Фешн-розмальовка для тих, хто полюбляє стильні подорожі. Романтичний Париж, туманний Лондон, популярний гірськолижний курорт — завдяки найактуальнішим трендовим лукам ти всюди матимеш неперевершений вигляд.
Відправка замовлень - 4 квітня
Фешн-розмальовка для тих, хто полюбляє стильні подорожі. Романтичний Париж, туманний Лондон, популярний гірськолижний курорт — завдяки найактуальнішим трендовим лукам ти всюди матимеш неперевершений вигляд.
Фешн-розмальовки. Стильні та найактуальніші тренди модних луків. Саме так може виглядади акаунт завзятої модниці у стилі манга.
Фешн-розмальовки. Стильні та найактуальніші тренди модних луків. Саме так може виглядади акаунт завзятої модниці та її домашніх улюбленців.
Фешн-розмальовка для тих, хто має смак. Додай соковитих кольорів улюбленим ласощам і стильним модним лукам.
День народження, пляжна тусівка чи просто посиденьки з подругами — на сторінках цієї фешн-розмальовки ти знайдеш купу прикольних ідей для незабутньої вечірки. Просто додай кольорів — і вривайся у паті-двіж!
Ця книжка про презентації у всьому їхньому багатоманітті: про презентації-привітання друга із днем народження, про презентації-доповіді з хімії на шкільній олімпіаді, про презентації-відпрошування у мами до приятеля на вечірку...
Все це презентації! Із цією книжкою ваша дитина точно навчиться завжди сміливо виходити перед аудиторією, виступати пречудово, тримати увагу слухачів і отримувати від того насолоду.
Серія Yaka ШКОЛА від Yakaboo Publishing представляє вибрані твори Григорія Квітки-Основ’яненка, засновника художньої прози та жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі.
Стиль Квітки-Основ’яненка часто порівнюють з англійським сентименталізмом за акцентування на емоціях і переживаннях персонажів, глибокий психологізм і відчуття присутності оповідача «за кадром»… А для нас історії про хитру конотопську відьму Явдоху Зубиху, віддану Марусю чи винахідливого маляра Кузьму Трохимовича, приправлені колоритом традиційних вбрань, сватань, вечорниць, — направду приклади сентименталізму рідного, українського…
Тож пропонуємо насолодитися творами, що ввійшли до збірки, а саме: «Салдатський патрет», «Конотопська відьма», «Маруся».
У такі давні часи, що їх ніхто не пам’ятає, між кішками й людьми спалахнула справжня ворожнеча. Тож комусь доведеться піти… Та чи зможуть коти прожити без людей? А чому б і ні, якщо вчитимуться давати собі раду: добувати їжу, будувати житло, захищатися від ворогів та й загалом думати про розвиток і майбутнє. Проте з’ясувалося, що встановлені в котячій країні порядки подобаються далеко не всім. Хтось прагне порядку, а хтось – творчості, хтось працює абияк, а в когось – купа завзяття й енергії. Тож недовго чотирилапі протрималися однією спільнотою: згодом різні групи котів і різні системи почали між собою змагатися.
Хто з них переможе? Яка модель розвитку доведе свою життєздатність? Ще ніколи економіка не була такою захопливою! Бо це – КОТОНОМІКА – неймовірна історія про котячу країну Кеторію, що знайомить зі світом бізнесу, торгівлі, грошей, навчає, як взаємодіяти задля досягнення успіху та спільної вигоди.
«Етнографічні групи українців Карпат. Бойки» — науково-публіцистична праця, підготовлена досвідченими вченими відомого у світі академічного Інституту народознавства НАН України під керівництвом академіка НАН України професора Степана Павлюка. Монографічне дослідження приурочене всебічному висвітленню унікального культурно-традиційного спадку бойків. Своєрідними рисами відзначаються різні галузі бойківської народної духовної культури, характер осмислення природних і суспільних явищ, комплекс норм народного звичаєвого права, моралі, етики, традиційних знань, обрядів, сімейного і побутового календарів тощо. В них переплелися нашарування народної буденної свідомості різних епох, починаючи від первіснообщинного ладу, поєднання давніх язичеських і пізніх християнських елементів, фантастичних ілюзорних уявлень із здобутками упродовж віків, практичним досвідом. Бойківська фольклорна традиція донесла до нашого часу цікаві пам’ятки давніх верств усної поетичної творчості українського народу, зокрема календарно- і сімейно-обрядової (колядки, ладканки), народні балади, соціально-побутові пісні, народні казки, легенди, перекази. Значний інтерес становить мелодична і тональна структура бойківських народних пісень та інструментальної музики, музичні й хореографічні особливості народного танцю. На виняткову увагу заслуговує образотворче народне мистецтво бойків — вишивка, форми і способи прикрашати одяг та інші побутові предмети, вироби з бісеру, різьблення по дереву, розпис писанок і народний живопис.
Видання розраховане як на науковців гуманітарного профілю, так і на широке коло читачів, які цікавляться історією свого краю.