Відправка замовлень - 4 квітня
Чи задумувались ви про те, чому на заручини традиційно дарують обручку з діамантом, а перлини асоціюються з багатством й аристократизмом? Чи чули колись про Іспанську Армаду й Ельдорадо? Чи знали, що наручний годинник спочатку був жіночим аксесуаром? Ні? То ця книжка для вас. Аджа Рейден у неймовірно іронічній манері відповідає на ці та інші питання, розказуючи, як формується ціна і цінність коштовностей і чи насправді вони такі дорогі. «Засліплені блиском» — це світова історія, де головна роль відведена не людям чи подіям, а дорогоцінностям. Тут переплелися політика, економіка, людська підступність і — найголовніше — бажання володіти, що не знає меж і перешкод.
Ліжко було не лише місцем для сну – у ньому кохалися, народжували, вмирали, вирішували державні справи, спілкувалися з послами та міністрами, розробляли сценарій перемоги у війні.
Про сексуальні походеньки Людовика XIV, секрети ложа Єлизавети I, державні справи, якими керував зі своєї спальні Вінстон Черчилль, суди в ліжках французьких королів, розклад інтимного життя єгипетських фараонів, китайських імператорів і ще безліч неймовірних подробиць розповідає книга «Чим ми займалися в ліжку: історія ліжка і його вплив на біографії великих людей».
А ось і З частина пригод Гільди! Тепер усе не так, як у рідній домівці з пухнастими горами, лісами і долинами та їхніми казковими мешканцями. Сірі джунглі Тролещини здаються геть непридатними для життя таких відчайдухів, як Гільда... Але чи дійсно місто таке нудне? Може і тут вдасться відшукати несподівані пригоди. Усе вирішиться на загадковому параді птахів. Ходімо?!
Джеронімо Стілтон є редактором газети «Гризун» — найвідомішого видання на Мишачому острові. На дозвіллі він любить оповідати цікаві веселі історії. Джеронімо цінує спокій, та йому не вдається відпочивати, адже щоразу доводиться протидіяти своїм найзапеклішим ворогам — котам-піратам, які знайшли спосіб подорожувати в часі, щоб змінити історію…
Цього разу троє котів-піратів вирушили у 1896 рік у Францію, а точніше — у Париж. Саме там і саме тоді брати Люм’єри влаштували перші демонстрації свого винаходу — кінематографа. Тоді ще не всі розуміли, наскільки поява кіно змінить щоденне життя кожного — але коти-пірати це знають, а тому намагаються накласти лапу на винахід Люм’єрів. Чи вдасться їм це — чи команда рятівників історії на чолі з Джеронімо Стілтоном зуміє стати на заваді лихим витівкам котів-піратів?
Хорхе Луїс Борхес (1899‒1986) — культовий автор інтелектуалів, професор honoris causa провідних університетів світу й провідник Вавилонською бібліотекою й чи не всіма бібліотеками світу.
У «Приватній книгозбірні» (1985) зібрано передмови, написані Хорхе Луїсом Борхесом до книжок, які увійшли до його колекції зі ста обов’язкових до прочитання творів. Добирав ці твори Борхес на власний розсуд, але встиг написати лише шістдесят чотири передмови до них, бо завершити задумане йому завадила смерть.
«Книжка — це річ серед речей, том, загублений поміж томів, яких є сила-силенна в байдужому всесвіті, доки не натрапить на свого читача, на людину, призначену для її символів. ...Дай Боже, щоб ти був читачем, якого ця книжка дожидала», — такими словами звертається до майбутнього читача цієї книжки її автор.
Щоб організувати своє життя, не обов’язково позбавлятися всіх речей у квартирі та жити строго за годинником. У цій книжці запропоновано цілком інший підхід: зрозуміти, що саме для вас важливо, упорядкувати власні думки, а вже потім — порядковувати домашній простір, режим дня, робоче місце, гардероб, соціальне життя тощо. Ця книжка — про набуття хороших і корисних звичок простим шляхом. Про те, як піклуватися про себе, робити все вчасно та жити максимально комфортно.