Перед вами книжка з сюрпризом! Деякі герої історії про білочку ховаються від маленьких читачів за яскравими клапанами. Читання казки перетвориться для дітвори на захопливу гру в хованки.
Перед вами книжка з сюрпризом! Деякі герої історії про білочку ховаються від маленьких читачів за яскравими клапанами. Читання казки перетвориться для дітвори на захопливу гру в хованки.
Якщо ваш малюк любить пустувати й зовсім не бажає вчитися, запропонуйте йому пограти з веселими монстриками. Він і не помітить, як вивчить усі букви і цифри!
З «Абеткою монстрів» вчитися не страшно!
«Абетка монстрів» — жартівлива й водночас дуже корисна книжка, адже вона допоможе зробити перші уроки вашого малюка цікавими. Для усіх креативних батьків та їхніх талановитих дітей!
Ох, скільки клопоту у Різдвяного Ангела напередодні Святвечора. А тут ще й зірки з неба покотилися. Добре, що троє маленьких янголят радо кинулися на допомогу. Та чи впораються вони?
На вершечку Великого дерева живе родина білок – тато, мама і троє білченят — Мельхіор, Бальтазар і Каспар (такі імена мали волхви, які принесли Ісусу дари на Різдво). Напередодні величного свята малюк Каспар кудись чкурнув, тож татусь вирушає на пошуки. Разом із ним маленькі читачі стрибатимуть з гілки на гілку, шукатимуть звірят і пташенят, розгортатимуть яскраві віконця із сюрпризами, щоб нарешті дізнатися, де сховалося білченя і його друзі, та як готуються до Різдва в цьому чарівному лісі.
Ну скільки можна чекати на Чарівного Принца, сидячи в башті? Терпець урвався! Маленькі принцеси, Роза і Жозефіна, вирушають на його пошуки. Дорога довга і небезпечна: темний ліс, химерні будиночки з дивними мешканцями, загадкові стежки в невідомість…
Ну ж бо, допоможи принцесам подолати перешкоди й дістатися омріяної мети!
Це інтерактивна книжка про двох принцес, яким стало сумно і вони вирішили розважитися – знайти Чарівного Принца. На кожному розвороті подається сюжетний хід і пропонується один із варіантів розвитку сюжету, який мають обирати читачі. Купа кумедних ситуацій, несподівані ходи, принцеси, які залазять через вікна, і принц, який проспав весілля. А на завершення частування найсмачнішими тістечками й шоколадним тортом від двох симпатичних «королів шоколадного торту».
«Майстер корабля» — це реальна розповідь зі справжніми прототипами. У сюжеті можна впізнати мистецьку богему того часу: режисера Олександра Довженка, директора Одеської й Київської кінофабрик Павла Нечеса, художника, архітектора, одного із засновників Української академії мистецтв Василя Кричевського. Це історія творчості, кохання, буремної епохи появи кінематографа й життя Одеси початку минулого століття.
Повість «Байгород» має зовсім іншу атмосферу, хоча й той самий рівень кінематографічності. До міста Байгород з боями підходять анархісти, тимчасом як байгородці готуються захистити своє місто і дати їм відсіч. Кохання на тлі війни, відчуття, що жити потрібно зараз, поєднані із закоренілістю в землю, на якій живеш, і захистом того, у що віриш, навіть ціною життя.
Утопічне майбутнє — це світ, у якому люди перебувають під пильним контролем. Суспільство поділене на касти, кожна з яких відіграє свою роль. Усі повинні насолоджуватися установленим ладом і служити «загальному благу», а насправді — панівному режиму. Кожен, хто не хоче жити в «злагодженому» суспільстві — дикун і, відповідно, ворог.
У виданні вміщено твори Миколи Хвильового (1893–1933) — оригінального українського письменника, що ввійшов до національної історії як провідний виразник ідей Розстріляного відродження — складного й суперечливого періоду в історії. Саме цей літератор у своїх памфлетах обґрунтував потребу української культури орієнтуватися на найкращі світові зразки, а не обмежуватися лише перейманням російських тем, сюжетів і практик текстотворення. Своїми гострими публіцистичними виступами він протестував проти примусової росіянізації українців, московського шовінізму, наївно сподіваючись, що в умовах тогочасного ладу можна створити сприятливі умови для розвитку української мови та культури. Його перо вивело фразу «Європа чи “Просвіта”?», яка для багатьох інтелектуалів стала орієнтиром. Під «Просвітою» письменник розумів провінційну відсталість України в колоніальних умовах, а «Європою» позначав нові форми, орієнтовані на високохудожні зразки інших літератур.
Микола Хвильовий — новатор та експериментатор у прозі, у його творах виявлено ознаки експресіонізму та елементи натуралізму. Художня проза письменника приваблює оригінальною манерою письма, показує ілюзії, сподівання та моральні хитання й катастрофи людини першої третини ХХ ст. — доби неймовірної жорстокості, надій і модернізації.
До видання увійшли найвідоміші твори видатної української поетеси та письменниці Лесі Українки.