З цією книгою серії «Рятуй Землю» діти зрозуміють, як наші дії впливають на довкілля і навчаться сортувати сміття. На кожній сторінці за допомогою інтерактивних коліс діти побачать результат свого вибору й зрозуміють його вплив на екологію планети.
Відправка замовлень - 4 квітня
З цією книгою серії «Рятуй Землю» діти зрозуміють, як наші дії впливають на довкілля і навчаться сортувати сміття. На кожній сторінці за допомогою інтерактивних коліс діти побачать результат свого вибору й зрозуміють його вплив на екологію планети.
Молочний, чорний чи білий? Пористий або з начинкою? Шоколад буває різний на смак і вигляд, а його історія почалася ще понад 3000 років тому! За нього купували речі, ним ласували королі й древні народи, та й сам шоколад неодноразово змінював свою форму і навіть колір.
Факти і легенди, наука і магія, захопливі таємниці і смачні рецепти. Ця книжка – путівник історії шоколаду, стежками якої мандрують чарівні лиси Олександри Дікої.
З книгами серії «Рятуй Землю» діти зрозуміють, як наші дії впливають на довкілля і набудуть нових екозвичок. На кожній сторінці за допомогою інтерактивних коліс діти побачать результат свого вибору й оцінять, як він впливає на планету.
З книгами серії «Рятуй Землю» діти зрозуміють, як наші дії впливають на довкілля і набудуть нових екозвичок. На кожній сторінці за допомогою інтерактивних коліс діти побачать результат свого вибору й оцінять, як він впливає на планету.
З цією книгою діти зрозуміють, як наші дії впливають на довкілля і навчаться екологічно поводитися з пластиком. На кожній сторінці за допомогою інтерактивних коліс діти робитимуть вибір й наочно бачитимуть його вплив на планету.
«Ці дивовижні українці» — захоплива космічна мандрівка у світ України та людей, котрі її населяють. Космічна, бо Україна — це цілий всесвіт, де діє безвідмовний закон тяжіння українця до землі, де сяє, але не завжди гріє сонце свободи.
Тут тисячолітня історія та новітні українські ноу-хау, тут смачнюча бабусина їжа й таємничі прадавні символи. А все це разом складається в один неповторний код-орнамент, що поєднує нас у єдине ціле і робить українську галактику відмінною від інших. А ще мандрівка космічна тому, що українці — просто Космос! І цей проєкт — найкращий привід у цьому переконатись!
Не дивуйтесь, але гнів – це НОРМАЛЬНА емоція, яку важливо проживати КОЖНІЙ людині незалежно від віку. Як і інші сильні емоції, це – своєрідні “цеглинки” для становлення особистості й сигнал “мене щось не влаштовує!”.
Однак такі сильні емоції супроводжуються фізіологічними змінами: рівень адреналіну підвищується, серце б’ється частіше, змінюється ритм дихання, відчувається жар… Ці явища лякають дитину, і в такому стані вона може спілкуватися виключно за допомогою крику і плачу. Чого зараз очікує дитина від Вас? Так, ВАШОЇ ДОПОМОГИ!
Завдання батьків – навчити малюка усвідомлювати емоції і не давати їм поглинути його, адже у такі моменти можна завдати шкоди собі та довколишнім. Із гнівом треба НЕ БОРОТИСЯ (неможливо жити без емоцій), а ПОДРУЖИТИСЬ. І тоді в дитячих руках буде надійний засіб, щоб упевнено рухатися по життю.
Найголовніше – це Ваша врівноваженість. Ставтеся до кризових періодів спокійно: якщо дитина говорить із Вами агресивно чи намагається пустити в хід силу, в жодному разі не розпалюйтеся самі. Це не означає, що Ви, батьки, маєте стримувати свій гнів. Навпаки! Вчіться приймати його таким, яким він є. Розглядайте гнів як здорову природну реакцію, але замість того щоб накричати на дитину або дати їй прочухана, зробіть щось добре для себе! Пам’ятайте: ДИТИНА ДИВИТЬСЯ НА ВАС. Скільки б разів Ви не говорили “не кричи”, якщо для Вас крик – це норма, то для дитини – і поготів.
Щоб екологічно проживати емоції, їх треба усвідомлювати. Такі прості фрази, як “я злюсь!”, “я зараз вибухну від гніву!”, самі по собі здатні знизити напругу пристрастей. Не уникайте цієї теми: говоріть, грайтеся, читайте книжки про емоції – це допоможе краще ознайомитися з ними. “Дуже ДУЖЕ зла книжка” стане Вам у пригоді – це збірка лайфхаків, як пережити гнів у злагоді з самим собою та довколишніми, поданих в ігровій формі.
Кожна книжка Астрід Ліндґрен — цілий світ.
Не одне покоління дітей захоплюється пригодами вигаданих нею, але таких живих, таких різних і таких впізнаваних — Пеппі, Карлсона, Міо…
Тепер читач знайомиться з чуйним 7-річним Пелле, мудрою 6-річною Чорвен і наївною 5-річною Стіною, а ще з їхніми родичами та знайомими, які потрапляють у майже неймовірні ситуації.
Та всіх їх — і дорослих, і дітей — об’єднали талант письменниці і любов до скелястого острівця в холодному Балтійському морі.
Видатний українець, відомий американський вчений, гарвардський професор киянин Джордж (Георгій) Кістяківський увійшов в історію ХХ століття як талановитий фізичний хімік та активний член команди, що займалася проектом «Мангеттен» — створенням атомної бомби у США.Наукові таланти та особиста харизма Дж. Кістяківського підняли його на небачену на той час для українців висоту — він став спеціальним помічником президента США Дуайта Ейзенхауера з питань науки і техніки. У своєму щоденнику, який в Україні публікується вперше, вчений розпові-дає про час, проведений у Білому домі, про свою участь у формуванні державної науково-технічної та військової політики США, про тодішнє змагання двох протилежних соціально-економічних систем — США та СРСР. Як учасник низки міждержавних самітів пан Кістяківський мав змогу зблизька спостерігати за найвідомішими світовими лідерами та політичними діячами тієї доби, а з деякими навіть і спілкуватись. За допомогою свого щоденника він дає читачеві змогу зазирнути за лаштунки міжнародної політики, ближче познайомитися з Д. Ейзенхауером, М. Хрущовим та іншими політиками, зрозуміти логіку й мотиви ухвалених американським керівництвом важливих державних рішень.