Від авторки бестселера «Спи міцно, моє будівництво»
В улюбленої будівельної бригади нове завдання! Демонтаж старих будівель — нелегка справа, але міцні машини впораються і цього разу!
Замовлення тимчасово не приймаємо. Проводяться технічні роботи.
Від авторки бестселера «Спи міцно, моє будівництво»
В улюбленої будівельної бригади нове завдання! Демонтаж старих будівель — нелегка справа, але міцні машини впораються і цього разу!
Хто вийде, якщо переплуталися Цапок та Індик? Та хто ж, як не Цандик! А якщо Свиня і Вівця? Ну звичайно ж Свивця!
Ця книжка-смішинка зі 121 кумедною комбінацією, веселими віршами та чарівними ілюстраціями від Акселя Шеффлера припаде до серця всій родині. Ідеальна для розвитку фантазії та створення хорошого настрою!
Ласкаво просимо до містечка професій! Тут кожен має справу до душі.
Знайомтеся зі звірятами, вивчайте свої перші професії і обов'язково выдшукайте всіх героїв на кожному розвороті.
Відтепер у форматі міні!
На сторінках цього віммельбуху оживає безліч пригод пожежної команди! Пожежникам Віммельміста нудьгувати ніколи. Щойно стало відомо про пожежу в будинку. Рятівники миттю збираються, щоб якнайшвидше прийти на допомогу.
Тепер у зручному форматі міні!
Що коїться? Бути цього не може! Усе шкереберть! Чого це у ванні розвалився велетенський восьминіг? Чому мама чистить килим газонокосаркою? Як так: пес лежить у дитячій колисці, а немовля — у собачому кошику? Що за нісенітниці?! У цьому віммельбуху понад 200 помилок. Знайдеш усі? На пістрявих картинках багато відкриттів, а ще більше — сміхоти. Адже вчитися — весело!
Альбом-посібник, що стане справжнім подарунком для всіх майстринь!
Українська вишивка — перлина народної культури, візитівка українців та справжній культурний код, що зберігає в собі традиції наших предків. Чудові орнаменти, старовинні та сучасні крої сорочок, гармонійне поєднання кольорів… Вишиванки — це окраса українського традиційного одягу.
Альбом-посібник стане справжнім подарунком для усіх, хто закоханий в українську вишивку! Композиції вишивки для чоловічих та жіночих сорочок створені на основі як старовинних колекційних взірців, так і сучасних тенденцій вишивання. У книзі є все, що необхідно для того, аби самостійно пошити та власними руками вишити красиву українську одежу:
- детальні схеми узорів для різних деталей сорочок,
- вказівки щодо вишивання хрестиком, напівхрестиком, швів «назад голка», «стебловий»,
- схеми крою,
- візерунки та орнаменти з різних регіонів України.
Відкрийте для себе скарбницю українського вишивального мистецтва!
Заради знань убий
• Перша книжка вибухової темної академічної фентезі-трилогії «Атлас»
• Бестселер The New York Times
• Найкращий фентезі-роман 2022 року за версією Vulture
• Номінант на премію Goodreads Best Fantasy Choice
Кожне десятиліття лише шість найбільш унікально талановитих чарівників обираються, щоб отримати місце в Александрійському товаристві, провідному таємному товаристві у світі. На обраних чекає життя, повне влади та престижу, яке перевершує їхні найсміливіші мрії.
Але якою ціною?
У кожного з шести новобранців є свої причини прийняти запрошення Товариства. Навіть якщо це означає стати ближчими, ніж вони могли собі уявити, зі своїми найнебезпечнішими ворогами — або ризикувати непростимою зрадою з боку своїх найнадійніших союзників — вони боротимуться всіма способами за право долучитися до лав александрійців.
Навіть якщо це означає, що вони не всі витримають рік.
Джордж Орвелл (1903 — 1950) все життя ретельно вів щоденники, записував начерки творів, робив побутові нотатки. Щоденники, по суті, описують його життя і думки упродовж багатьох років. До нас дійшло одинадцять таких щоденників. Декілька зошитів із записами було втрачено після поліційного обшуку в барселонському готелі. Дослідники вважають, що частина щоденників могли згодом потрапити в архіви КДБ, агенти якого стежили за Орвеллом у різних країнах. У щоденниках відверто розповідається про життя письменника, його спостереження за природою та сучасними політичними подіями. Орвелл вів записи одночасно у різних зошитах. У першому томі представлено щоденникові записи з 1931 до 1940 року.