Відправка замовлень - 4 квітня
Пірнайте у синє море із блискучою русалонькою! Прикольні вірші та барвисті малюнки занурять малят у казковий світ морських глибин, де на концерті русалоньки лунають веселі співи, танцюють її подружки та грають рибки. А щоб разом із героями поринути в захопливі пригоди, варто потягнути чи штовхнути за спеціальні стрілочки, покрутити кружечок та ін. Привабливі мерехтливі блискітки на обкладинці та яскраве оформлення видання всередині перетворить читання на цікаву гру, а розвивальні елементи сприятимуть розвитку дрібної моторики, пам’яті та уваги малюків.
Третя книга серії «Крила вогню» розказана від лиця Сяйво, дощокрилої, яку викрали з дому на заміну загиблому небокрилу з пророцтва. Всередині Сяйво вирує багато страхів та образ, які вона надійно приховує від друзів та навіть від самої себе. Чи виявиться її плем’я таким бездарним, як про нього всі говорять? Чи знайде вона своїх батьків? Чи варто продовжувати шлях зі здійснення пророцтва, у якому її навіть немає? Чи лишитися назавжди в Дощовому королівстві? На щастя, відповіді на всі ці та безліч інших запитань уже поруч. Адже Драконята Долі завітали у дощовий ліс.
Чому Марі Кюрі вважають суперзіркою науки?
Познайомтеся з Марі, яка досі надихає цілий світ, у веселому і барвистому путівнику про її дивовижне життя.
У Меґґі Спаркс з’явився маленький братик!
Але як полюбити такого галасливого себелюбного смердюха?
Добре, що Меґґі чаклунка. Дуже кмітлива й талановита чаклунка… яка іноді помиляється в замовляннях. Та хіба це завадить їй повернути увагу батьків, яку поглинуло МАЛЕ ЧУДОВИСЬКО? Адже Меґґі не сама, їй допомагає вірний друг — улюбленець-хамелеон.
Дівчинці потрібно лише трошки чарів…
Фрідріх Ніцше (1844–1900) – видатний німецький філософ і мислитель ХІХ століття, чиї твори мали вибуховий ефект і зробили його чи не найцитованішим філософом у ХХ сторіччі. Отримавши класичну освіту і ставши професором філології у 24 роки, Ніцше до того ж захоплювався музикою, яку вважав найвищим проявом творчого духу. Його першим філософським твором стало «Народження трагедії з духу музики» (1872). Бунтівна натура мислителя не дала йому довго зачаровуватися ідеалізмом, як не спокусив його і матеріалізм. Ніцше знайшов свій особистий шлях – він називав себе філософом неприємних істин.
В нашому виданні представлено дві роботи Ніцше: «Шопенгауер як вихователь» (1874) та «Сутінки ідолів» (1888). В першій з них Ніцше звертається до філософії Артура Шопенгауера, який був представником філософії волюнтаризму. Воля, в його розумінні, була тим космічним принципом, на якому базується Всесвіт. Захоплення метафізикою та етикою Шопенгауера мало неабиякий вплив на творчість самого Ніцше – його головний, хоч і не завершений, твір має назву «Воля до влади» (1886–1888). «Сутінки ідолів» зачіпає актуальну для кінця ХІХ – початку ХХ століття тему деградації європейської цивілізації та культури з її потягом до декадансу і смерті. В цій роботі Ніцше піддає критиці творчість тих мислителів і письменників, з якими не погоджується – від Платона до Руссо.