Стрімкий сучасний світ кладе традиційний маркетинг на лопатки. Класичні теорії, стратегії і практики перестають працювати. Що робити маркетологам, керівникам, власникам компаній? Іти за змінами, на п’яту стадію маркетингу — квантову.
Відправка замовлень - 4 квітня
Стрімкий сучасний світ кладе традиційний маркетинг на лопатки. Класичні теорії, стратегії і практики перестають працювати. Що робити маркетологам, керівникам, власникам компаній? Іти за змінами, на п’яту стадію маркетингу — квантову.
В IT-сфері кожен проєкт — це маневрування між інтересами та бажаннями команди, особистими векторами розвитку кожного її члена, запитами від клієнтів і дедлайнами. Отже конфлікти неминучі, а здорові конфлікти навіть необхідні.
Узявши на озброєння цю книжку, ви навчитеся їх аналізувати та втручатися відповідно до своєї позиції.
І йдеться не лише про робочі моменти, але й про глибокі внутрішні конфлікти: про запізнілу сепарацію дельфінів-айтівців від батьків і про провину вцілілого — родиму пляму російсько-української війни.
Після здобуття незалежності Сполучені Штати залишались аграрною країною, що купувала в Британії промислові товари в обмін на бавовну, хутро, зерно й деревину. Батьки-засновники США на чолі з Александером Гамільтоном цілеспрямовано перетворили фермерське суспільство на промислове. Ця блискуча книжка доводить, що з часів Гамільтона американський уряд неодноразово брав на себе ініціативу й відкривав новий економічний простір, заохочуючи підприємців входити в нові галузі, впроваджувати інновації та змінювати економіку. Це так само правильно для сучасної Кремнієвої долини, як і для мануфактур Нової Англії на зорі ХІХ століття.
Професор Кембриджу Ха-Джун Чанґ розкриває справжню історію становлення клубу багатих країн — жорстку битву імперій та колоній за економічний суверенітет, технології, власну промисловість і ринки збуту. Тут були і військовий примус до нерівноправних договорів та скасування ввізних мит, і заборона колоніям обробляти власну сировину, і безсоромний протекціонізм багатих країн, і крадіжка патентів та технологій.
Часи колоніалізму минули, але цинізм у міжнародній економіці не зник. Такі міжнародні організації, як МВФ, Світовий банк і СОТ, — свідомо чи ні — продовжують наполегливо радити бідним країнам беззастережно відкривати ринки, скасовувати ввізні мита й не розвивати власної промисловості. Раніше такі поради підкріплювали гарматними пострілами, тепер — неоліберальною економічною теорією.
Як валідувати свою ідею? Де юридично оформити стартап? Що прописати у договорі з співзасновниками? Коли залучити першого найманого працівника? Яку зарплату виплачувати собі? Як залучити кошти від того омріяного інвестора?
Ця книжка — написаний людською мовою посібник про те, як створити технологічний стартап саме в Україні, в наших повсякденних реаліях. Це особиста історія автора, де всі прийоми та приклади оживають. Це коментарі від інших засновників стартапів про їхній досвід. Автор має на меті також поділитись з вами тим, про що не часто пишуть у книгах. Про особисту мотивацію. Про внутрішні переживання. Про конфлікти між колегами. Про те, що ви могли би почути за чашкою запашного чаю у відвертій розмові на його кухні — Стартап-кухні.
Гра «Лото з дерев'яними фішками» Strateg (30656) розвиває пам'ять та увагу. Замість звичних барил, у цьому лото використовуються дерев'яні фішки з нанесеними номерами.
Фішки із зображеннями цифр поміщають у полотняний мішечок, з якого ведучий їх витягує у довільному порядку. Переможе той, хто найшвидше накриє фішками з цифрами, що випали, відповідні поля у своїй ігровій картці. Правила прості, але гра захоплює із першої партії.
♦ Вік: 6+
♦ Розмір упаковки: 27 х 19.5 х 4 см.
♦ Комплект: 24 ігрові картки, 90 дерев'яних фішок, 60 картонних фішок, інструкція, мішечок.
♦ Матеріал: картон, дерево.
♦ Кількість гравців: 2+
Гра українською мовою.
Рятуйте! Батьки відправили мене до найжахливішого місця на планеті! Ні телевізора, ні відеоігор, ні Аякса, якого можна помучити… Лише дерева, дерева й іще раз дерева! Але повірте, «Табір веселих нутрій» надовго запам’ятає мій візит!
Крута Адель зеленішає… від люті! На літні канікули батьки записали її до дитячого табору, загубленого посеред дикої природи, де діти та тварини живуть у повній гармонії. Але наша бешкетна героїня не забула разом із валізами прихопити свою погану вдачу!
От халепа! Місто Ланніель замело снігом. Нечувано! Снігу тут ніколи не було. А ж раптом теплий куточок перетворився на якусь Антарктиду! Ще й невідомі зловмисники вимагають викуп, інакше все місто заморозять навіки!
Нічого не вдієш, доведеться платити… Тільки героям кортить знати, хто ж цей крижаний бандит, який зве себе Король Льодовик. Фріжель готується до непростої спецоперації. І раптом зустрічає свого дідуся, якого саме кілька днів не було в місті.
Впізнати крижаного ворога допоможе вірний друг Фріжеля Флаффі, адже цього чотирилапого розумника не обдурити. Разом вони подолають лиходія та повернуть Ланніелю тепло та затишок.
Мандруючи сторінками цієї корисної енциклопедії, молодші школярі дізнаються про визначні наукові відкриття, історію і передумови створення технологій, які нині панують у нашому світі. Як з’явилася електрика, коли виникла перша камера, хто створив телефон і на якому транспорті люди подорожують повітряними, морськими, суходільними та космічними шляхами — ці захопливі факти про науку і транспорт відкриють дітям світ геніальних технічних досягнень. Книжка допоможе розвинути пам’ять, увагу й критичне мислення, що стане у пригоді маленьким розумникам під час навчання у школі.