З цією книжкою можна легко й наочно опанувати лічбу від 1 до 10 та вивчити основні кольори. У процесі веселої гри в дитини розвиватиметься і логічне, і образне мислення!
Відправка замовлень - 4 квітня
З цією книжкою можна легко й наочно опанувати лічбу від 1 до 10 та вивчити основні кольори. У процесі веселої гри в дитини розвиватиметься і логічне, і образне мислення!
Це історія про те, як ваговіз та його друг, непосидючий причіп, працюють від ранку до ночі та розвозять різні вантажі. Чого тільки не випадає їм дорогою! Ямки і ямища, гори й горбочки, калюжі й дощі. А ще коли гуси вийдуть на дорогу, а як трапиться крутий поворот! Так і занедужати можна. Добре, що поруч є вірний друг, який завжди прийде на допомогу!
Ця розвивальна картонна МЕГАкнига дозволить дитині пізнати красу і таємничість природи, навчить спостерігати за довкіллям, помічати зміни, які відбуваються у світі, а також заохочуватиме дбайливе ставлення до рослин і тварин та формуватиме любов до всього живого. Видання подає відомості про назви і послідовне розташування місяців протягом року, а також вказує на притаманні їм особливості, природні явища кожної пори тощо. Коротенькі описи кожного місяця в кінці книги допоможуть звернути увагу на все, що зазвичай здається неважливим і залишається непоміченим.
На сторінках цієї книжки вивчаються лісові звірі та птахи за допомогою віршованих загадок та цікавих реалістичних малюнків. Для того, щоб правильно працювати з додатковими елементами, потрібно дивитися на стрілочки, які вказують напрямок або рухати частини сторінок за маленький кружечок, спеціально під лаштований під розміри дитячих пальчиків. Окремі сторінки потрібно потягнути праворуч, щоб відкрити маленьку додаткову потаємну сторінку з відгадкою.
Книга познайомить дітей зі свійськими тваринами, назвами дитинчат цих тварин та умовами проживання на фермі. Також малюнки врожаю допоможуть малятам вивчити назви овочів та фруктів. Перший цікавий додатковий елемент зображений на обкладинці, рухаючи який дитина зможе погодувати півня зернятами. На сторінках рухомі частинки містять відгадку на віршик-загадку про свійських тварин.
У цій книжці на основі низки прозових та поетичних творів Дж. Р. Р. Толкіна реконструйовано цілісний епос про Берена, сина Барагіра, і Лутієн Тінувіель — смертного й ельфійку, які, за Толкіновим легендаріумом, жили в Першу Епоху світу. Історію їхньої любови та подвигів, здійснених в її ім’я, письменник вважав головним сказанням «Сильмариліону». Першу зав’язь цього сюжету — «Сказання про Лутієн Тінувіель і Берена» — було створено 1917 року, невдовзі після повернення Толкіна з фронтів Першої світової війни та одруження з Едіт Мері Бретт. У сповнених високої поезії óбразах закоханих, які належать до різних світів — людей та ельфів, Дж. Р. Р. Толкін вбачав уособлення себе самого та своєї дружини, і за його заповітом на їхньому надгробку було викарбувано: «Берен» і «Лутієн». Крістофер Толкін, упорядник книжки, присвятив її своїй дружині Бейллі — і в такий спосіб засвідчив вірність батьковій поетичній візії ідеального шлюбу.
Єва Шелест – вагітна мешканка Бучі, котрій вдалося врятуватися після того, як окупантів вигнали з міста. Жінка вижила. Однак вціліти фізично ще не означає вижити душевно.
Апатія, агресія, ознаки психічного розладу – ось що чекає на тих, хто перебуває у посттравматичному стресовому розладі.
Як подолати біль, перейти горе, чи є життя після подій у Бучі тощо – питання, порушені в сюжетній лінії.
Знати і не застосовувати — те саме, що не знати. На сторінках Зошиту дитина примірить на себе кожну Суперсилу, роздивиться з різних боків і обере таланти, найбільш відповідні характеру, темпераменту і внутрішнім потребам.
Джордж Орвелл (1903–1950) – англійський письменник і публіцист, який став знаменитим завдяки найвідомішому роману в жанрі антиутопії «1984», де він змалював жахливе тоталітарне суспільство майбутнього, а також повісті «Колгосп тварин», де в алегоричній формі розповідається про часи становлення СРСР.
Проте інший доробок Орвелла також не менш цікавий та актуальний для сьогодення, зокрема роман «Ковток повітря», що є своєрідним приквелом до знаменитого «1984». В ньому розповідається про екзистенційну кризу звичайного представника англійського середнього класу на тлі загальної кризи напередодні Другої світової війни. З цього роману можна дізнатися про передумови і побачити перші паростки страшного світу, описаного у «1984», оскільки на думку головного героя твору, нищення колишнього затишного світу розпочалося ще напередодні Першої світової війни, продовжилося і посилилося після її закінчення, і, вочевидь, довершиться Другою світовою – останньою, довічною, безкінечною.
Криза середнього віку підкрадається раптово і непомітно, а потім раптово виявляється, що більшість років твого дорослого життя насправді позбавлені будь-якого сенсу, а найщасливіший період заховався у минулому, у твоєму дитинстві, до якого тобі вже не дістатися і спогади про яке все дужче тебе проймають.
Саме так почувається герой роману «Ковток повітря» коли зрозумів, що в його житті щось не так, а насправді – все. Це спонукає його вирушити в уявну і реальну мандрівку до світу свого дитинства – єдиного місця, де він колись був щасливий. Звісно ж, подібні подорожі до витоків колишнього життя і колишньої власної ідентичності майже ніколи не мають успіху.
Тим часом світ завис над прірвою нової великої війни, залишаються лічені місяці колишнього спокійного життя – в небі все частіше пролітають величезні чорні бомбардувальники, провіщаючи безповоротні, стрімкі і страшні зміни.