогрецької міфології створили підґрунтя, на якому базується вся європейська культура, починаючи від літератури, мистецтва, архітектури, до прикладної психології та дизайну.
Книжка складається з оповідань про 12 найголовніших персонажів чисельного пантеону богів та богинь стародавніх греків. Розповідь про шістьох богів та шістьох богинь буде цікавою читачу, тому що вони були дійсно частиною повсякденного життя греків. Богам не лише вклонялися та приносили дари чи жертви, греки вірили, що у кожного міста є своє божество-покровитель, як Афіна, богиня мудрості та відваги, на честь якої названо місто Афіни, що божества керують певними природними стихіями, як, наприклад, Посейдон морями та океанами, чи дають особливий талант та вдачу, як Артеміда - богиня полювання. Люди очікували від своїх покровителів допомоги, або навпаки, побоювалися їхньої помсти, якщо вчиняли щось, що могло не сподобатись певному божеству. Греки наділяли своїх богів надлюдськими здібностями, але водночас рисами характеру, притаманними звичайним людям. Тому часто, за певних обставин, боги, всевладні та могутні, у міфічних історіях поводяться зовсім як звичайні люди: радіють або сердяться (коли це Посейдон, наприклад, на морі починається шторм), хитрують, припускаються помилок, навіть закохуються та ревнують. Стародавні греки присвячували своїм богам урочисті пісні (гімни) та поезії, п’єси; прекрасні споруди: храми, вівтарі, сади; створювали скульптури, що втілювали їхню подобу, які дійшли до наших часів.